تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سوال مهم در مورد پارتیشن بندی اصولی ویندوز اورجینال { لبتاب نو }

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

14 سوال مهم در مورد پارتیشن بندی اصولی ویندوز اورجینال { لبتاب نو }

باسلام

یک لبتاب سونی حدود 1 سال و خورده ای که میشه دارم !

توی این همه مدت اصلا پارتیشن بندی نکردم و همش ویندوز اورجینال رو ریکاوری میکردم چون از نصب درایورها بعد از نصب ویندوز وحشت داشتم !

حالا میخوام نحوه درست پارتیشن بندی لبتاب با ویندوز اورجینال رو بهم بگید ! چه جوری پارتیشن بندی کنم که بعد از نصب ویندوز مجدد پارتیشن ها پاک نشه ! چه جوری پارتیشن بندی کنم تا هر موقعی که خواستم ویندوز اورجینال رو نصب کنم برام مشگل پیش نیاد !

- 1سوال اگه اون 2 تا درایور رو که مخصوص ریکاوری هست یکیش 100 مگابایت اون یکی هم حدود 50 هست رو پاک کنم مشگلی برای برگرداندن ویندوز به ویندوز اصلی پیش نمیاد !
    - برند لبتابم سونی سری F هست !

موفق و موید باشید

درپناه حق تعالی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

باسلام

کسی نبود بنده رو راهنمایی کند !

باز سوالم رو مطرح میکنم : یک لبتاب حدود 1 سال و خورده ای که دارم و توی این مدت همش ویندوز اورجینال رو با استفاده از DVD هایی که همون اول تهیه کردم ریکاوری میکنم ! چون یک سری اطلاعات دارم در هارد لبتابم میخوام پارتیشن بندی کنم طوری که با هربار عوض کردن ویندوزم این پارتیشن بندی و درایوی که اطلاعاتم توش هست دست نخورده بمونه ! درضمن میخوام هر موقعی ویندوز اورجینالم رو ریکاوری کنم مشگلی پیش نیاد و بتونم به راحتی از DVD های ریکاوری هم استفاده کنم !

چند سوال دیگه :

1 - وقتی ویندوز رو عوض میکنم و میخوام با استفاده از برنامه مجموعه درایوها کارت گرافیک رو نصب کنم بعد از نصب یک دفعه صفحه مانیتور سیاه میشه و وقتی ریست میکنم فقط صدای بالا امدن ویندوز به گوش میرسه و خبری از تصویر نیست مجبور میشم ویندوز رو دوباره نصب کنم !
    2 - توی لبتاب سونی اورجینال یک برنامه پایین استارد گوشه سمت چپ بود که راحت با کلیک برروی اون میتونستم WIFI و بلوتوث رو روشن و خاموش کنم اما بعد از نصب ویندوز نیستش نرم افزار یا درایو خاصی موردنیاز است !

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •