تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: دانلود محتوای فلش یک سایت که به صورت چند لایه ای است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض دانلود محتوای فلش یک سایت که به صورت چند لایه ای است

سلام. من یه سری فایل فلش هست که باید از یه سایت دانلود کنم. مشکلم اینجاست که این فایل ها چند لایه ای هستن. یعنی مثلا در نظر بگیرین که یه فلش آموزشی مربوط به یه درس هست که شامل چندین فصله . وقتی وارد سایت می شید یه صفحه فلش باز میشه که برای مرور درس باید از یه لیست که داخل همون صفحه فلش هست عنوان درس مورد نظرتون رو انتخاب کنین و بعد به صورت آنلاین فلش رو ببینین. به خاطرمحدودیت حجم اینترنت می خوام تمام محتوای این صفحه فلش رو یکجا دانلود کنم. تا بتونم به صورت آفلاین همون طور که آنلاین میبینمش بونم ازش استفاده کنم. با انواع نرم افزارها مثل flash saver,save flash , و.... هم امتحان کردم. نشد که نشد. در واقع با استفاده از این برنامه ها تک تک فایل های فلش به صورت جدا جدا دانلود می شن که خوب مرور آفلاینشون سخته. ممنون میشم اگه کسی بتونه بهم بگه چطور میشه محتوا رو دقیقا همون طوری که آن لاین هست دانلود کرد.

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام؛ به نظرم بهتره فایلهای فلشی رو که دانلود کردید رو به نرم افزار اجرایی (‏exe‏) تبدیل کنید. اینطوری میتونید از منوی اصلی هر فایلی رو که بخواید اجرا کنید.البته نمیدونم با چه برنامه ای میشه این کار رو انجام داد!‏‎ ‎

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •