تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: راهنمای در خرید پخش کننده چند رسانه ای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

1 راهنمای در خرید پخش کننده چند رسانه ای

سلام شدیدا دچار سردرگمی شدم برای خرید پخش کننده قابل حمل .چند مدل در زهن دارم خوشاحال می شم نظرتون بگید و اگر مدل های بهتری می شناسید در حدود قیمت همین پخش کننده ها بگید .کیفیت صدا و رابط کاربریش برام خیای مهم هست .مرسی .مرسی .مرسی
    creative m vision
    creative zen x fi 2 style 8 gig
    sony nwz e 463
    sandisk sansa clip plus

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Marshal me-634 فوق العاده

اگه نباشه جاش خالی می مونه your_star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

سلام شدیدا دچار سردرگمی شدم برای خرید پخش کننده قابل حمل .چند مدل در زهن دارم خوشاحال می شم نظرتون بگید و اگر مدل های بهتری می شناسید در حدود قیمت همین پخش کننده ها بگید .کیفیت صدا و رابط کاربریش برام خیای مهم هست .مرسی .مرسی .مرسی
    creative m vision
    creative zen x fi 2 style 8 gig
    sony nwz e 463
    sandisk sansa clip plus
    حدود قیمت؟
    سنسا مدتیه تو بازار نیست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

حدود قیمت؟
    سنسا مدتیه تو بازار نیست.
    حدود قیمت تا 150 هزار تومن .ولی خب بر فرض مثال اگر موردی باشه که حالا قیمتش یکم از این بیشتر باشه ولی ارزش خرید داشته باشه ایراد نداره .ولی تا این قیمت باشه عالی .مرسی

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

به ترتیب به نظرم
    cowon c2
    iriver s100
    iriver e300
    sony nwz-e463

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

به ترتیب به نظرم
    cowon c2
    iriver s100
    iriver e300
    sony nwz-e463
    مرسی از شما .می خواستم بدونم محصولاتی نام بردید نسبت به creative برتری خاضی دارند ؟؟ و اینکه مدل سونی من خیلی تعریفشو شنیدم ولی گفتن هدفون روش هست کیفیت خوبی نداره و از نظر کیفیت هدفون محصولات کریتیو خوب .چون من دیگهنمی تونم مجددا هدفون مجزا براش بخرم فعلا .

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

مدل کریتیو مورد نظرت هم قدیمی هست و هم خیلی تعریف نمیشد ازش فقط هدفون به نسبت خوبی داشت.
    کلا فقط رو مدلای های اند سونی و کریتیو هدفونهای قابل قبول از همون برند گذاشته میشه که باز بهترین هدفونها نیستند
    شما به نظرم خیلی عالی تر میشه که یه 50 تومن هزینه برای هدفون جدا در نظر بگیری.
    به نظرم e300 8gig از اونجا که درگاه حافظه هم داره و به نسبت ارزون تر هم هست میتونه بهترین گزینه براتون باشه.البته باتریش از s100 ضعیف تره.سونی پورت حافظه نداره اما بالاترین زمان پخش رو داره.
    Last edited by your_star; 23-02-2012 at 00:04.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مدل کریتیو مورد نظرت هم قدیمی هست و هم خیلی تعریف نمیشد ازش فقط هدفون به نسبت خوبی داشت.
    کلا فقط رو مدلای های اند سونی و کریتیو هدفونهای قابل قبول از همون برند گذاشته میشه که باز بهترین هدفونها نیستند
    شما به نظرم خیلی عالی تر میشه که یه 50 تومن هزینه برای هدفون جدا در نظر بگیری.
    به نظرم e300 8gig از اونجا که درگاه حافظه هم داره و به نسبت ارزون تر هم هست میتونه بهترین گزینه براتون باشه.البته باتریش از s100 ضعیف تره.سونی پورت حافظه نداره اما بالاترین زمان پخش رو داره.
    من این مدل سونی خیلی چشممو گرفته و در چند تا سایت معروف دیدم امتیازات بالایی دیدم بهش دادن .فقط عده ای گفتن در زمینه اتصال به کامپیوتر مشکل داره .می خواستم بدونم شما می دونید مشکلش چی ؟ و یا اینکه منظورش هموم اتصال از طریق نرم افزار مخصوص خودشون هست ؟ خرید این سونی به نظرتون چطوره؟ حافظه 8 گیگ برام کافی فقط کیفیت صداش به خصوص در زمینه bass موزیک ها و شفافیت برام مهم.و اینکه نمی دونید تهران هست اصلا این مدل یا نه ؟؟ بازم ممنون لطف کردید

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

من این مدل سونی خیلی چشممو گرفته و در چند تا سایت معروف دیدم امتیازات بالایی دیدم بهش دادن .فقط عده ای گفتن در زمینه اتصال به کامپیوتر مشکل داره .می خواستم بدونم شما می دونید مشکلش چی ؟ و یا اینکه منظورش هموم اتصال از طریق نرم افزار مخصوص خودشون هست ؟ خرید این سونی به نظرتون چطوره؟ حافظه 8 گیگ برام کافی فقط کیفیت صداش به خصوص در زمینه bass موزیک ها و شفافیت برام مهم.و اینکه نمی دونید تهران هست اصلا این مدل یا نه ؟؟ بازم ممنون لطف کردید
    لینک اون اشکال سونی رو بذارید بخونم.من چیزی نشنیدم.مشکل برنامه نیست.بستگی به خودتون داره که برای ترانسفر فایلها از برنامه استفاده کنید یا عادی با درگ ان دراپ.
    سری e جزو واردات نمایندگی هست و تو اکثر سونی سنتر ها موجود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

لینک اون اشکال سونی رو بذارید بخونم.من چیزی نشنیدم.مشکل برنامه نیست.بستگی به خودتون داره که برای ترانسفر فایلها از برنامه استفاده کنید یا عادی با درگ ان دراپ.
    سری e جزو واردات نمایندگی هست و تو اکثر سونی سنتر ها موجود.
    داخل سایت آمازون فکر کنم نوشته بود این مشکل یکی از کاربران و هم چنین داخل you tube هم بهش اشاره کردن .البته من خودم بعید می دونم مشکل کلی باشه . شما این مدل رو تایید می کنید ؟ قیمت حال حاضرش نمی دونید چنده؟مدل های دیگه از سونی و کریتیو هم در نظر داشتید لطفا بگید مرسی از کمکتون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •