تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: دردسر ها و مشکلات من با باطری جسجار

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad_chagho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض دردسر ها و مشکلات من با باطری جسجار

سلام دوستان

راستش من 5 - 6 ماه پیش یه گوشی جسجار داشتم که باتریش خراب بود , به دلیل نیاز مبرم به پول تصمیم گرفتم که بفروشمش و چون احتمال میدادم که گیر آوردن باتریش تو ایران مشکل باشه تصمیم گرفتم که به یکی از آشنایان که انگلیس زندگی میکنه و میخواست یه سفر بیاد ایران بگم واسم یه باتری بیاره ! خلاصه به دوستم گفتم که واسم یدونه باتری بیار اونم گفت چشم تا یه ماه دیگه واست میارم . تو همین حوالی یه مشتری دست به نقد پیدا شد منم چون نمیخواستم این مشتری رو از دست بدم باتری گوشی پسر خالم رو ( پسرخالم هم جسجار داره ) قرض گرفتم و گذاشتم رو گوشیم و گوشیو فروختم , به پسر خالم هم گفتم هر وقت این باطری جدیده اومد , میدمش به تو .

حالا این باطری با چند ماه تاخیر اومده و من همون طور اکبند دادمش به پسر خالم ! امروز بهم زنگ زده میگه که این باطری خرابه ! میگه 2 روز اول با شارژ اولیه ازش استفاده کردم بعدش دگه اصلا اصالا شارژ نشد حتی 1% ! :(

حالا من چیکار کنم ؟ من خودم این باتری رو از ebay به قیمت 6 پوند سفارش دادم ! بعیده جنس خراب بدن به ملت ! راهی واسه تعمیر باطی هست ؟ تو بازار پیدا میشه ؟ کجا داره ؟ قیمتش چنده ؟

تو رو خدا به دادم برسید بیشتر از این شرمنده پسرخالم نشم .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان

حالا این باطری با چند ماه تاخیر اومده و من همون طور اکبند دادمش به پسر خالم ! امروز بهم زنگ زده میگه که این باطری خرابه ! میگه 2 روز اول با شارژ اولیه ازش استفاده کردم بعدش دگه اصلا اصالا شارژ نشد حتی 1% ! :(

حالا من چیکار کنم ؟ من خودم این باتری رو از ebay به قیمت 6 پوند سفارش دادم ! بعیده جنس خراب بدن به ملت ! راهی واسه تعمیر باطی هست ؟ تو بازار پیدا میشه ؟ کجا داره ؟ قیمتش چنده ؟

شما مطمئنی که باطریت خرابه؟؟؟مشکل شاید از یه جای دیگه باشه!!!!!!!!!
    خوب اگه باطری هم خراب باشه هم باید یکی دیگشو بخری.
    اینم بگم باطری یه چیز شانسیه و ممکنه اصلا از پک آکبند گوشی هم باطری فاسد در بیاد و اینو نمیشه بطور دقیق فهمید.
    باطریش هم تو تهران هستش و مشکلی نیست.
    به هر حال من از طریق پیغام خصوص براتون آدرس و تلفنی رو تو تهران میگم که به راحتی میتونین کارتون رو حل کنین.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
    اره مطمئنم مشکل از باطریه ! با باطری قدیمیه امتحان کردم شارژ شد

شما حدود قیمتش دستت نیست ؟ بالای 50 تومنه ؟

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
    اره مطمئنم مشکل از باطریه ! با باطری قدیمیه امتحان کردم شارژ شد

شما حدود قیمتش دستت نیست ؟ بالای 50 تومنه ؟

سلام.

نه ,قیمت باطریش اصلی حدود 30 تومن و قیمت باطری غیر اصلی با کیفیت بالا (اصطلاحا" میگن " های کپی " ) فکر میکنم 13 تومن (من قیمتهارو روز 3 شنبه یا 4 شنبه پیش گرفتم).آدرس و شماره تلفن مغازه رو هم براتون بصورت پیغام خصوصی میفرستم.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

سلام دوستان

راستش من 5 - 6 ماه پیش یه گوشی جسجار داشتم که باتریش خراب بود , به دلیل نیاز مبرم به پول تصمیم گرفتم که بفروشمش و چون احتمال میدادم که گیر آوردن باتریش تو ایران مشکل باشه تصمیم گرفتم که به یکی از آشنایان که انگلیس زندگی میکنه و میخواست یه سفر بیاد ایران بگم واسم یه باتری بیاره ! خلاصه به دوستم گفتم که واسم یدونه باتری بیار اونم گفت چشم تا یه ماه دیگه واست میارم . تو همین حوالی یه مشتری دست به نقد پیدا شد منم چون نمیخواستم این مشتری رو از دست بدم باتری گوشی پسر خالم رو ( پسرخالم هم جسجار داره ) قرض گرفتم و گذاشتم رو گوشیم و گوشیو فروختم , به پسر خالم هم گفتم هر وقت این باطری جدیده اومد , میدمش به تو .

به نظر من باطري با يه شوك درست ميشه
    البته فقط حدس ميزنم
    نميدونم چه حدي به برق واردي
    اگهوارد نيستي يه سر به تعميركار بزن شايد فوري درست بشه

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از راهنمایی همه ی دوستان فوق العاده ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •