تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: آموزش اتصالات کابلهای تلویزیون ، ----- و سینمای خانگی با یکدیگر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

1 آموزش اتصالات کابلهای تلویزیون ، ----- و سینمای خانگی با یکدیگر

با سلام
    ضمن عرض خسته نباشید عرض کنم خدمتتون من هر چی فروم گشتم در مورد نحوه اتصالات تلویزیون ، ----- و سینمای خانگی با یکدیگر مطلب کاملی بدست نیاوردم. لذا تصمیم گرفتم تا با ایجاد این عنوان در حل مشکلات اتصالات این 3 دستگاه یکدیگر را یاری کنیم.
    سئوال اول را هم خودم مطرح می کنم و منتظر همکاری دوستان در حل مشکل هستم. ممنون
    دستگاه تلویزیون من LED SNOWA 42 و رسیورم Starmax X10 beta و سینمای خانگیم هم SNOWA می باشد. من رسیورم با کابل HTMI به تلویزیون وصل کردم اما روشی که بتونم صدارو به سینما انتقال بدم هنوز موفق نشدم در ضمن هر سه دستگاه HTMI دارد،رسیور و سینما کابل نوری هم دارد،کابل نوری هم گرفتم اما جواب نداد دوستانی که می توانند راهنمایی کنند ممنون می شم کمک کنند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

این مشکلی که شما نوشتی همچین کار سختی نیست.
    رسیورت رو با کابل HDMI به تلویزیون بزن، کابل اپتیکال رو هم از ----- به سینماخانگیت وصل کن. داخل تنظیمات رسیور، خروجی صدارو روی اپتیکال بذار، تصویر رو هم روی HDMI. توی سینماخانگیت هم قسمت اپتیکال رو فعال کن. نمیدونم واسه شما تنظیماتش چجوریه ولی خب روی پایونییر باید از طریق دکمه Function روی قسمت اپتیکال بری و فعالش کنی
    به همین راحتی، به همین خوشمزگی

اگه سینمات ورودی و خروجی HDMI داره، رسیورت رو باHDMI به سینما وصل کن و با یک کابل HDMI دیگه از سینما به تلویزیون وصلش کن.این کابل خودش صدا و تصویر رو انتقال میده
    Last edited by iran79; 17-04-2014 at 05:57.

3. این کاربر از iran79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

باHDMI به سینما وصل کن و با یک کابل HDMI دیگه از سینما به تلویزیون وصلش کن.این کابل خودش صدا و تصویر رو انتقال میده
    اگر هم صدا پخش نشد بهتر یک کابل صدا از خروجی تلویزیون به ورودی سینمای خانگی وصل کنی. واسه من اینطوریه

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام دوستان از کجا بفهمیم ----- اچ دی هست یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •