تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تبدیل فایل ویدیویی به فرمت dvd

داره خودمونی میشه alisharapova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض تبدیل فایل ویدیویی به فرمت dvd

سلام
    دوستان عزیز من یه سوالی دارم میخوام بدونم برای این کار چه مراحلی رو باید طی کنم
    من با ----- کارتی که دارم یه سریالی رو با فرمت mpeg2 ضبط کردم ولی نمیدونم چرا خیلی فایل سنگینیه به طوری که برای 1 ساعت از این فیلم که ضبط کردم حجم فایلش شده 1.5GIG و اینکه هر پلیری هم بازش نمیکنه و من این فیلم رو میخوام با برنامه adobe premier ادیت کنم خوب مسلما با این حجمی که این داره اصلا عاقلانه نیست که ادیت کنم پس باید اول به یه فرمت سبکتر تبدیلش کنم شما چه فرمتی رو پیشنهاد میکنید؟بدون افت کیفیت؟
    و اینکه بعد از ادیت برای تبدیل به فرمت دی وی دی برای پخش در دی وی دی پلیر به چه فرمتی باید تبدیل کنم که قابل پخش باشه در حد ممکن حجمش بیاد پایین ولی کیفیتش تغییری نکنه؟
    و اینکه در کانورتر برای تبدیل مثلا فرمت های مختلفی از mpeg1 یا dvd هست لطفا اسم دقیق فرمتی که باید تبدیل کنم رو بگید؟
    و اگه از دوستان کسی بتونه کامل مراحل کار رو توضیح بده ممنون میشم.
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه nitro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خوب این حجم فایل خیلی هم زیاد نیست
    اگر با فرمت AVI کار کنید به ازای هر ساعت فیلم حدود 13 گیگ حجم میگرفت D:
    اگر می خوای راحت بتونی توی پریمیر کار کنی توصیه من همون فرمت AVI هست اما همونطور که گفتم حجم فایل خیلی بالاست
    توی پریمیر می تونی با فرمت MPG هم کار کنی اما خاصیت Real Time بودن رو دیگه از دست میده (البته توی نسخه CS4 این قابلیت وجود داره)
    همیشه سعی کن با فرمت های استاندارد کار کنی
    یه راه ساده برای تبدیل فایلت به حالت استاندارد استفاده از Nero Vision هست که به همراه نرم افزار Nero نصب میشه
    توی Nero Vision میری توی قسمت Make Video و فایلت رو انتخاب می کنی و راحت تبدیلش می کنی به فرمت استاندارد
    AVI PAL Video یا اگر با حجمش مشکل داری همون فرمت MPEG2 PAL کار کن
    در ضمن امکان داره که برای پخش فایلت سیستم به Codec های اجرای فایل هم نیاز داشته باشه
    اگر باز هم نتونستی با مبدل Video Convert Master امتحان کن
    فرمت های استاندارد DVD:
    PAL AVI/MPEG2 with 720x576 fps

* معمولا سیستم رنگی PAL توی کشوری اروپایی و آسیایی استفاده میشه و فرمت NTSC توی امریکا و ژاپن

3. این کاربر از nitro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •