تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: خرید سیستم برای 3ds max و رندر تا 3.5

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دقیقاً اشکال کار اینجاست! معلومه که اشتباه از اول از خودتون بود!! ما اگر اشتباهی مرتکب بشیم، مثل مرد میایم و میگیم اشتباه کردیم!

چون اصلاً قرار نبود لیست پیشنهادی کسی رو شما بخری!!! از همون اول هم که شروع کردید به ارائه ی موارد مد نظر خودتون، کاملاً مشهود بود! چون خودتون از اول می دونستید که چی باید بخرید!!!!
    باز هم میگم چو دانی و پرسی، سوالت خطاست!

من ماهاست که اینجا مشاوره میدم! اولین بار هست که با کاربری چون شما به مشکل برخوردم!
    لذا مشکل از شماست! نه بنده! وگرنه تا الان ما با همه مشکل داشتیم و اصلاً تا الان از اینجا 100 دفعه اخراج شده بودیم!

از اول هم کاملاً مشخص بود قرار بود چیزایی که مد نظر خودتون هست رو بخرین! من این رو قطعاً به مدیریت گزارش میدم به جرم وقت تلف کردن مشاورین بیاید تاپیک بزنید و آخر سر کار خودتون رو بکنید، جز مردم آزاری چیز دیگری نیست!!!!
    هر چند دفعه ی اول نیست که ما راهنمایی می کنیم و خریداران دقیقاً برعکسش عمل می کنند!! به طور حتم می بایست تقاص انتخابات اشتباهشون رو قطعاً خودشون پس بدن و دودش سر انجام به چشم خودشون خواهد رفت!

خدا ببخشه! موفق باشید!
    Last edited by Hessam 2; 17-05-2014 at 17:50.

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دقیقاً اشکال کار اینجاست! معلومه که اشتباه از اول از خودتون بود!! ما اگر اشتباهی مرتکب بشیم، مثل مرد میایم و میگیم اشتباه کردیم!

چون اصلاً قرار نبود لیست پیشنهادی کسی رو شما بخری!!! از همون اول هم که شروع کردید به ارائه ی موارد مد نظر خودتون، کاملاً مشهود بود! چون خودتون از اول می دونستید که چی باید بخرید!!!!
    باز هم میگم چو دانی و پرسی، سوالت خطاست!

من ماهاست که اینجا مشاوره میدم! اولین بار هست که با کاربری چون شما به مشکل برخوردم!
    لذا مشکل از شماست! نه بنده! وگرنه تا الان ما با همه مشکل داشتیم و اصلاً تا الان از اینجا 100 دفعه اخراج شده بودیم!

از اول هم کاملاً مشخص بود قرار بود چیزایی که مد نظر خودتون هست رو بخرین! من این رو قطعاً به مدیریت گزارش میدم به جرم وقت تلف کردن مشاورین بیاید تاپیک بزنید و آخر سر کار خودتون رو بکنید، جز مردم آزاری چیز دیگری نیست!!!!
    هر چند دفعه ی اول نیست که ما راهنمایی می کنیم و خریداران دقیقاً برعکسش عمل می کنند!! به طور حتم می بایست تقاص انتخابات اشتباهشون رو قطعاً خودشون پس بدن و دودش سر انجام به چشم خودشون خواهد رفت!

خدا ببخشه! موفق باشید!
    شما وقت کردی خودتو نشون یه دکتر بده یه بار سکته نکنی عزیزم اینقد جوش میزنی نگرانتم بخدا.
    تورو خدا گزارش بده به جرم اخلال در امنیت ملی بیان دارم بزنن مسئولین! بنده از شما جند سوال ساده پرسیدم و شما اون برخورد ها رو کردید. گزارش بده بیان بخونن ببینن اشکال کار من چی بوده جز چند سوال ساده! عوض شما انواع و اقسام توهین ها رو به من کردی. اشکال نداره بهر حال حرف زدن هر کس شخصیتشو نشون میده.خوشم میاد که اینقدر بیکاری که میای اینهمه وقت میذاری و تایپ میکنی!
    شما هم موفق باشید عزیزم!
    یاحق

اگه نباشه جاش خالی می مونه eshraghi2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    استان فارس

پيش فرض

شما وقت کردی خودتو نشون یه دکتر بده یه بار سکته نکنی عزیزم اینقد جوش میزنی نگرانتم بخدا.
    تورو خدا گزارش بده به جرم اخلال در امنیت ملی بیان دارم بزنن مسئولین! بنده از شما جند سوال ساده پرسیدم و شما اون برخورد ها رو کردید. گزارش بده بیان بخونن ببینن اشکال کار من چی بوده جز چند سوال ساده! عوض شما انواع و اقسام توهین ها رو به من کردی. اشکال نداره بهر حال حرف زدن هر کس شخصیتشو نشون میده.خوشم میاد که اینقدر بیکاری که میای اینهمه وقت میذاری و تایپ میکنی!
    شما هم موفق باشید عزیزم!
    یاحق

بله ! من و آقا حسام واقعاً بیکار و بی عقل هستیم که برای کسانی از جمله شما دلسوزی می کنیم . لیاقت شما دلسوزی نیست . لیاقت شما این هست که بهتون سیستمی با مادربرد Z97 و پردازنده 4960X با رم کینگستون HyperX Beast 2133MHZ CL12 و کارت گرافیک Titan Black با بودجتون پیشنهاد بدن !!!
    نیاز نیست شما نگران کسی باشید . نگران خودتون و شخصیت خودتون و جیبتون باشید . و سعی کنید فرق راهنمایی صحیح و ناصحیح رو درک کنید .
    فرق راهنمایی صحیح و ناصحیح رو هرکسی درک نمی کنه ! فرقش رو کسی درک می کنه مثل استارتر تاپیک زیر :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه تا سیستم بهش پیشنهاد شد هرسه رو خریدند و هنوز که هنوزه توی تاپیک ها دارن دنبالمون می گردن و هروقت سیستم میخوان میان از سیستم های قبلی ابراز رضایت می کنند و ما رو مورد خطاب خودشون در پست اول قرار میدن و واقعاً شرمنده خودشون کردند ! واقعاً به معرفت این کاربر پی بردم و واقعاً به خودم افتخار کردم !
    دیگه امروز وقتی پستشون رو دیدم به خودم گفتم فلانی خیلی نامردی اگه یه عرض ارادتی به این کاربر عزیز نکنی و اعلام حضور نکنی ! هیچ وقت تا به حال از زمانی که مشاوره میدم اینجوری کسی منو شرمنده نکرده بود ! مات و مبهوت موندم !
    Last edited by eshraghi2010; 17-05-2014 at 18:56.

4. این کاربر از eshraghi2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

واقعاً خجالت هم خوب چیزیه...

چشم در اصرع وقت به پزشک فوق متخصص مراجعه خواهم کرد! منتظر بودم از شما دستور بگیرم...!

سوال ساده؟!!! سوال داریم تا سوال آقای محترم...!!!

من در روز به 100 ها سوال پاسخ میدم و افتخار می کنم از اینکه به دیگران در راستای تخصصی که دارم، راهنمایی و کمک می کنم بدون هیچگونه چشم داشتی!
    هرگز هم ناراحت یا عصبی نمیشم از پاسخ به سوال کسی و آدم صبوری هستم!

بفرمایید ببینید اشکال کار شما کجا بوده که با چنین برخوردی مواجه شدید...!! وگرنه ما همچون انسان های سادیسمی نیستیم که بخوایم وقت خودمون و دیگران رو تلف کنیم و برخورد غیرمتعارفی باهاشون داشته باشیم!

تا نباشد چیزی، مردم نگویند چیزها... لذا بنده از شما چیزی دیدم که چنین برخوردی داشتم!
    Last edited by Hessam 2; 17-05-2014 at 18:49.

6. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بله ! من و آقا حسام واقعاً بیکار و بی عقل هستیم که برای کسانی از جمله شما دلسوزی می کنیم . لیاقت شما دلسوزی نیست . لیاقت شما این هست که بهتون سیستمی با مادربرد Z97 و پردازنده 4960X با رم کینگستون HyperX Beast 2133MHZ CL12 و کارت گرافیک Titan Black با بودجتون پیشنهاد بدن !!!
    نیاز نیست شما نگران کسی باشید . نگران خودتون و شخصیت خودتون و جیبتون باشید . و سعی کنید فرق راهنمایی صحیح و ناصحیح رو درک کنید .
    فلسفه وجودی شما عزیز رو این وسط اصلا درک نمیکنم!

واقعاً خجالت هم خوب چیزیه...

چشم در اصرع وقت به پزشک فوق متخصص مراجعه خواهم کرد! منتظر بودم از شما دستور بگیرم...!

سوال ساده؟!!! سوال داریم تا سوال آقای محترم...!!!

من در روز به 100 ها سوال پاسخ میدم و افتخار می کنم از اینکه به دیگران در راستای تخصصی که دارم، راهنمایی و کمک می کنم بدون هیچگونه چشم داشتی!
    هرگز هم ناراحت یا عصبی نمیشم از پاسخ به سوال کسی و آدم صبوری هستم!

بفرمایید ببینید اشکال کار شما کجا بوده که با چنین برخوردی مواجه شدید...!! وگرنه ما همچون انسان های سادیسمی نیستیم که بخوایم وقت خودمون و دیگران رو تلف کنیم و برخورد غیرمتعارفی باهاشون داشته باشیم!

تا نباشد چیزی، مردم نگویند چیزها... لذا بنده از شما چیزی دیدم که چنین برخوردی داشتم!
    بله قطعا خجالت چیز خوبیه عزیزم. امیدوارم همه با هم بکشیم!

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •