تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: هارد اکسترنال Seagate ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه gamecrazy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض هارد اکسترنال Seagate ؟

سلام ..من می خوام یه هارد اکسترنال بخرم که کل زندگیمو بدم بهش برام نگه داره
    خودم می خوام این هاردو بخرم :

مدلش Seagate هست بافرش هم 32 مگابایته ... دورش هم 7200 و ظرفیتش هم 1 ترابایته
    قیمتش هم 104 تومنه.
    می خواستم ببینم مدل خوبیه برای اینکه زندگیمو بریزم توش آخه 4 تا کیف DVD هامو می خوام بفروشم می خوام یه چیزی بگیرم که بعد پشیمون نشم.حالا اگه مثلا یه چیز یه کم گرونتر هم باشه ولی قابل اعتماد تر باشه ترجیح میدم اونو بخرم.
    باتشکر.

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

من میگم اگه WESTERN DIGITAL بخری به مراتب کیفیتش بالاتره

3. این کاربر از Rainbow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

مطمئنی این عکسی که گذاشتی 104 تومنه ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آره خودم پرسیدم ،چطوره مگه ؟ گرونه ؟

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام ..من می خوام یه هارد اکسترنال بخرم که کل زندگیمو بدم بهش برام نگه داره
    خودم می خوام این هاردو بخرم :

مدلش Seagate هست بافرش هم 32 مگابایته ... دورش هم 7200 و ظرفیتش هم 1 ترابایته
    قیمتش هم 104 تومنه.
    می خواستم ببینم مدل خوبیه برای اینکه زندگیمو بریزم توش آخه 4 تا کیف DVD هامو می خوام بفروشم می خوام یه چیزی بگیرم که بعد پشیمون نشم.حالا اگه مثلا یه چیز یه کم گرونتر هم باشه ولی قابل اعتماد تر باشه ترجیح میدم اونو بخرم.
    باتشکر.

دوست عزیز

برند هارد خیلی تفاوت نداره
    WD و Seagate هردو جزو بهترین ها هستند.

اگر اطلاعات شما خیلی حیاتیه باید دیتا رو روی 2 هارد همشکل بریزید و هر هارد رو در یک جای امن(دور از هم) نگه دارید

به بهترین هارد دنیا هم نمیشه 100 درصد اطمینان کرد

7. 2 کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bbkagp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ترکیه

پيش فرض

به نظر من dvd ها رو نگه دار... هارد هر چي باشه اصلا قابل اعتماد ني... من خودم يه هاردم 3 هفته بعد از خريد سوخت... فقط 30 مگا اطلاعات مفيد داشتم، ولي كلي حالم گرفته شد...

اين هاردي كه گذاشتي، بنظر من بزرگه... آداپتور هم داره... بهتره يكي بگيري كه با usb كار كنه... راحت...

9. این کاربر از bbkagp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به نظر من dvd ها رو نگه دار... هارد هر چي باشه اصلا قابل اعتماد ني... من خودم يه هاردم 3 هفته بعد از خريد سوخت... فقط 30 مگا اطلاعات مفيد داشتم، ولي كلي حالم گرفته شد...

اين هاردي كه گذاشتي، بنظر من بزرگه... آداپتور هم داره... بهتره يكي بگيري كه با usb كار كنه... راحت...
    اون هاردی که شما گرفتی چه مارکی بود ؟ اگه 1% هم احتمال از بین رفتن چیزای که می خام بریزم رو هارد باشه (زورد تر از 4-5 سال) اصلا نمی خرم چون دیگه هارد 1 ترابه چه درد می خوره ؟
    اون مدل usb هم 1 ش هنوز نیومده الان چندروزه دنبال هاردم تا حالا پیدا نکردم ، زیر 1 ترا هم بدردم نمی خوره .

اگه نباشه جاش خالی می مونه bbkagp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ترکیه

پيش فرض

اون هاردی که شما گرفتی چه مارکی بود ؟ اگه 1% هم احتمال از بین رفتن چیزای که می خام بریزم رو هارد باشه (زورد تر از 4-5 سال) اصلا نمی خرم چون دیگه هارد 1 ترابه چه درد می خوره ؟
    اون مدل usb هم 1 ش هنوز نیومده الان چندروزه دنبال هاردم تا حالا پیدا نکردم ، زیر 1 ترا هم بدردم نمی خوره .
    هارد من، seagate بود البته internal...

اگه اطلاعاتت اينقد مهمه، ريسك نكن... حداقل يه back up ايي هم ازش داشته باش...

12. این کاربر از bbkagp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

وسترن دیجیتال بخر بهتر از سیگیت هست من 1ترا کامل پر دارم با فرق اینکه من ازشون دائم استفاده میکنم و عین یک هارد اینترنال ازش کار میکشم یکسال دارم عالی بوده یکی دیگه هم چند روز پیش خریدم آخه اولی دیگه پر شده همزمان من یکی از بچه ها سیگیت خرید کمتر از شش ماه اشکال پیدا کرد و همه اطلاعاتش را از دست داد

14. این کاربر از sepehr52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

به نظر من:

هارد اکسترنال برای اینه که شما اطلاعاتی رو روش بریزی و بخوای با اون اطلاعات کار کنی. یعنی لازم باشه تغییراتی درشون بدی. (مثلا فایل های یک پروژه بزرگ) ضمنا بخوای قابل حمل هم باشه تا در دو محل (مثلا منزل و محل کار، یا کامپیوتر شخصی و لپتاپ) قابل استفاده باشن.

آقای سپهر52 گفت:
    "من 1ترا کامل پر دارم با فرق اینکه من ازشون دائم استفاده میکنم و عین یک هارد اینترنال ازش کار میکشم"
    اگر دائما از فایل ها استفاده می کنید، دی وی دی خیلی سرعت کار رو کم می کنه، هارد به دردتون می خوره.

افرادی هستند که 1000 گیگ اطلاعات دارن (و رایت کردن این حجم از اطلاعات روی 200 تا دی وی دی، بیش از 50 ساعت طول می کشه.) پس ترجیح میدن که از هارد استفاده کنند.

یا فروشندگان نرم افزار و فیلم و... اطلاعات بسیار زیادی رو روی هارد آماده برای رایت روی دی وی دی نگه می دارن. تا سرعت و امنیت رایت بیشتر بشه،

ولی اگر شما Already هم اکنون 200 تا دی وی دی فیلم (مثلا) داری (که هیچ وقت نیازمند تغییر نیستند و قبلا رایت شدن) بهتره همون دی وی دی ها رو نگه داری و به هارد اعتماد نکنی. من زیاد شنیدم که هارد اکسترنال در کمتر از 1 سال سوخته. حتی اگر هاردش هم خیلی خوب و عالی و خارجی(!) باشه، یه نوسان برق (که توی ایران هم کم پیش نمیاد) می تونه باعث سوختنش بشه. یا خراب شدن پاور یا ضربه خوردن هارد یا...

آخرین نکته اینکه: حتی سی دی و دی وی دی ها هم عمر مفید معینی دارن و اگر اطلاعاتتون خیلی حیاتی و تجدیدناپذیر هست (مثل عکس های خانوادگی و...) حتما باید بعد از گذشت هر چند سال Backup هاتون رو روی دیسک های جدید تجدید کنید، حتی اگر در ظاهر دیسک های قدیمی هنوز سالم باشند.

تمام چیزی که به ذهنم رسید نوشتم، اگر کسی از دوستان کاربرد دیگری برای هارد اکسترنال بلده استقبال می کنم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •