تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: داغ کردن acer v3 i7

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض داغ کردن acer v3 i7

سلام,من یه لپ تاپ v3 i7 دارم در مواقع معمولی گرمای زیادی تولید نمی کنه ولی وقتی یه بازی قوی اجرا می کنم از فن کنارش حرارت وحشتناکی می زنه بیرون،می خواستم ببینم این طبیعیه و باعث مشکلی نمی شه و آیا اگه این حرارت همین طور بیشتر شه خود سیستم حرکتی نمی زنه؟؟

آخر فروم باز playstation 3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

طبيعيه همه ي مدلاش اينجورين اون باد باد فن گرافيك هست كه فقط موقع بازي اينجوري ميشه
    از كول پد استفاده كنيد

3. این کاربر از playstation 3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اول باید مدل کارت گرافیک و مشخصاتش رو میگفتی بعد هم نرم افزار gpu-zرونصب کن ببین موقع بازی کردن درجه حرارت تا چند میره؟

5. این کاربر از سعید1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

گرافیکش geforce 640m 2g هست
    حالا سوالم اینه که اگه از کول پد استفاده نکنم این دمای زیاد ممکنه صدمه ای بزنه؟

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ببین داداش لپتاپها برای بازی کردن بصورت مداوم ساخته نشدن... این دما میتونه چیپ گرافیک لپتاپ رو داغون کنه و متاسفانه هرکی به این درد دچار بشه باید لپتاپ رو بندازه کنار خونه... در هر صورت نمیشه هم بازی نکرد... ولی من اکیدا توصیه میکنم از کول پد استفاده کنی. + وقتی از بازی میای بیرون 10 دقیقه ای سیستم رو خاموش نکن تا گرما خوب دفع بشه... میتونی از تنظیمات بازی هم کمی تنظیمات رو پایین بیاری تا دما بهتر بشه... همیشه هم دما رو با بزنامه hwmonitor چک کن اینجوری هم از سلامت فن خیالت جمع میشه هم اینکه میتونی دما رو چک کنی....هر وقت دما بیش از حد زیاد بشه سیستم کلا خاموش میشه..... البته اینم بگم که دمای زیاد علاوه بر گرافیک از Cpu هم هست... و اینکه این دما که داخل کیس لپتاپ جریان داره به هارد هم منتقل میشه... گرما دشمن اصلی این لپتاپهای مولتی مدیا هست... اگر کمی سر رشته داشته باشی میتونی خودت کولپد قوی رو بسازی... به این صورت که باید فن هارو جایی بزاری که دقیقا زیر سوراخهای پشت لپتاپ باشه... کمی داخل گوگل سرچ کنی میتونی به ایده های خوبی برسی... چرا که این کول پدهای بیرون زیاد خوب نیستن و اونایی که خوب هستن هم خیلی گران قیمت هستن...
    Last edited by hasanoooooooo; 18-03-2013 at 18:07.

8. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اولا لپ تاپ باید حتما کول پد داشته باشه!شما باید حتما چک کنید موقع بازی حرارت تا چند میره؟دمای تا65معمولیه.اگه بیشتر از 65رفت سیستم روhigh performance بذار.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •