تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آیا شما از تاریخ 1391/5/12 به GPSدسترسی دارید ؟ بحث سیاسی ممنوع . فقط بحث تکنیکی

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض آیا شما از تاریخ 1391/5/12 به GPSدسترسی دارید ؟ بحث سیاسی ممنوع . فقط بحث تکنیکی

فقط به سوالای زیر جواب خلاصه بدین 1 نوع وسیله شما چیه ؟ 2 ساکن کدام استان هستید 3 آیا به gps دارید یا نه ؟
    1 گوشی نوکیا c5
    2
    3 نه
    .
    به پیر . به پیغمبر . به هرکی دوست دارین . به هرچی میپرستید . فقط بحث سیاسی نکنید و جواب خلاصه بدین . اگه اطلاع تخصصی دارید آیا -----میتونه دسترسی به ماهواره gps رو محدود کنه ؟ چه جوری؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

بله....
    اکس‌پریا ایکس 10! اندروید...
    شهر ایلام استان ایلام!

به پیر . به پیغمبر . به هرکی دوست دارین . به هرچی میپرستید . فقط بحث سیاسی نکنید و جواب خلاصه بدین . اگه اطلاع تخصصی دارید آیا -----میتونه دسترسی به ماهواره gps رو محدود کنه ؟ چه جوری؟
    راهیاب ماهواره‌ای، سیستمی هستش که اوتوبوس و تریلر ها و ... دارن ازش استفاده میکنن و ده‌ها شرکت دارن برای این سیستم نقشه مینویسن و کارشون روی این سیستم هستش.... دلیلی نداره که دولت یا شخصی بخواد دسترسیش رو قطع بکنه...

اما چرا شما دسترسی نداری؟!( جایی که داری تست میکنی، قبلا دسترسی داشتی؟! چیزی اضافه نشده به اون منطقه؟!!!) گوشیتون خراب نشده؟ نرم افزار مربوطه خراب نشده؟!

3. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خب مسئله همین جاست که الان اتوبوس های بین شهری و تاکسی ها رو توی یزد خبر دارم که ازش استفاده نمی کنن . مثلا یه تاکسی بین شهری آشنا دارم در یزد (محل سکونتم ) که میگه شرکت بهشون گفته جی پی اس شون رو کاری باهاش ندارن چون سرطان زاست . !الان خودم و یکی از دوستام هم توی یزد به جی پی اس گوشی دسترسی نداریم . قبلا هم بهش دسترسی داشتم و نرم افزار یا سخت افزارم تغییر نکرده. و یکی از دوستام که توی کرمانه میگه که اون هم دسترسی نداره . گفتم احتمالا سراسری باشه

پروفشنال Extreme-Forces's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

x8 xperia. مال من كه كار ميكنه

6. این کاربر از Extreme-Forces بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خب مسئله همین جاست که الان اتوبوس های بین شهری و تاکسی ها رو توی یزد خبر دارم که ازش استفاده نمی کنن . مثلا یه تاکسی بین شهری آشنا دارم در یزد (محل سکونتم ) که میگه شرکت بهشون گفته جی پی اس شون رو کاری باهاش ندارن چون سرطان زاست . !الان خودم و یکی از دوستام هم توی یزد به جی پی اس گوشی دسترسی نداریم . قبلا هم بهش دسترسی داشتم و نرم افزار یا سخت افزارم تغییر نکرده. و یکی از دوستام که توی کرمانه میگه که اون هم دسترسی نداره . گفتم احتمالا سراسری باشه
    خیر...ارتباطی به سرطان زا بودن یا نبودن نداره و نیست!!!!(هنوز ثابت نشده!)....

ولی اینکه دسترسی ندارید، قبلا با چند ماهواره لاک میشدین؟!!! اگر یه دونه بوده، ممکنه ماهواره‌ای که اون قسمت از زمین رو پوشش میده(شما و شرق تر از شما!!) از مدار خارج شده باشه یا هرچی!!(احتمالش بسیار کمه چون اکثر تجهیزات نظامی و عمومی دنیا از این سیستم استفاده میکنن و ما هم مستثنا نیستیم!!)

8. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •