تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل در نصب VS2010 و sql server 2008

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض مشکل در نصب VS2010 و sql server 2008

سلام بچه ها..
    من رو کامپیوترم اول Visual studio 2008 نصب بودش که موقع نصب sql server 2008 به ورژن اون گیر داد و نتونستم sql server رو نصبش کنم . بعد از uninstall کردن VS2008 خواستم نسخه 2010 رو نصب کنم که متأسفانه اون هم الان نصب نمیشه. کسی میتونه کمک کنه ؟ اصلا لازمه برای نصب sql sever 2008 حتماً VS2010 رو نصب کنم یا میشه با نسخه 2008 هم کار کرد؟

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام

طبق تجربه ای که من دارم شما اگر Microsoft Visual Studio 2010 را روی سیستمون داشته باشید و بعد از اون اقدام به نصب Microsoft SQL Server 2008 کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت .

اما اگر Microsoft Visual Studio 2008 را روی سیستم داشته باشید قادر به نصب Microsoft SQL Server 2008 نخواهید بود و حتما باید ابتدا SQL Server را نصب کنید و بعد اقدام به نصب Visual Studio بکنید .

اصلا لازمه برای نصب sql sever 2008 حتماً VS2010 رو نصب کنم یا میشه با نسخه 2008 هم کار کرد؟
    ربطی به هم ندارن . شما می تونید فقط sql sever 2008 را روی سیستم نصب کنید . و بعد از اون اگه خواستید می تونید Visual Studio 2008 را نصب کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام بچه ها..
    من رو کامپیوترم اول Visual studio 2008 نصب بودش که موقع نصب sql server 2008 به ورژن اون گیر داد و نتونستم sql server رو نصبش کنم . بعد از uninstall کردن VS2008 خواستم نسخه 2010 رو نصب کنم که متأسفانه اون هم الان نصب نمیشه. کسی میتونه کمک کنه ؟ اصلا لازمه برای نصب sql sever 2008 حتماً VS2010 رو نصب کنم یا میشه با نسخه 2008 هم کار کرد؟
    احتیاجی به یونیستال کامل Vs نیست فقط کافیه در صورتیکه VS قبلا نصب شده تنها sql express رو پاک کنید یا مسیر فایل نصبشو در درایو ویندوزی عوض کنین.در واقع اونه که تو نصب sql server موش میدوونه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

آیا نکته ای در نصب Visual Studio 2010 و SQL Server 2008 بطور هم زمان وجود دارد؟

بله، تقدم و تاخر در نصب این دو نرم افزار فوق امری بسیار مهم به شمار می رود. بدین صورت که در مرحله اول نرم افزار SQL Server 2008 نصب می گردد و پس از آن می توان نرم افزار Visual Studio 2010 را نصب نمائید. و در صورت انجام بالعکس شرایط نصب، در هنگام نصب نرم افزار SQL Server 2008 دچار مشکل خواهید شد زیرا در صورتی که در هنگام نصب نرم افزار Visual Studio 2010 نرم افزار SQL Server 2008 بر روی سیستم شما نصب نباشد، این نرم افزار برای اینکه بتواند به صورت کامل بر روی سیستم شما نصب شود، یکی از کامپوننت های معروف خود را به نام MS.SQL Server 2008 Enterprise را نصب خواهد نمود، که بعد در نصب نرم افزار SQL Server 2008 به دلیل نصب بودن آن اجازه نصب مجدد داده نخواهد شد که این مورد از ادامه نصب نرم افزار SQL Server 2008 جلوگیری خواهد کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •