تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: شناسایی نشدن هارد اکسترنال توسط ویندوز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض شناسایی نشدن هارد اکسترنال توسط ویندوز

سلام
    دوستان من این مشکل رو دارم با هارد اکسترنال یکی از دوستام . از ایناییه که گیر 100 پیچ میدن ولکن نیستن . اینقد التماس کرد که مجبورم الان بیافتم دنبال کارش.
    هارد رو که میزنم به لبتاب تو Disk Managment هارد رو میشناسه ولی تو My Computer هیچی درایو مخصوص به این هارد اکسترنال ظاهر نمیشه . تو Disk ... هم که میای رو هارد راست کلیک میکنی فقط Delete volume رو میده بهت . مابقی گزینه ها غیر فعاله . اسکرین شات ها رو اضافه کردم که دیگه گویای همه چی هست . ببینم چیکار میکنین مهندسای P30world !!
    لینک اسکرین شاتها :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی با نرم افزار EaseUs Partition که رو هارد راست کلیک میکنم تنها گزینه به درد بخور که میده بهم Set active هستش که وقتی انتخابش میکنم اسم K رو به این هارد اختصاص میده ولی درخواست ریستارت کردن میکنه که چون ترسیدم ویندوزم بپره اوکی نکردمش !!!

بعد تا یادم نرفته اینم اضافه کنم که این مشکل زمانی بوجود اومده که طرف رفته هارد رو به LCD زده فیلم ضبز کنه . بعد که از LCD جداش میکنه این مشکل پیش میاد براش . گویا الان که میزنه به LCD اونم نمیتونه محتویات هارد رو شناسایی کنه . ظاهرا هم که هارد خالیه !! Disk management کخ اینو میگه !!!
    Last edited by Mr UNTD; 03-03-2014 at 15:23.

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

به نظر میاد سکتور 0 پارتیشن ها خراب شده باشه
    اگر اطلاعات هارد مهم نیستند به صورت زیر عمل کنید

دقت کنید که دیسک درست رو انتخاب کنید.

اما اگر اطلاعات داخل هارد مهم هستند باید یک ریکاوری بشه. با توجه به این که در ویندوز نمیتونید به هارد نامی اختصاص بدید، میتونید در گنو/لینوکس یا دیسک های بوتیبل ریکاوری اقدام به بازیابی اطلاعات کنید که میزان موفقیت این عمل به میزان خرابی ها هم بستگی دارد.

3. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

به نظر میاد سکتور 0 پارتیشن ها خراب شده باشه
    اگر اطلاعات هارد مهم نیستند به صورت زیر عمل کنید

دقت کنید که دیسک درست رو انتخاب کنید.

اما اگر اطلاعات داخل هارد مهم هستند باید یک ریکاوری بشه. با توجه به این که در ویندوز نمیتونید به هارد نامی اختصاص بدید، میتونید در گنو/لینوکس یا دیسک های بوتیبل ریکاوری اقدام به بازیابی اطلاعات کنید که میزان موفقیت این عمل به میزان خرابی ها هم بستگی دارد.
    بابت راهنماییت خیلی خیلی ممنونم . ولی همون دیشب اومدم با نرم افزار ریکاوری Disk getor data recovery اول اطلاعات رو ریکاوری کردم بعد فرمتش کردم هاردو .
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •