تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خرید لپ تاپ از خارج از ایران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض خرید لپ تاپ از خارج از ایران

سلام.
    وب سایت هایی مانند سایت زیر :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به راحتی به شما این امکان رو می دهند که کانفیگ لپ تاپ خودتون رو تا حد ممکن به صورت دلخواه تغییر دهید. بنابراین خرید لپ تاپی که کاملا منطبق بر نیازهای شما باشه خیلی راحت و آسوده تر میشه.
    (مثلا از ظاهر یک لپ تاپ که خوشتون اومد، می تونید پردازنده یا کارت گرافیک اون رو به دلخواه تغییر بدید)

سئوال اولم اینه که آیا چنین امکانی در ایران هست ؟ مثلا شرکتهای وارد کننده چنین امکانی دارند ؟

سئوال دوم اینکه اگر بخواهم لپ تاپ را از خارج از ایران بگیرم، چه مشکلاتی وجود دارد؟ آیا گارانتی داخلی اون رو قبول می کنند ؟

ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    اول از تجربه خدوم بگم که 6 ماه پیش از سایت shopping.hp.com لپ تاب envy15 رو با کانفیگ مورد نظرم سفارش دادم و آدرس رو یکی از فامیل های دور تو آمریکا ذکر کردم . ایشون نتونستن از امریکا پست کنند به دلیل تحریم . ابتدا لپ تاپ رو فرستادن آلمان با پست گه هزینه پست و گمرکی در آلمان حدود 300 یورو اب خورد و سپس یکی از دوستان زحمت کشید لپ تاپ از آلمان آورد . قیمت خود لپ تاپ 2650 دلار شد و 300 یورو هم در آلمان هزینه برداشت و وقتی هم خواستم پول لپ تاب رو بفرستم آمریکا چیزی حدو 200 دلار بابت 3000 دلار حق دلالی گرفتند و در مجموع این لپ تاب 3200000 پام آّب خورد . الان هم ازش کاملا راضیم . تمام این کارها از سفارش تا تحویل در ایران دو ماه آب خورد
    اما یک نکته : سعی کن اگه لپ تاپ خیلی خاصی مد نظرت از این روش استفاده کنی چون گارانتی دیگه نداره پس یه چیزی رو انتخاب کن که هم کیفیت داشته باشه و مثلش تو ایران نباشه تا به نداشتن گارانتیش بیارزه
    2-یک سایتی هست به نام original4u.com که کاره خرید جنس مورد نظر شما از خارج یا سایت های خارجی انجام میده . میاره درب منزل شما در ایران ولی پول دلالی خودشو بر میداره ،قیمت هاشم مناسبه چون لپ تاپه خودمو که بهشون سفارش دادم به من 3350000 قیمت دادن ولی از طریق فامیل که آوردم 3200000 شد پولش که 150000تومان رقمی نیست
    3-اول به این سایت برید بعد اگر اعتماد داشتید بهشون پول بدید
    4-ازشون تعهد بگیرید که لپ تاپ رو سالم باید به تو تحویل بدهند وگرنه اگر ثابت بشه بر اثر جابه جایی آسیبی رسید به لپ تاپ ، پول لبتاب رو بهت پس بدند.
    Last edited by hematinsite; 30-07-2010 at 10:46.

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من حرف های دوستمون را تایید میکنم...
    اگه مدل شاخی مد نظرتون هست و در ایران امکان خرید نیست از خارج تهیه کنید...
    خلاصه بحث گارانتی هم هست که این مورد دیگه یه جورایی ریسک حساب میشه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من بیشتر ایسوس مدنظرم هست. اگر از خارج بگیرم گارانتی ایران اون رو قبول می کنه ؟

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من بیشتر ایسوس مدنظرم هست. اگر از خارج بگیرم گارانتی ایران اون رو قبول می کنه ؟
    گارانتی که خارج از ایران به شما میدن بین الملل هست که به هیچ دردی نمیخوره...
    همین گارانتی هایی هم که تو ایران هست گارانتی تعمیرش اونم زمانی که آسیب در اثر ضربه نباشه بدرد میخوره...
    کلا چون کشور ما تحریم هست به گارانتی خیلی نمیشه دل خوش کرد

6. این کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •