تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل گرافیک سه بعدی در گیم ها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض مشکل گرافیک سه بعدی در گیم ها

با سلام خدمت مدران محترم و عرض خسته نباشید من یه کارت گرافیک 6850 ati 3d گرفتم وقتی توی گیم ها که بازی میکنی تصویر پرش داره تیکه تیکه نشون میده میخواشتم ببینم مشکل از کجاشت ممنون میشم راهنمای کنید منو؟ با تشکر

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام خدمت مدران محترم و عرض خسته نباشید من یه کارت گرافیک 6850 ati 3d گرفتم وقتی توی گیم ها که بازی میکنی تصویر پرش داره تیکه تیکه نشون میده میخواشتم ببینم مشکل از کجاشت ممنون میشم راهنمای کنید منو؟ با تشکر
    درایور گرافیک رو آپدیت کنید و درایور مانیتور رو نصب کنید و تنظمیات خود بازی رو چک کنید از جمله ریزولیشن و vsync
    ببینید با بازی های دیگه هم همینطوره یا نه میتونه این مشکل از کرک بازی هم باشه
    همچنین ببینید چقدر فریم میگیرید تو بازی با نرم افزار fraps اینکارو بکنید فکر نکنم مشکلتون سخت افزاری باشه و بیشتر نرم افزاری است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض سلام باعرض خسته نباشید خدمت اعضای محترم انجمن

سلام خدمت دوستان عزیز من گرافبک 6870 سه بعدی دارم درایور رو هم اپدیت میکنم بافرهارو هم تنظیم میکنم طبق بازی اما توی همه یگیم ها به فاصلهی زمانی متفاوفت در درون بازی هنگ میکند سپس بیرون میاد ارور can not diplay driver رو میده با اینکه چدید ورژن اپدیت هم نصب هست به همه ورزن ها هم امتحان شده وبا چند سیتم دیگه هم همینطور خواهشآ کمک کنید این گرافیک نو هم هست تازه خریداری شده..!
    Last edited by milad.mili; 18-09-2013 at 10:13.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه روی همه سیستم ها و باورژن های مختلف درایور همینطور است و این مشکل رو داره یا مشکل از دمای کارت است یا خود کارت ایراد داره بهتره ببرید به فروشنده نشون بدین

بهتره با یک پاور قوی تر هم سیستم رو بررسی کنید

بازی رو هم بررسی کنید مشکل نداشته باشه یعنی با جند بازی سنگین دیگه هم تست کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •