تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چیکار کنم که برنامه هام بدون مکث و وقفه ، بلادرنگ باز بشن؟!

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض چیکار کنم که برنامه هام بدون مکث و وقفه ، بلادرنگ باز بشن؟!

من می خوام بدونم چیکار کنم که برنامه هام بدون مکث و وقفه باز بشن؟!

مثلا مرورگر ، مسنجر یا پلیر یا .. رو وقتی رو آیکونشون کلیک میکنم می خوام بلادرنگ باز بشن .

اما معمولا باز کردن اینجور برنامه ها همیشه با 5-4 ثانیه تاخیر همراه هستش .

این در حالیه که من همیشه تنظیمات visual effect ویندوز رو رو سریع ترین حالت میزارم و در رجیستری ویندوز هم همیشه meno show delay رو از 400 به 50 تغییر میدم .

و سیپیو من هم E7500 هست و دو تا رم 512kingston باس 667 رو سیستم هست با گرافیک آنبورد 256 و هارد IDE maxtor 6y120p0 -120GB .

به جز photoshop cs3 ، کسپراسکای و nero ، برنامه و بازیه سنگینی هم معمولا رو سیستم ندارم .
    با تغییر ویندوز هم فقظ تا زمانی که چندتا از اینجور برنامه ها نصب نیست تا حدودی باز شدن برنامه ها سریع هست .

از لحاظ سخت افزاری همه چی سالمه .

فکر میکنم از لحاظ سخت افزاری سیستمم تا حدودی حداقل برای این برنامه ها چیزی کم نداشته باشه ،

اما مثلا اگه قرار باشه از بین گرافیک ، رم یا هارد ( سیپیوم که قویه ) فقط یکیشون از همه بیشتر تو این تاخیر دخیل باشه به نظرتون کدوم بیشتر مقصره؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    صف نان و صف شیر

پيش فرض

اول هاردته بعد مادربرد که ساتا 3 یا ساتا 2 یا آی دی ای باشه آخرم سیستم عامل . برای من وین سون از اکس پی سریعتر احساس می شه.

داره خودمونی میشه topole111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    United Arab Emirates

پيش فرض

با سلام
    ميشه در مورد كارتون توضيح بديد من هم ياد بگيرم ؟ visual effest رو از كجا پيدا كنم ؟ و Menu Show Delay رو از كجاى رجيسترى پيدا كنم ؟

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

ويندوز سون خيلي سريع تر از ويستا هم هست .. سرعت بوتش قابل مقايسه نيست ..

پروفشنال EhsanEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Ghabrestoon

پيش فرض

با سلام
    ميشه در مورد كارتون توضيح بديد من هم ياد بگيرم ؟ visual effest رو از كجا پيدا كنم ؟ و Menu Show Delay رو از كجاى رجيسترى پيدا كنم ؟
    برای visual effect روی my computer راست کلیک کن و properties رو بزن بعد در قسمت advanced روی setting کلیک کن (performance) و در قسمت visual effect همه ی تیک ها رو بردار بجز سه تای آخر .

واسه meno show delay هم این مسیر رو در رجیستری ویندوز پیدا کن

HKEY_CURRENT_USER
    .
    .
    contorol panel
    .
    .
    desktop
    و روی meno show delay دو بار کلیک کن و مقدارشو کم کن ، مثلا 100 یا 50 یا 0

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من می خوام بدونم چیکار کنم که برنامه هام بدون مکث و وقفه باز بشن؟!

مثلا مرورگر ، مسنجر یا پلیر یا .. رو وقتی رو آیکونشون کلیک میکنم می خوام بلادرنگ باز بشن .

اما معمولا باز کردن اینجور برنامه ها همیشه با 5-4 ثانیه تاخیر همراه هستش .

این در حالیه که من همیشه تنظیمات visual effect ویندوز رو رو سریع ترین حالت میزارم و در رجیستری ویندوز هم همیشه meno show delay رو از 400 به 50 تغییر میدم .

و سیپیو من هم E7500 هست و دو تا رم 512kingston باس 667 رو سیستم هست با گرافیک آنبورد 256 و هارد IDE maxtor 6y120p0 -120GB .

به جز photoshop cs3 ، کسپراسکای و nero ، برنامه و بازیه سنگینی هم معمولا رو سیستم ندارم .
    با تغییر ویندوز هم فقظ تا زمانی که چندتا از اینجور برنامه ها نصب نیست تا حدودی باز شدن برنامه ها سریع هست .

از لحاظ سخت افزاری همه چی سالمه .

فکر میکنم از لحاظ سخت افزاری سیستمم تا حدودی حداقل برای این برنامه ها چیزی کم نداشته باشه ،

اما مثلا اگه قرار باشه از بین گرافیک ، رم یا هارد ( سیپیوم که قویه ) فقط یکیشون از همه بیشتر تو این تاخیر دخیل باشه به نظرتون کدوم بیشتر مقصره؟؟؟
    بنظر منم اون هارد مقصره اصلیه! اگر بودجه دارید یکدونه هارد ssd بخرید. تفاوت زیاده. مثلا در تست اجرای همزمان 7 تا برنامه هارده ssd ه اینتل همه اونا رو در 20 ثانیه لود میکنه ولی هارد وسترن ولوسیرپتور در 65 ثانیه . تازه 10 هزار دور هم هست . حالا هارد شما که جای خود داره
    این تست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی خب گران هست . 40 گیگ اینتل 120 دلار قیمت داره ولی سرعتش راضیت میکنه ویندوز 7 در 5 ثاینه بوت میشه

6. این کاربر از symbian-freak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •