تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: پیدا کردن پسورد ادمینیستریتور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض پیدا کردن پسورد ادمینیستریتور

سلاااام
    روز به خیر...

مشکل:
    ویندوز پریده....یعنی ارور ntldr is missing دارم.....سخت افزارها رو چک کردم.....هارد و درایورها رو...مشکلی نبود...

قبلا این ارور رو با ریپیر کردن ویندوز حل کردم.....ولی ی ی ی....الان موقع ریپیر ازم پسورد ادمینیستریتور که می خواد پسوردمو قبول نمی کنه.... فک می کنم پسورد یادم رفته!!!

الان چطو می تونم پسوردو به دست بیارم در حالی که ویندوز رو ندارم......البته با مینی ویندوز بالا اومدم....اما اونجا دسترسی به یوزرها ندارم..

مرسی

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلاااام
    روز به خیر...

مشکل:
    ویندوز پریده....یعنی ارور ntldr is missing دارم.....سخت افزارها رو چک کردم.....هارد و درایورها رو...مشکلی نبود...

قبلا این ارور رو با ریپیر کردن ویندوز حل کردم.....ولی ی ی ی....الان موقع ریپیر ازم پسورد ادمینیستریتور که می خواد پسوردمو قبول نمی کنه.... فک می کنم پسورد یادم رفته!!!

الان چطو می تونم پسوردو به دست بیارم در حالی که ویندوز رو ندارم......البته با مینی ویندوز بالا اومدم....اما اونجا دسترسی به یوزرها ندارم..

مرسی

تنها راه -- کردن یوزر و پسوردش است که نرم افزارهایی بوتیبل برای اینکار هست باید سرچ کنید تو گوگل زیاده
    نشد ویندوز رو عوض کنید درست میشه سیستم رو یک اسکن ویروس بکنید اگه بازم این اتفاق افتاد میتونه مشکل از هارد هم باشه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

مرسی...
    ولی مسئله اینه که نمی تونم ویندوز عوض کنم....چون برنامه های مهمی روش بوده...همراه با اطالاعات....
    راه اندازیه دوباره همه اونا واقعاااا جانفرساس...

دقیقا چیو باید سرچ کنم؟ بعد این نرم افزارایی که می فرمایید زمانی که من ویندوزم مشکل داره و بالا نمیاد هم جواب میدن؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مرسی...
    ولی مسئله اینه که نمی تونم ویندوز عوض کنم....چون برنامه های مهمی روش بوده...همراه با اطالاعات....
    راه اندازیه دوباره همه اونا واقعاااا جانفرساس...

دقیقا چیو باید سرچ کنم؟ بعد این نرم افزارایی که می فرمایید زمانی که من ویندوزم مشکل داره و بالا نمیاد هم جواب میدن؟
    شب من براتون ان برنامه رو اگه بتونم آپلود میکنم چون نمیدونم حجم چقدر است روی سی دی رایت میکنید بوت میکنید باهاش و پسورد ادمین رو ریست میکنید یا پاک میکنید بعد میتونید بدون پسورد واردش بشین بعد میتونید با مینی ویندوز وارد بشین و اطلاعات مهم رو جا به جا کنیدش بعد حالا یا ریپیر کنید یا ویندوز رو عوض کنید

6. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

مرسی دوست عزیز

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اینم لینک دانلود اون نرم افزار
    روی یک سی دی رایتش میکنید فایل ایمیج است با ultra iso رایتش کنید روی سی دی و بوتش کنید مراحل ساده است و خودتون میفهمید باید چیکار کنید برای ریست کردن پسورد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •