تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: *** معرفی یکی از قدرتمند ترین و برترین نرم افزار های امنیتی و آنتی ویروس حال حاضر جهان : F-SECURE ***

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض *** معرفی یکی از قدرتمند ترین و برترین نرم افزار های امنیتی و آنتی ویروس حال حاضر جهان : F-SECURE ***

F-Secure

F-Secure Anti-Virus 2010 نام یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای حال حاضر در زمینه نابودی ویروس ها می باشد. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن امکانات و ویژگی های منحصر به فردی که دارای می باشد توانسته است در میان محبوترین نرم افزارهای ضد ویروس قرار بگیر و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده و آن ها را به عنوان طرفداران پر و پا قرص خود درآورد. این نرم افزار دارای ویژگی های متنوعی برای استفاده توسط کاربران می باشد. این نرم افزار با نظارت کامل بر روی هارد دیسک و قسمت های مختلف و همچنین کنترل کامل بر روی فایل های در حال اجرا مانع از ورود و اجرای فایل های آلوده در سیستم می شود.

F-Secure Internet Security 2010 توانسته با برقرار کردن امنیت بسیار بالا برای کاربران خود در برابر انواع و اقسام ویروس ها و حمله های اینترنتی ناشناس تبدیل به یکی از مدعیان بزرگ در میان تمامی بسته های امنیتی بشود. این بسته جدید به دلیل دارا بودن Anti Virus خیلی دقیق، دیواره آتش مستحکم شخصی، Anti Spyware بهینه سازی شده و سیستم اعجاب انگیز DeepGuard 2.0، برنده ی جوایز متعددی شده است.
    این بسته امنیتی دارای سیستم مانیتورینگ بدون وقفه می باشد که در صورت وجود برنامه های مخرب آن را به گزارش می رساند. همچنین این بسته امنیتی دارای Anti Spam قدرتمند برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر ایمیل های مخرب می باشد و دیگر قابلیت آن که در همه ی بسته های امنیتی نمی توان یافت، وجود parental control است. با استفاده از این ویژگی، والدین می توانند سطح دسترسی کودکان خود را به وب سایت های در نظر گرفته شده و مشکوک محدود کنند.
    F-Secure پر سرعت ترین حراست دنیا را دارد و تضمین می کند که با استفاده از تکتولوژی های جدید نتواند بیشتر حملات را شناسایی کرده و در برابر آن ها سد مقاومی باشد تا از اطلاعات کاربرنش حفاظت خوبی به عمل آورد.
    F-Secure Internet Security 2010 این دفعه همراه با DeepGuard 2.0 پا به میدان گذاشته است. DeepGuard 2.0 اقدام به شناسایی ویروس ها و برنامه های مخرب در شبکه های کامپیوتری به صورت بلادرنگ (Realtime) می کند. امری که باعث می شود این قابلیت را مورد تحسین قرار دهد سرعت بسیار بسیار بالای واکنش انجین یا موتور جستجوی فایل در شبکه است و این رقم چیزی جزء یک هزارم در هر ثانیه نیست.

به نقل از برخی وب سایت های خبری خارجی:
    یک ویژگی عجیبی که به این بسته افزوده شده است آزمایشگاه آنلاین F-Secure می باشد. هنگامی که یک کامپیوتر در هر جای جهان به یک عامل تهدید آمیز از جمله ویروس برخورد می کند یک گزارش همراه با مشخصات عامل مربوطه به آزمایشگاه آنلاین می فرستد. پس از گذشت 60 ثانیه آنتی این عامل مخرب به دیتابیس موجود در سرورهای آنلاین شرکت اضافه خواهد شد. این همه امکانات جدید در این بسته امنیتی، فقط باید مدیون تکنولوژی DeepGuard 2.0 بود.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
    - کنترل و نظارت بر عملکرد سیستم
    - مراقبت از فایل های موجود و جلوگیری از اجرای فایل های آلوده و مخرب
    - شناسایی و پاکسازی برنامه های جاسوسی
    - جلوگیری از Spam شدن Email شما
    - دارای ابزار مراقبت فرزندان به منظور کنترل افراد کم سن و سال ,
    - محدود کردن سطح دسترسی فرزندان برای وبگردی
    - نصب بر روی تمام نسخه های ویندوز + ویندوز 7
    - نصب بسیار ساده و آسان
    - امکاان نظارت Ral Time بر سیستم
    - دارای فایروال فوق العاده قدرتمند
    - دارای امتیاز 95 از PC Magazine
    - بارگذاری سریع در حافظه رم
    - سرعت بالای اسکن فایل ها
    - محافظ قوی در برابرViruses, Worms و حملات اینترنتی ناشناس
    - به روز رسانی خودکار توسط دیتابیس خیلی معروف و قدرتمند آنلاین F-Secure
    - وجود لابراتور سریع، قدرتمند، هوشمند و بسیار حساس DeepGuard 2.0
    - ردیابی و کشف انواع Spyware ها
    - حفاظت از اطلاعات مهم و متوقف کردن هکرها توسط فایروال شخصی و قدرتمند
    - حفظ کامپیوتر کاربران در برابر پیوست های مخرب موجود در ایمیل ها
    - پشتیبانی از زبان های English, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, French (Canadian), German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin America), Swedish, Turkish, Traditional Chinese Hong Kong, Traditional Chinese Taiwan and Simplified Chinese
    و.....

تاپیک اختصاصی محصولات F-Secure ---> ،معرفی، دانلود ،سریال ، کرک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by EhsanEricsson; 30-04-2010 at 13:12.

2. 2 کاربر از EhsanEricsson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه b3st.programmer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    جاده بی کسی

14 درخواست معرفی نرم افزار ضد هکر

جالب بود. مرسی.
    Last edited by b3st.programmer; 24-04-2010 at 20:41.

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

فکر کنم انتی ویروس F-Secure از دیتابیس شرکت کسپرسکی داره استفاده میکنه

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

فکر کنم انتی ویروس F-Secure از دیتابیس شرکت کسپرسکی داره استفاده میکنه
    از کجا فکر میکنی؟ من تست کردم تروجانی رو که کسپر آپدیت شده 2010 نمیشناخت ، f-secure آپدیت نشده مثل پلنگ شکارش کرد

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست من میدونم خییلی انتی ویروس اف سکیور دوستداری اما من قبلا تو همین انجمن خوندم که از دیتا بیس کسپر داره استفاده میکنه شاید من دارم اشتباه میکنم

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

دوست من میدونم خییلی انتی ویروس اف سکیور دوستداری اما من قبلا تو همین انجمن خوندم که از دیتا بیس کسپر داره استفاده میکنه شاید من دارم اشتباه میکنم
    آره شاید اینجوری بوده ، یا شایدم اینجوری باشه ، اما نتیجه ی تستاشون تفاوت داره .
    یا شاید قبلا اینطوری بوده الان دیگه نیست ، من خودم قبلا یه جایی خوندم F-secure سه موتورست یعنی از موتور سه تا آنتی ویروس دیگه همزمان استفاده میکنه ، من خودم ورژن های قبلیشو استفاده نکردم اما تو این ورژن جدیدش که اصلا اینجور به نظر نمیرسه ، احتمالا قبلا زیاد مستقل نبوده الان مستقل شده . یعنی استقلالی شده
    اتفاقا رنگشم آبیه

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

یکی از انجین های اسکنر و دیتا بیس برای کسپرسکی بوده. اما در حال حاظر خیر.

موفق باشید.
    Last edited by Dr Hannibal; 25-06-2010 at 20:24.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

یکی از انجین های اسکنر برای کسپرسکی هست.

.
    منظورت اسکنر f-secure هست؟

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

منظورت اسکنر f-secure هست؟

بله. مثل جی دیتا که یک انجینش بیت دیفندر و یک انجینش اوست است. اما دیتا بیس کاملا متفاوت

11. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •