تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: OpenGL ،چيست ؟ ؟ ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

7 OpenGL ،چيست ؟ ؟ ؟

در لپ تاپ اچ پي من برخي بازي ها و يا بعضي از فايل گرافيكي باز نميشوند و پيغام عدم رندر يا عدم پشتيباني OpenGL راميدهد آيا مربوط به ضعف كارت گرافيك است يا اينكه نيازمند نصب برنامه اي خاص ميباشد . محبت كرده راهنمائي فرمائيد متشكرم

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    شما درایور گرافیک رو آپدیت کنید احتمالا درست میشه..... اگه نشد پس گرافیک ساپورت نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

مگه میشه ساپورت نکنه همه درایور ها البته اگه زیاد قدیمی نباشه اپن جی الپشتیبانی مکنن البته ما ورژن های مختلف اپن جی ال داریم که هر برنامه ای اپن حی ال مخصوص خودش رو میخواد که به علت قدیمی بودن درایور اوپن جی ال های جدید پشتیبانی نمیشن(خلاصه اپدیت کن بره درست میشه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

مگه میشه ساپورت نکنه همه درایور ها البته اگه زیاد قدیمی نباشه اپن جی الپشتیبانی مکنن البته ما ورژن های مختلف اپن جی ال داریم که هر برنامه ای اپن حی ال مخصوص خودش رو میخواد که به علت قدیمی بودن درایور اوپن جی ال های جدید پشتیبانی نمیشن(خلاصه اپدیت کن بره درست میشه)
    با سلام وتشكر ازراهنمائي شما درست است هربرنامه اپن ژل مخصوص خود راطلب ميكند واين برنامه اي كه اكنون با آن ور ميروم اپن ژل 1.3 راميخواهد كارت گرافيك من Ati radeon HD 3200 ميباشد درسايت AMD ATI درايور 3100داشت ولي 3200 نداشت منهم پكيج 2000 تا4000 را دانلود كردم ولي عملياتي نشد البته درايور گرافيك من قديمي است و به روز نشده است اميدوارم همانگونه كه شما وديگر دوستان اشاره فرمودند آپديت كنم موضوع حل شود اگر آپديت جديد 3200را بدست آورم

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

تو گوگل سرچ کن دانلود نرم افزارdriver genuisبعد از دانلود و اجرا اول روی live update تا نسخه درایور های نرم افزار اپدیت شود پس حالا نرم افزار رو کرک کن بعد اسکن بزن و درایور های جدیدت رو دانلود کن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

باسلام مطلب شما خيلي كمك كرد خصوصا موضوع live update كه بايد قبل از كرك انجام شود بسيار بيسار ازعنايتي كه نموديد تشكر ميكنم موفق باشيد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •