تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: گرافیک n210

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض گرافیک n210

گرافیکی با برند گیگابایت مدل GV-N210TC-1GI.F50 مشکل این کارت این است که روی مین بورد گیگابایت کارنمی کند ولی روی بوردهایی با برند ایسوز وام اس ای کارمیکند ایراد عجیبیه من که اولین باره که به مشکل برخوردم رفتم توی سایت گیگا بایوس گرافیک را دانلود کردم با نرم افزار VG@BIOS خواستم اپدیت کنم اروردادوانجام نشد اساتید فکرمیکنیدمشکل ازچی میتواند باشد .متشکرم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

گرافیکی با برند گیگابایت مدل GV-N210TC-1GI.F50 مشکل این کارت این است که روی مین بورد گیگابایت کارنمی کند ولی روی بوردهایی با برند ایسوز وام اس ای کارمیکند ایراد عجیبیه من که اولین باره که به مشکل برخوردم رفتم توی سایت گیگا بایوس گرافیک را دانلود کردم با نرم افزار VG@BIOS خواستم اپدیت کنم اروردادوانجام نشد اساتید فکرمیکنیدمشکل ازچی میتواند باشد .متشکرم
    اسلات گرافیک اون مین رو تمیز کنید و بایوس مینشو آپدیت کنید درست نشد با یک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

همه اینهای که فرمودید انجام دادم تمیزکردم وبایوس آپدیت کردم با پاورنو امتحان کردم وهارد را ویروس کشی کردم پارتیشن های قبلی را پاک کردم وجدید ایجاد کردم رم جدید جایگزین کردم ولی متاسفانه رفع نشد .

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

همه اینهای که فرمودید انجام دادم تمیزکردم وبایوس آپدیت کردم با پاورنو امتحان کردم وهارد را ویروس کشی کردم پارتیشن های قبلی را پاک کردم وجدید ایجاد کردم رم جدید جایگزین کردم ولی متاسفانه رفع نشد .
    مشکلی دارید این است که با اون گرافیک سیستم تصویر نمیدهد یا درایور روش نصب نمیشه ؟

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •