تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: کمک فوری در مورد عدم شناسایی لپ تاپ و کامپیوتر در هنگام شبکه کردن

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

برید تو سیستم دمی ip سیستم اولی رو توی cmd بزنید مثلا اگه سیستم اولی 192.168.1.1 ای پی ش هست تو cmd بنویسید

ping 192.168,1.1

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

برید تو سیستم دمی ip سیستم اولی رو توی cmd بزنید مثلا اگه سیستم اولی 192.168.1.1 ای پی ش هست تو cmd بنویسید

ping 192.168,1.1
    مرسی دوست عزیز برای گذاشتن وقتتون مشکل من نصب نبودن درایور lan لپ تاپ بود الان همو میشناسن ولی برای ورود رمز میخوان هرچی میزنم هم قبول نمیکنن

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خواهش میکنم
    باید برای هر کدومشون یوزر تعریف کنید ویوزرنیم وپسورد براش بزارید
    موفق باشید

4. این کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    شما برو بخش نتورک ادوانس اونجا نوشته خاموش کردن پسورد اونو بزنی و خاموشش بکنی راحت میتونی بدونه داشتن یوزر و پسورد بری تو
    ولی برای اظمینان میتونی یوزر و پسورد رو براشون تعیین کنی

khalale عزیز اخه این گزینه ب طور پیش فرض روی on تنظیم شده یا من اشتباه میکنم؟
    سلام
    خوشجالم دارید اطلاعاتتون رو در اختیار مردم و هموطنان قرار میدید
    بله تو ویندوز ها اکثرا روی ان هست ولی بنده در حدود یک هفته اخیر در مغازه چندین سیستم رو ویندوز 64 و 32 نصب کردم و شبکه کردم برای یه سری کارها توی چند مورد مشکل دیده نشدن داشتم در بالاش نوشته بود که باید turn on discovery network رو بزنی
    واسه همین گفتم

6. 2 کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان مرسی از کمکتون همدیگه رو الان میشناسن ولی موقعی که میخوام وارد فایل شیر شده سیستم دوم برم پیغام windows cant accses میده

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اين كار را اعطاي Permissions در شبكه مي‌گويند. قبل از پاسخ به اين سوال بايد ديد شبكه شما Domain هست يا Workgroup. كه خوب حتماً مطلع هستيد براي متوجه شدن اين موضوع نيز بايد بريد توي Control Panel و بعد كادر System و بعد هم سر برگ Cmputer Name و دست آخر هم زير Full Computer Name ببينيد كه چي نوشته Domain و يا خداي ناكرده Workgroup.

و اما نحوه Permissions دهي روي يك Object در حالت و Workgroup.

در حالت Workgroup:
    در اين حالت ابتدا ميبايست در كامپيوتري كه ميخواهيد چيزي را در آن Share كنيد يك User جديد با رمز عبور تعريف كنيد و سپس وارد Folder Options و سربرگ View شده و تيك آخرين گزينه يعني Use simple file sharing را برداريد. بعد از آن روي همان فولدري كه ميخواهيد براي آن دو بزرگوار X و Y در اختيار بگذاريد، راست كليك وSharing and Security را كليك كنيد. در كادر باز شده گزينه Share this Folder را بزنيد و بعد دكمه Permissions را كليك كنيد. در پنجره باز شده گزينه everyone را حذف و دكمه Add را كليك كنيد حالا نام آن Userاي كه تازه ايجاد كرديد را Add كنيد و سپس سطح دسترسي اين فولدر را از جهت Read only بودن يا نبودن مشخص نماييد و در سربرگ Security نيز همين User را Add كرده و همين سطح دسترسي را برايش مشخص كنيد.

حالا در سيستم آن افرادي كه قرار است به اين فولدرها دسترسي داشته باشد وارد Control Panel شده و User Account را باز ميكنيم. وارد user آنها ميشويم. از بالا سمت چپ گزينه Mange my network password را كليك ميكنيم. در كادر باز شده در قسمت نام سرور نام آن سيستمي را كه آن فولدر درش Share هست را وارد ميكنيم. در قسمت user نيز مجداداً نام آن سيستم را به همراه يك \ و نام آن يوزري كه تازه در آن ساختيم وارد ميكنيم (مثلا: server\username) و در قسمت Password هم كه رمز عبور آن يوزر را وارد ميكنيم و بعد هم Ok.

+

شما به همین شکل permission میدید دیگه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اين كار را اعطاي Permissions در شبكه مي‌گويند. قبل از پاسخ به اين سوال بايد ديد شبكه شما Domain هست يا Workgroup. كه خوب حتماً مطلع هستيد براي متوجه شدن اين موضوع نيز بايد بريد توي Control Panel و بعد كادر System و بعد هم سر برگ Cmputer Name و دست آخر هم زير Full Computer Name ببينيد كه چي نوشته Domain و يا خداي ناكرده Workgroup.

و اما نحوه Permissions دهي روي يك Object در حالت و Workgroup.

در حالت Workgroup:
    در اين حالت ابتدا ميبايست در كامپيوتري كه ميخواهيد چيزي را در آن Share كنيد يك User جديد با رمز عبور تعريف كنيد و سپس وارد Folder Options و سربرگ View شده و تيك آخرين گزينه يعني Use simple file sharing را برداريد. بعد از آن روي همان فولدري كه ميخواهيد براي آن دو بزرگوار X و Y در اختيار بگذاريد، راست كليك وSharing and Security را كليك كنيد. در كادر باز شده گزينه Share this Folder را بزنيد و بعد دكمه Permissions را كليك كنيد. در پنجره باز شده گزينه everyone را حذف و دكمه Add را كليك كنيد حالا نام آن Userاي كه تازه ايجاد كرديد را Add كنيد و سپس سطح دسترسي اين فولدر را از جهت Read only بودن يا نبودن مشخص نماييد و در سربرگ Security نيز همين User را Add كرده و همين سطح دسترسي را برايش مشخص كنيد.

حالا در سيستم آن افرادي كه قرار است به اين فولدرها دسترسي داشته باشد وارد Control Panel شده و User Account را باز ميكنيم. وارد user آنها ميشويم. از بالا سمت چپ گزينه Mange my network password را كليك ميكنيم. در كادر باز شده در قسمت نام سرور نام آن سيستمي را كه آن فولدر درش Share هست را وارد ميكنيم. در قسمت user نيز مجداداً نام آن سيستم را به همراه يك \ و نام آن يوزري كه تازه در آن ساختيم وارد ميكنيم (مثلا: server\username) و در قسمت Password هم كه رمز عبور آن يوزر را وارد ميكنيم و بعد هم Ok.

+

شما به همین شکل permission میدید دیگه؟
    سلام دوست عزیزم مرسی از این همه محبت شما,چون سیستم من بدون رمز و یوزر بالا میاد منظورتون از user جدید تعیین user واسه سیستمه؟در قسمتی که نوشتید وارد Mange my network password همچین چیزی تو ویندوز 7 نیست manage your credential و manage your file encryption وجود داره ممنون از شما دوست عزیز

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •