تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: سوال درباره دستگاه حکاکی با لیزر ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام من میخواهم یک سری اطلاعات در باره دستگاه حکاکی با لیزر در مورد بازار کار و اینکه اگر بازار خوبی داره چه مارکی را برای شروع خریداری کنم که مناسب باشد هم از نظر قیمت و هم کیفیت با تشکر از کسی که جواب من را بدهد و با تشکر از کلیه دوستان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض حکاکی لیزر

با سلام من میخواهم یک سری اطلاعات در باره دستگاه حکاکی با لیزر در مورد بازار کار و اینکه اگر بازار خوبی داره چه مارکی را برای شروع خریداری کنم که مناسب باشد هم از نظر قیمت و هم کیفیت با تشکر از کسی که جواب من را بدهد و با تشکر از کلیه دوستان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض حفاظت در برابر اشعه لیزر

بنده دلنواز فروردین هستم کارشناس لیزر. ماشینهای لیزر یومینگ yuming از کیفیت فوق العاده پایینی از لحاظ رعایت نکردن حفاظت در برابر اشعه دارا می باشند که این امر واردات این دستگاهها رااز تابستان امسال از طرف استاندارد صنعتی ایران ممنو ع کرد.

4. این کاربر از personage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

اتفاقا چند هفته پیش نمونه های از دستگاه های لیزر برای حکاکی روی انواع سطح ساخته جوانان این مرزو بوم در رسانه ملی! پخش شد (همون حوال 22 بهمن) در نمایشگاهی که به همین منظور برگزار شده بود. فکر کنم فرصت خوبی رو از دست دادید.

داره خودمونی میشه nasimdaryaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با چه برنامه هايي ميشه براي برش دادن كار كرد با فتوشاپ مي شه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

1

براي بر ش در دستگاههاي ليزر بايد خطوط به صورت نقشه بيتي VECTOR باشند واگر با فتوشاپ خطوط رابا يكي از پسوندهاي اتوكد يا كرل يا اينكه هر پسوند وكتور ذخيره نماييد بله ميشود برش داد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

البته من خودم تروتک اتریش دارم .و درباره مارک شما چیز زیادی نمی دونم ولی بهترین دستگاه لیزر حکاکی وبرش چینی تحت لیسانس مارک رابیت RABBIT هست که الان خیلی جا افتاده وتمام قطعاتش هم شنیدم غربی است. ولی یکی از دوستانم دستگاه یو مینگ YUEMING داره اصلا ازش راضی نیست یکی از عیوب بزرگ آن نداششتن محور z است و در ضمن اکثر تیوبهای آن َشارژ شده و غیر استاندارد اند مثل وات70-
    jhdjkhdkhkdhkjhdkhjdhkjhdjk

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز بنظر شما لیزر مارک خوب برای حکاکی روی چوب چیه و قیمتش در چه حدود است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض يك ليزر يومينگ Yueming(چين درجه 2 و 3) بي كيفيت

بطور كلي ليزر هاي CO2 مناسب كار بروي انواع غير فلزات و چوب هستند .
    شما ميتوانيد يك ليزر يومينگ Yueming(چين درجه 2 و 3)

كه ارزانترين دستگاه ليزر است را در ايران به سهولت تهيه فرماييد. با مبلغ 7000000تا 6500000 با ميز كار 90*60 و قدرت 60 وات .........ولي 4 تا 5 ميليون بايد در حسابتان باشد كه در هر چند ماه بابت خرابيهاي مكرر و سرويس ها هزينه كنيد. بازار كار در شهرستانها بسيار عالي ميباشد ولي در تهران نه !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان گرامي سلام
    بنده مدت كمي است كه به عنوان اپراتور دستگاه ليزر شركتي كه از شركت نيكان تجهيز خريداري نموده اند استخدام شده ام
    اين شركت (نيكان تجهيز) بنا به دلايلي فقط فيلم آموزش نصب قطعات دستگاه و روش نصب نرم افزار را تحويل داده است
    ولي الان بنده براي حكاكي عكس بر روي سنگ مشكل دارم...؟
    و از شما عزيزان و اساتيد محترم درخواست ميكنم آموزشي در اين رابطه به بنده ارجاع دهيد. سپاس فراوان

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •