تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: لنز هارد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض لنز هارد

سلام به همه ی دوستان...

من یه بار رفتم دکتر که برای لنز اقدام کنم ولی اون موقع پشیمون شدم حالا دوباره

فردا میخوام برای گرفتن لنز برم پیش دکتر...
    چندین و چند سوال توی فکرمه که اگه راهنماییم کنید براتون دعا میکنم...
    چون میخوام مطمئن شم و بدون اطلاعات نباشم وقتی پیش دکتر میرم...

حالا سوالاتم

1.درسته که میگن در لنز هارد با هر بار پلک زدن زاویه چشم تغییر میکنه و دید عوض میشه؟

2.قیمت لنز هارد توی کیفیت متوسط چقدره؟( لنز سافت رو میدونم فصلیهاش که سه جفته میشه 60، 65 ) هارد چقدره؟

3.اگه تجربه ی لنز هارد رو دارید برام بازگو کنید؟

4.امکان افتادن لنز موقع راه رفتن هست ؟

فعلا همینا اگه چیزی یاد ماومد دوباره ذکر میکنم...

راستی تاپیکهای پی سی رو در این مورد همرو خوندم به نتیجه نرسیدم اگه میشه لینک ندید و پاسخ بدید

ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

58 نفر دیدن دریغ از یه نظر اطلاعاته خودتون رو هم بهم میدادید کلی استفاده میکردم
    یعنی شما سر و کارتون با انجمن سخت افزار و اینا نمیفته دیگه

دوستان جواب بدید خیلی واجبه

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خواهرم لنز هارد داره بعضي اوقات از چشمش ميافتاد و هممون مجبور ميشديم كل خونه رو بصورت ميكروسكوپي سرچ كنيم
    طبق تجربيات و خاطراتي كه داشتم دردسر زيادي داره ، مثلا چند روز اول چشمها مثل كاسه خون قرمز ميشه تا عادت كنه .
    موقع درآوردن و گذاشتن لنز هم بايد دستات رو شديد ضد عفوني كني و بشوري و بسابي تا احياناً چشمات عفونت نكنه .
    مواد اوليه جهت شستشو و ضدعفوني كردن لنز هم ارزون قيمت نيست .

يه خاطره ديگه : يه بچه كوچولو داريم كه خواهرم يه لحضه از لنزهاش غفلت كرد و ..... پس لنزها رو بايد دور از دسترس اطفال گذاشت .
    Last edited by ata.royalfalcon; 08-11-2011 at 11:19.

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خواهرم لنز هارد داره بعضي اوقات از چشمش ميافتاد و هممون مجبور ميشديم كل خونه رو بصورت ميكروسكوپي سرچ كنيم
    ممنون بابت توجهتون میشه حالا که خواهرتون تجربه ی استفاده از لنز هارد رو داره به بقیه سوالام هم جواب بدی؟
    ممنون بیشتر چه موقعی از چشم میفته؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون بابت توجهتون میشه حالا که خواهرتون تجربه ی استفاده از لنز هارد رو داره به بقیه سوالام هم جواب بدی؟
    ممنون بیشتر چه موقعی از چشم میفته؟
    پست بالايي رو ويرايش كردم و مواردي رو هم اضافه نمودم !!!
    البه خواهرم استيگمات داره و بنا به دلايل ديگه مجبوره از لنز هارد استفاده كنه ، خيلي به ندرت ميافتاد ولي اونهم موقع راه رفتن ميافتاد ، محكم پلك بزني هم ممكنه دربياد .
    الان هم ديگه كم از لنز استفاده ميكنه و دوباره از عينك استفاده ميكنه !!!
    بقيه رو هم نميدونم زياد
    Last edited by ata.royalfalcon; 08-11-2011 at 11:26.

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی بعده یه مدت چشم عادت میکنه ؟

بعد میشه قیمت لزن هارد رو هم بگی
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آره عزيز دل ، چند مدت اول چشمها قرمزه و اشك ريزش شديد داره كه بعداً چشم عادت ميكنه و خوب ميشه .
    تا اونجايي كه ميدونم براي لنز soft چشمها زودتر عادت ميكنه .

ويرايش :
    نميدونم چرا يهويي دوتا پست انداخت !!!
    لطفا اين پست حذف شود .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان...

1.درسته که میگن در لنز هارد با هر بار پلک زدن زاویه چشم تغییر میکنه و دید عوض میشه؟

2.قیمت لنز هارد توی کیفیت متوسط چقدره؟( لنز سافت رو میدونم فصلیهاش که سه جفته میشه 60، 65 ) هارد چقدره؟

3.اگه تجربه ی لنز هارد رو دارید برام بازگو کنید؟

سلام!

1. خیر .

2. کیفیت متوسطشو نمیدونم اما بهترین کیفیتش (به گفته ی چشم پزشکم) حول و حوش 300 تومن هست یه جفتش. بعدم لنز سخت اصلا چیزی نیست که بخوای سراغ کیفیت متوسطش بری و حتما باید بهنرینشو بگیری چون یه چیزیه که دائم رو چشماته و اگه کیفیت خوبی نداشته باشه شدیدا اذیتت میکنه به حدی که درشون میاری و قیدشونو میزنی ...... .

3. عادت کردن به لنز سخت واسه چشما تو اوایل استفاده فوق العاده سخته اما هرچی بگذره بهتر میشه و بعد از یه مدت تا حد زیادی عادی و راحت میشه تحملش واسه چشما اما شستشوش نسبتا زمانبر و حوصله سر بره و همین طور مراقبت ازش که اگه گم بشه پیدا کردنش فوق العاده سخته و اعصابه ادمو خورد میکنه ..... .
    اما بزرگترین مشکل و مسئله ی آزاردهنده در مورد لنز سخت موقعیه که شما در معرض باد هستید که باد پدر چشم آدمو درمیاره وقتی لنز سخت روشه به حدی که دوس داری چشماتو از حدقه دربیاری ...... . (زدن عینک دودی بزرگ تا حدی میتونه جلوی این مسئله رو بگیره.)

4. موقع راه رفتن نه اما در طول این 3سالی که از لنز سخت استفاده میکنم یکبار موقع دویدن افتاد.

در کل توصیه ام به شما اینه که فقط اگه چشم پزشک به شما گفت که دیدتون با لنز سخت در حد قابل توجهی نسبت به دیدتون با عینک بهتره برید سراغ لنز سخت اگر نه هرگز نرید سراغش ...... .
    Last edited by AmiIin; 11-11-2011 at 18:37.

12. 2 کاربر از AmiIin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام . من هم تازه بخاطر قوزقرنیه واسم لنز سخت تجویز کردن و الان یک هفتست که دارم میزنم . میشه بگید شما چند ساعت در روز از لنز استفاده میکنید ؟ چون من الان بزور 6 ساعت تحمل میکنم و بعد دیگه قابل تحمل نیست. و بیشتر باید پایین رو نگاه کنم و وقتی مستقیم به جایی خیره میشم چشام درد میگیره یا وقتی چشمام رو به سمت چپ و راست میچرخونم باز هم لنز ها باعث سوزش چشمم میشه . این مسائل چون اولیشه اینطوریه یا نه ؟ بعد از چند وقت عادی میشه /؟ میشه با لنز سخت ورزش کرد ؟ میشه باهاش خابید ؟ در کل هر چیزی که فکر میکنید بدرد منی که تازه دارم از لنز سخت استفاده میکنم میخوره ممنون میشم بگین /
    راستی اگه میشه نحوه شست و شو و ضد عفونی کردن لنز رو هم بگین + اسم محلول شستشوی استفاده شده ... .

ولی شب اولی چه مصیبتی واسه در آوردن لنز از چشمم کشیدم از آخر هم کارم به اورژانس کشید :(
    Last edited by Manager_66; 08-05-2012 at 20:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •