تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کار نکردن Voice در تلویزیون سامسونگ f7770 55

در آغاز فعالیت Msd.Socianse's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

14 کار نکردن Voice در تلویزیون سامسونگ f7770 55

با سلام
    چرا تلویزیون سامسونگ f7770 وویسش (Voice) کار نمیکنه و not available میده ؟؟!!!
    ورژن نرم افزار تی وی 1107 . سایت سامسونگ ایران که شیش میزنه . از سایت امارات firmware مدل 7500 ورژن 1114 دانلود کردم . حدود 700 مگ.
    حالا نمیدونم اگه تی ویو از طریق فلش مموری آپدیت کنم مشکل حل میشه یا خرابکاری میشه .
    کسی این مشکلو داشته یا آپدیت اماراتو داده به خورده تی وی . آپ نکنیم قاط بزنه !!!!!!
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید .

داره خودمونی میشه ali-y-j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    همون اونجا

10

با سلام
    چرا تلویزیون سامسونگ f7770 وویسش (Voice) کار نمیکنه و not available میده ؟؟!!!
    ورژن نرم افزار تی وی 1107 . سایت سامسونگ ایران که شیش میزنه . از سایت امارات firmware مدل 7500 ورژن 1114 دانلود کردم . حدود 700 مگ.
    حالا نمیدونم اگه تی ویو از طریق فلش مموری آپدیت کنم مشکل حل میشه یا خرابکاری میشه .
    کسی این مشکلو داشته یا آپدیت اماراتو داده به خورده تی وی . آپ نکنیم قاط بزنه !!!!!!
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید .
    درود
    من هم روز اول که TV را روشن کردم کنترل صوتی نداشتم 20 روز پیش از طریق خود TV به صورت آنلاین آپدییت کردم کنترل صوتی به منو اضافه گردید و فعال شد
    به نظر من اگر اینترنت مناسبی داری آنلاین آپدیت کنی بهتره ( آنلاین هم 700 مگ دانلود میکنه ) که قابل اطمینان تر است

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

اینترنت خونه سرعتش پایینه (128) . انقدر کنده که اصلا کانکت نمیشه چه برسه بخوای آنلاین 700 تا رو دان کنی . واسه همین میخوام از usb آپش کنم . چه کنم با usb ریسکه ؟؟؟؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اینترنت خونه سرعتش پایینه (128) . انقدر کنده که اصلا کانکت نمیشه چه برسه بخوای آنلاین 700 تا رو دان کنی . واسه همین میخوام از usb آپش کنم . چه کنم با usb ریسکه ؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    خیر ریسکی ندارد من خودم به شخصه همیشه با usb آبدیت می کنم و تا حالا مشگلی برایم پیش نیامده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    خیر ریسکی ندارد من خودم به شخصه همیشه با usb آبدیت می کنم و تا حالا مشگلی برایم پیش نیامده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
    با تشکر بابت جواب - چون فایل آپدیت واسه اماراته و اینکه اسم مدل هم یکمی فرق داره ، گفتم شاید ریسک باشه. مدل شما هم همینه )f7770) ؟؟. حالا با تمام این تفاسیر یعنی دانلود firmware مدل 7500 از سایت امارات و .... و آپدیت با فلش مشکل وویس حل میشه ؟؟؟!! راستی قابلیت دیگه ای هم اضافه یا تغییر میکنه ؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با تشکر بابت جواب - چون فایل آپدیت واسه اماراته و اینکه اسم مدل هم یکمی فرق داره ، گفتم شاید ریسک باشه. مدل شما هم همینه )f7770) ؟؟. حالا با تمام این تفاسیر یعنی دانلود firmware مدل 7500 از سایت امارات و .... و آپدیت با فلش مشکل وویس حل میشه ؟؟؟!! راستی قابلیت دیگه ای هم اضافه یا تغییر میکنه ؟؟؟
    دوست عزیز
    نام گذاری ایران f7770 و نام گذاری اصلی داخل تلویزیون شما f7500 است و معمولا کسان دیگر هم آبدیت کردند مشگل شان حل شده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •