تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: ارور windows was unable to compelet the format

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض ارور windows was unable to compelet the format

دوستان من موقع رایت ایمیج روی DVD خام به این ارور برمیخورم( با نرم افزارهای مختلف رایت و نرم افزار خود ویندوز 7 و همینطور با دی وی دی های مختلف تست شده) مشکل از چی میتونه باشه؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای همین مشکل شما چند تا راه حل قرارداده شده بطور مثال گفته شده

روش اول

شما از طریق خود ویندوز اقدام به رایت کنید به اینصورت وقتی dvd خودتون داخل دستگاه قرارمیدین بصورت AutoPlay اجرا میشود درکادر محاوره ای که باز میشود گزینه Burn files to disc using Windows Explorer انتخاب کنید بعد در کادر Burn a Disc یک اسم تایپ کنید در قسمت Disc title بعد گزینه Like a USB flash drive انتخاب کنید روی دکمه Next کلیک کنید بعد که دیسک شما فرمت شد فایلهای iso خودتون یا خود فایل iso رو به داخل dvd درگ کنید اقدام به رایت کنید از طریق خود ویندوز ببینید بازم به همون صورته یا که نه در من اگر کادر AutoPlay برای شما اجرا نشد my computer باز کنید از روی دستگاه dvd writer خودتون کلیک ببینید اجرا میشود یا نه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    روش دوم

برنامه ImgBurn از پایین دانلود بعدشم این برنامه رو اجرا کنید بعد روی گزینه Mode کلیک کنید از منویی که باز میشود گزینه Read انتخاب کنید درکادری که باز میشود مسیر فایل iso خودتون بدین اقدام به رایت اون با این برنامه کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:

اگر بازم به همون صورت بود Firmware دستگاه رایتر خودتون بروز کنید از طریق همین برنامه ImgBurn انتخاب بعدشم طبق شکل بترتیب شماره عمل کنید اگر Firmware دستگاه شما نیازبه بروز رسانی داشته باشد یک سایت باز میشود یک فایل فشرده که میتونید دانلود بعدشم اون فایل اجرا اقدام به آپدیت دستگاه کنید اگر بازم مشکل مرتفع نشد با یک دستگاه دیگه تست کنید.

کد:

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vivabarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ممنون بابت وقتی که گذاشتید.
    روش های اول و دوم رو تست کرده بودم قبلا و جواب نداده بود (همون ارور قادر نبودن به فرمت رو میده)
    امروز که با یه پی سی دیگه تست کردم ایمیج رایت شد، به نظر مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری دی وی دی رام هست ولی متاسفانه Firmware دی وی دی رام رو نرم افزار بالا پیدا نکرد. سرچ تو گوگل هم نتونستم پیدا کنم به نظر مدل گمنامی هست! سایتی میشناسید که جامع باشه و بشه پیدا کرد توش؟
    مدل: MATSHITA DVD-RAM UJ890AS

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

جامعترین سایت در زمینه معرفی Firmware برای دستگاههای dvd همین سایت Firmware HQ که از یکی شما رو منم باز سرچ کردم چیزی پیدا نشد به احتمال زیاد کمپانی که این مدل برند تولید کرده Firmware جدید برای دستگاه شما بیرون نداده و احتمال زیاد میدم روی ویندوز xp این مشکل نداشته باشین چون با ویندوز xp سازگاری کامل دارد برای تستم میتونید xp روی سیستم در کنار 7 نصب از داخل محیط xp تست کنید بعد با همون برنامه ImgBurn البته چون ویندوز 7 اول نصب شده تو این روش یکم به مشکل میخورین برای بوت شمامیتونید داخل محیط مجازی ویندوز xp رو نصب بعدشم dvd rw خودتون داخل این محیط share کنید از داخل این محیط تست کنید مثلا اگر برنامه VMware Workstation رو دارین من با این برنامه توضیح دادم

ابتدا ویندوز xp رو داخل محیط VMware Workstation نصب کنید بعدشم طبق شکلهای پایین بترتیب شماره پیش برین به همین صورت که من قراردادم

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

فقط در قسمت شماره 8 باید درایو dvd rw خودتون مشخص کنید بعدشم برنامه ImgBurn به داخل محیط xp با موس درگ کنید نصب ازا ینجا تست کنید تا مشخص شود مشکل از دستگاه یا اینکه دستگاه شما سیستم عامل ست نیست.

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •