تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 92 از 92

نام تاپيک: پاکت pc ایرانی!!!!!!!

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

والا این ها هم خیلی دقیق نبود .. اکثر بچه های اینجا تو موبایلستان هم هستن .. البته از بحث های اینجا بهتر بود ولی بازم نتیجش این بود که این گوشی آشغاله.. تازه اینو بگم که مدیران موبایلشتان الان با طاها ریختن رو هم و یا چند تا از موبایلستانی ها اونجا کار میکنن واسه همین مزایایی که اونجا گفته میشه گاهی با بزرگنمایی هست
    یا علی

2. 2 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

والا این ها هم خیلی دقیق نبود .. اکثر بچه های اینجا تو موبایلستان هم هستن .. البته از بحث های اینجا بهتر بود ولی بازم نتیجش این بود که این گوشی آشغاله.. تازه اینو بگم که مدیران موبایلشتان الان با طاها ریختن رو هم و یا چند تا از موبایلستانی ها اونجا کار میکنن واسه همین مزایایی که اونجا گفته میشه گاهی با بزرگنمایی هست
    یا علی
    سلام
    در اين موضوع كه بعضي از اعضاي موبايلستان با شركت ابرا تهران همكاري خوبي دارن شكي نيست ولي هر آدمي عقل داره و قدرت استنباط و من و بسياري ديگركه در سايت موبايلستان اين بحث ها رو دنبال مي كرديم احتمالا" از اين قاعده مستثني نيستيم .
    شما اگر49 صفحه رو با دقت ميخونديد فكر نميكنم جاي سؤالي براتون باقي ميموند.
    در ضمن برخي ازسوالات دوستان رو خود مسئول پروژه طاها2(مهندس نخعي) درسايت موبايلستان پاسخ ميده.
    ازهمه ي اين بحث ها بگذريم چه اين شركت باشه چه نباشه چيزي به من نمي رسه ولي نبايد حق رو زير پا گذاشت و زحمات يك سري آدم رو كه با تلاش زياد اين كار بزرگ رو انجام دادن پايمال كرد.
    درآخر هم معذرت مي خوام كه سرتون درد آوردم اگه مشكل(سوال) خاصي درمورد اين گوشي داريد بگيد كه من اونطرف مطرح كنم و پاسخ بگيريد.
    موفق باشيد

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •