سلام همانطور که میدانید نرم افزار prey نرم افزاری ضد سرقت است برای لپ تاپها و هرگونه سیستم کامپیوتری. برای درست کار کردن این نرم افزار باید این نرم افزار روی دو سیستم نصب شود و بعد توسط سایت این نرم افزار یک حساب کاربری ایجاد کنیم تا دارای یک کنترل پنل مخصوص خود بشویم. بعد مثلا اگر لپ تاپ ما را بدزدند ما میتوانیم مثلا توسط سیستم خانگی امان وارد کنترل پنل کاربری امان بشویم و در ان روی لپ تاپمان که از قبل به کنترل پنل معرفی اش کرده ایم کلیک کنیم و قسمت گم شده را فعال کنیم تا نرم افزار prey که از قبل روی لپتاپمان نصب کرده ایم در صورت وصل شدن لپ تاپ ما به اینترنت مثلا هر 10 دقیقه یکبار محل خود را روی نقشه برای ما ایمیل کند. همانطور که گفتم این برنامه باید روی هر دو سیستم خانگی و لپتاپمان نصب شده باشد. من همه این کارها را انجام دادم و برنامه به خوبی کار میکرد تا اینکه یک روز بر اثر پارتیشن بندی اشتباه همه درایوهای لپتاپ من حذف شد با همه محتویاتشان از جمله همین برنامه.دوباره یک متخصص برایم پارتیشن بندی کرد. البته درایو ویندوزم حذف نشده بود. حالا برای استفاده از این برنامه باید آنرا دوباره روی لپتاپم نصب کنم ول وقتی روی فایل ستاپ آن دابل کلیک میکنم پیامی میدهد به این مظمون:prey is already on this computer. wise man you are indeed. if you wish to update without losing your current setting we will first need to remove the previos and then we will carry on shall we proceed?و وقتی که بله را میزنم پیام میدهد:what happend there?can not proceed with the update. please try again.و برنامه روی لپتاپم اصلا نصب نمیشود . ضمن اینکه توی کنترل پنل را هم نگاه کردم و دیدم که این برنامه اصلا آنجا هم وجود ندارد که بتوانم حذفش کنم. اما ظاهرا پیام میگوید که باید ورژن قبلی حذف شود. اما هیچ جای لپتاپم وجود ندارد تا بتوانم حذفش کنم. حالا مانده ام که چکار کنم؟ استدعا دارم که اگر کسی اطلاعی در این باره دارد کمک کند.یا اگر میدانید که چطور میشود یک برنامه را که ظاهرا وجود دارد اما در هیچ جا دیده نمیشودا بتوان پیدایش کرد وحذفش کرد ؟در ضمن با سرچ کردن نام این نرم افزار هم اصلا پیدا نمیشود.