تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: راهنمای استفاده ازنرم افزار Video Edit Magic v4.47

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

14 راهنمای استفاده ازنرم افزار Video Edit Magic v4.47

سلام به همه ی عزیزان.من یک مشکلی دارم برای استفاده از این نرم افزار لطفا هر کسی که تجربه ی کار با این نرم افزار رو داره ویا هرکس دیگری به من راهنمایی کنه که چه جوری میتونم روی فیلم صدا گذاری کنم؟ویا اصلا نرم افزار خوبی هست؟اگر نرم افزار بهتری سراغ دارین برای ویرایش فیلم لطفا کمکم کنین و ضمنا تجربه کار با اونو داشته باشید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

یادش بخیر اولین نرم افزاری ادیت فیلم که چندین سال پیش ازش استفاده می کردم....
    ولی الان به نظرم Corel Video Studio یکی از بهترین برنامه های موجود هست.
    در ضمن منظورتون از صدا گذاری دقیقا چیه ؟
    (جسارت نباشه دوست عزیز اگه با اندازه فونت پیش فرض بنویسید هم پست هاتون قشنگ تر می شند و هم برای خوندن راحت تر ، چون اولین پستتون بود گفتم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خیلی ممنون از جوابتون .در رابطه با اون قضیه فونت هم رعایت میکنم.ولی من به شدت به این صداگذاری روی فیلم احتیاج دارم.الان سوال من ازشما اینه که چطور با این نرم افزار video edit magic v4.47 یا همون نرم افزاری که گفتین Corel Video Studio روی فیلم صدای جداگانه یا اصلا دوبله کنم یا فیلم رو ویرایش کنم یا یه قسمت دیگه ای رو از یک فیلم دیگر به فیلم اصلی اضافه کنم؟آیا اصلا کار با این نرم افزار ها رو بلدین؟خواهشا راهنمایی کنید.

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

این توضیحاتی که می دم تقریبا توی اکثر نرم افزار های معمول ویرایش فیلم اینجوری هست ;
    -اول باید فایلهای صدا و تصویرتون را Import کنید که در نرم افزار Corel روی شکل شماره 1
    -بعد باید فایلتون را بیارید روی TimeLine با Drag کردن(شماره 2)

اگه روی این فایلتون صدا باشه مثلا فیلم باشه،توی بعضی از نرم افزارها خودش صدا و تصویر را جدا می کنه اما در بعضی دیگه باید خودتون جدا کنید مثلا در همین Corel روی فیلمتون در TimeLine کلیک راست می کنید و گزینه Split Audio رو انتخاب می کنید (شماره 3) و فایل صداتون جدامیشه (شماره 4)

حالا شما می تونید این فایل صدا را حذف کنید (با زدن کلید Delete روی کیبردتون یا روش کلیک راست کنید و Delete را انتخاب کنید) و هر فایل صدایی را که خواستید Import کنید و بعد با Drag کردن بگذارید جای قبلی .
    -برای برش در فیلم یا صدا هم از اون قیچی که در شکل اول با شماره 5 مشخص کردم می تونید استفاده کنید.
    -برای ساختن نهایی فیلمتون هم Share (شماره 6) و بعد Create Video File (شماره 7)می زنید.

این نکاتی که گفتم در حالت کلی بودند و اگه شما کمی کنجکاوی به خرج بدید میتونید کارهای خیلی بیشتری برای ادیت فیلمهاتون انجام بدید.
    Last edited by Dark Soul; 23-07-2012 at 00:26.

5. این کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

این توضیحاتی که می دم تقریبا توی اکثر نرم افزار های معمول ویرایش فیلم اینجوری هست
    ممنون بخاطر توضیحاتی که در اختیارم گذاشتید ولی میشه راهنمایی استفاده از video edit magic رو بذارید؟اگر همینطوری به من گام به گام آموزش رو بذارید که خیلی ازتون ممنون میشم.راستشو بخواین یه مشکل تو دانلود Corel Video Studio داشتم و اونم serial number نرم افزار بود و منم از سایتی که دانلود کرده بودم هیچ توضیحی نداده بود.
    خواهشا اینبار هم کمک کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •