تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 29 اولاول ... 192526272829
نمايش نتايج 281 به 288 از 288

نام تاپيک: کلوپ ا Motorola ZN5 ا

داره خودمونی میشه arashf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض سرعت

با سلام خدمت همگي دوستان
    به نظر شما كي فريموري مياد كه بتونه سرعت منوهاي گوشي هاي zn5 رو به يه سرعت قابل قبول تبديل كنه ؟ من از گوشي هاي قبلي خودم كه v3x ، a1200 ،v9 بوده كاملا راضي بودم ولي با توجه به اينكه اين گوشي خيلي سرتر از قبلي هاست انتظارمو در سرعت دسترسي به پنجره ها تامين نمي كنه . كسي از دوستان پيشنهادي داره ؟

2. این کاربر از arashf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rozysara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام خدمت همگي دوستان
    به نظر شما كي فريموري مياد كه بتونه سرعت منوهاي گوشي هاي zn5 رو به يه سرعت قابل قبول تبديل كنه ؟ من از گوشي هاي قبلي خودم كه v3x ، a1200 ،v9 بوده كاملا راضي بودم ولي با توجه به اينكه اين گوشي خيلي سرتر از قبلي هاست انتظارمو در سرعت دسترسي به پنجره ها تامين نمي كنه . كسي از دوستان پيشنهادي داره ؟
    مشکل از فریمور گوشی ها نیست مشکل از رام گوشی هست که 64 هستش در حالی که رام استاندارد برای همچین گوشی هایی حداقل 96 هستش بنابرین نباید منتظر فریموری باشی که سرعت رو کاملا برات رفع کنه شاید تا حدودی بحبود بده ولی مشکل همچنان پا برجاست
    نمیدونم چرا موتورلا از این رام برای این گوشی استفاده کرده در حالی که برای zn5 هایی که توسط اپراتورهای t-movile و ویژن ارضه میشه از رام 128 استفاده کرده که اونها هیچ مشکلی از لحاظ سرعت ندارند

در ضمن برای بهبود سرعت میتونی از این فریمور استفاده کنی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 3 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

با سلام خدمت همگي دوستان
    سلام

یه فریمور چینی بود که جانی جان بهم داده بود. اون سرعتش خوب بود. یعنی بدون swap میتونستم به سرعت دلخواه برسم

ولی هر فریموری به غیر از این تا الآن symbiosis x1 بهترین گزینه هست البته به شرطی که swap رو روش فعال کنی تا اون 64 مگ کم آورده رو جبران کنه

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

از دوستان zn5 دار... کسی تونسته این مشکل رو حل کنه:
    من میخوام همراه بانک پارسیان و صادرات رو روش نصب کنم. نصب میشه ولی اجرا نمیشه... به شدت به این دو برنامه احتیاج دارم. یه ال 7 هم دارم (که البته الآن دست یکی از اقوامه) که روش تست کردم روی اون جواب میده ولی روی این نسخه های جدید تر اجرا نمیشه

هر کاری بگی انجام دادم ولی نتونستم اجرا کنم. چه کنم؟!
    حتی الآن تو فکر اینم که یه v3x ای چیزی بگیرم کنار این گوشی داشته باشم آخه خیلی به اینا احتیاج دارم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلا به همه دوستان!!
    من تصمیم به خرید گوشی zn200 یا zn300 کردم.هرچی گشتم تاپیک مربوط تر از اینجا نیافتم
    دو تا سوال هست اول اینکه می خوام ازش به عنوان مودم لپتاپم استفاده کنم پس باید خیلی راحت وصل بشه بعدم اینکه میزان اشعه مضرش خیلی کم باشه(مثل اینکه تو مایه های 0.6 to 0.8 هست)به نظر شما انتخاب خوبیه یا برم سراغ b3410 samsong ؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمک بفرمایید هرچند می دونم زیاد مربوط نیست!!

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

سلا به همه دوستان!!
    من تصمیم به خرید گوشی zn200 یا zn300 کردم.هرچی گشتم تاپیک مربوط تر از اینجا نیافتم
    دو تا سوال هست اول اینکه می خوام ازش به عنوان مودم لپتاپم استفاده کنم پس باید خیلی راحت وصل بشه بعدم اینکه میزان اشعه مضرش خیلی کم باشه(مثل اینکه تو مایه های 0.6 to 0.8 هست)به نظر شما انتخاب خوبیه یا برم سراغ b3410 samsong ؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمک بفرمایید هرچند می دونم زیاد مربوط نیست!!
    سلام در مورد اشعه چون تو امریکا کنترل کیفت خیلی سخت گیر هستش مطمئن باشید که همه در حالت استانداد هست
    من متاسفانه تجربه استفاده این دو مدل رو نداشتم ولی کافیه از فروشنده در خواست کنید که این موضوع چک کنید و به قسمت کانکشن گوشی برید و اگر گوشی حالت USB Modem داشت صد درصد ساپورت میکنه اگر می تونید کمی بیشتر هزینه کنید و دیزاین A1600 مشکل ندارید ،من خودم دارمش و برای همین منظور استفاده می کنم مطمئنآ می تونم بگم فوق العاد هست و شاید بهترین انتخاب برای این بدلیل اینکه Smart USB Charging داره و هرگز احتیاج به شارژ کردن مکرر گوشی ندارید و وقتی هم گوشی از طریق Port micro usb با Laptop فول شارژ میشه دیگه از حالت شارژ درمیاد باتریش خراب نمیشه و هیج وقت موقع استفاده نیاز به شارژ کردن گوشی ندارید
    برای استفاده در حالت مودم هم احتیاج به هیچ نرم افزاری ندارید و کافیه مثل همه گوشی های موتو درایور موتورلا را بریزید ..
    Last edited by Apachi; 11-11-2010 at 22:37.

8. 2 کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظر دوستان بهترین فریمور این گوشی کدومه و دوستان از چه فریموری استفاده میکنند ایا راضی هستند نکت ضعف و قوت فریمورشون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    [Symbiosis X.1 Final]
    یا
    [ZN5] Freedom Extreme Brazil by Junior Passos]
    یا
    [MP] ZN5 Revolution Mod[/]
    یا
    [U ilove3d_OER_Evo3_Cramfs]
    یا
    ZN5 FW] Silence_7 ZTM]
    یا فریمور دیگر

10. این کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه acmilan308's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

به نظر دوستان بهترین فریمور این گوشی کدومه و دوستان از چه فریموری استفاده میکنند ایا راضی هستند نکت ضعف و قوت فریمورشون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    [Symbiosis X.1 Final]
    یا
    [ZN5] Freedom Extreme Brazil by Junior Passos]
    یا
    [MP] ZN5 Revolution Mod[/]
    یا
    [U ilove3d_OER_Evo3_Cramfs]
    یا
    ZN5 FW] Silence_7 ZTM]
    یا فریمور دیگر
    سلام
    والا من سه تاي اوليو داشتم الان هم Symbiosis X.1 Finaدارم و راضيم

Freedom Extreme Brazil by Junior Passos هم سرعت خوبي داره ولي خيلي ساده هست.

يه فرموير ديگه بود به اسم z-mod اگر درست گفته باشم كه واقعا سرعت خوبي داشت.

12. 2 کاربر از acmilan308 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوب اگه نظر خودمم قرار باشه بگم باید بگم که من از فریمور Symbiosis X استفاده میکنم نه Symbiosis X.1 چون سرعتش بیشتره و واسه من سرعت مهمه
    واقعا این فریموری که گفتم من رو راضی کرده تم zero که مثل اندروئید هستش رو هم نصب کردم و hsa رو فعال واقعا گوشی خیلی شیک و سریع شده
    الان که من از این گوشیم راضی هستم حسی که تا چند وقت پیش نداشتم

14. 2 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •