تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: Dps Velosityچگونه نرم افزاري است؟

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

مسعود جون سلام اينهايي كه من در موردشون سوال كردم خيلي حرفه ايند و چند ماهي بود تمام فكر و ذهنمو مشغول كرده بود و هرجا مي شد دنبال يه سري معلومات و چيزهاي ديگه در مورد اين كارت ميكس مي گشتم و دوست دارم بيشتر بدونم اميدوارم دوستان در مورد اين كارتهاي حرفه ايي و نرم افزار همراهش هر چيزي مي دونند بگويند تا اطلاعاتمو كاملتر كنم كه جز باهمكاري شما دوستان عزيز ميسر نميشه مطمئنم كه شما هم حال منو داريد و دوست داريد در مورد همه چيز آگاهي پيدا كنيد اميدوارم كه موفق باشيد و اميدوارم كه آرش عزيز هم به فروم برگرده و همكاريش و بيشتر كنه
    آره منم دقیقا مثل شما فکر میکنم

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام.
    علی جان زمینه ی فعالیت شما چیه؟
    با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان از اينكه به درخواستم جواب دادي ممنونم من در امور تدوين و ميكس فيلم عروسي گرفته تا كليپ براي خوانندهاي مجالس و امور تيزر هاي تبليغاتي و ساخت فيلمهاي كوتاه مدت و... اينهايي كه گفتم همراه بافيلمبرداريشون هم هست و دوست دارم كارم بالاترين كيفيتو داشته باشه حداقل نياز خودمو ارضا كنه باتشكر

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

میگم علی جان کلیپ های جدیدت را برای ما هم بفرست
    تو مشهد کلیپ خیلی سخت گیر میاد
    یا یک جایی که بشه ارزون جدید هاش را پستی خرید
    Last edited by masoudtr; 16-07-2009 at 15:24.

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

میگم علی جان کلیپ های جدیدت را برای ما هم بفرست
    تو مشهد کلیپ خیلی سخت گیر میاد
    یا یک جایی که بشه ارزون جدید هاش را پستی خرید
    درخدمتيم مسعود جون

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان از اينكه به درخواستم جواب دادي ممنونم من در امور تدوين و ميكس فيلم عروسي گرفته تا كليپ براي خوانندهاي مجالس و امور تيزر هاي تبليغاتي و ساخت فيلمهاي كوتاه مدت و... اينهايي كه گفتم همراه بافيلمبرداريشون هم هست و دوست دارم كارم بالاترين كيفيتو داشته باشه حداقل نياز خودمو ارضا كنه باتشكر
    سلام علی جان.
    اگر زمینه ی فعالیت شما محدود به کارهای معمولی یا تقریبا تجاری است بهتره که از برنامه های مطرح موجود مثلا
    Premiere و edius استفاده کنید. کیفیت خروجی هر دو برنامه بسته به نوع کارت مورد استفاده و نحوه ی کد گذاری تصویر بستگی داره. البته شرکت Canopus در زیمنه ی کیفیت و سرعت از Adobe پیشی گرفته ولی از طرف دیگر premiere هم امکانات بالاتر و محیط منعطف تری داره.
    ضمن اینکه این دو برنامه Plug-in های زیادی برای افزایش قابلیتهای برنامه دارند. مخصوصا Premiere
    در ضمن Premiere با دیگر برنامه های شرکت Adobe مثله phptoshop، After Effects و Live Motion هم سازگاره و قدرت بیشتری به شما میده.
    ضمن اینکه قیمت کارتهای Dps Velosity بسیار بالاست.
    در کل اگر هزینه برایتان مهم نیست و کیفیت برایتان اهمیت بسیار بالایی داره بهتره از DPS Velosity استفاده کنید.
    البته بهتره به نوع سرویس دهی و نحوه ی ساپورت آن در ایران هم توجه کنید.
    در نهایت پیشنهاد من Premiere هست به همراه نرم افزارهای دیگر شرکت Adobe و Plug-in های بیشمار آن و یک کارت مناسب با زمینه ی فعالیتتان.

6. 2 کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام علی جان.
    اگر زمینه ی فعالیت شما محدود به کارهای معمولی یا تقریبا تجاری است بهتره که از برنامه های مطرح موجود مثلا
    Premiere و edius استفاده کنید. کیفیت خروجی هر دو برنامه بسته به نوع کارت مورد استفاده و نحوه ی کد گذاری تصویر بستگی داره. البته شرکت Canopus در زیمنه ی کیفیت و سرعت از Adobe پیشی گرفته ولی از طرف دیگر premiere هم امکانات بالاتر و محیط منعطف تری داره.
    ضمن اینکه این دو برنامه Plug-in های زیادی برای افزایش قابلیتهای برنامه دارند. مخصوصا Premiere
    در ضمن Premiere با دیگر برنامه های شرکت Adobe مثله phptoshop، After Effects و Live Motion هم سازگاره و قدرت بیشتری به شما میده.
    ضمن اینکه قیمت کارتهای Dps Velosity بسیار بالاست.
    در کل اگر هزینه برایتان مهم نیست و کیفیت برایتان اهمیت بسیار بالایی داره بهتره از DPS Velosity استفاده کنید.
    البته بهتره به نوع سرویس دهی و نحوه ی ساپورت آن در ایران هم توجه کنید.
    در نهایت پیشنهاد من Premiere هست به همراه نرم افزارهای دیگر شرکت Adobe و Plug-in های بیشمار آن و یک کارت مناسب با زمینه ی فعالیتتان.
    با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان اميد جان من در حال حاضر بااديوس و پريمير البته ورژن 6.5 اون كارمي كنم با پرو هم كار كردم وتقريبا بهش تسلط دارم مشكل من در انجام پروژه ها نيست فقط در خروجه در شهرستان ما فعلا vcd مده كه كيفيتش در بعضي موارد كه تصوير شلوغ باشه تقريبا شطرنجي در مياد ودوست دارم مثل اين فيلمهاي شركتهاي تلويزيوني صاف در بياد حالا اگه نرم افزار هست پلاگيني هست يا نه خود كارته هست بهم معرفي كنيد با تشكر

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوست عزيزم اميد جان اميد جان من در حال حاضر بااديوس و پريمير البته ورژن 6.5 اون كارمي كنم با پرو هم كار كردم وتقريبا بهش تسلط دارم مشكل من در انجام پروژه ها نيست فقط در خروجه در شهرستان ما فعلا vcd مده كه كيفيتش در بعضي موارد كه تصوير شلوغ باشه تقريبا شطرنجي در مياد ودوست دارم مثل اين فيلمهاي شركتهاي تلويزيوني صاف در بياد حالا اگه نرم افزار هست پلاگيني هست يا نه خود كارته هست بهم معرفي كنيد با تشكر
    سلام.
    برای رسیدن به کیفیت بالا بهتره از فیلم با فرمت AVI و کیفیت بالا خروجی بگیرید و بعد با استفاده از یه Converter قوی اونو تبدیل به VCD کنید. اینجوری افت کیفی خیلی کمتری دارید.
    کارای صدا و سیما رو که به صورت VCD پخش نمی کنند.

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

برای رسیدن به کیفیت بالا بهتره از فیلم با فرمت AVI و کیفیت بالا خروجی بگیرید و بعد با استفاده از یه Converter قوی اونو تبدیل به VCD کنید. اینجوری افت کیفی خیلی کمتری دارید.
    کارای صدا و سیما رو که به صورت VCD پخش نمی کنند.
    با سلام
    اميد جان من الان با پرو كدر كار مي كنم آيا كونورتري قوي تر از اون وجود داره لطف كنيد بهم بگيد
    در ضمن منظور من صدا وسيما نبود شركتهاي رسانه ايي از جمله جوانه پويا و هنر هشتم و .... بود

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.
    شرکتهایی که شما ذکر کردید هم از سیستمهای بسیار پیشرفته ای استفاده می کنند.
    Pro Coder مبدل خیلی خوبی هست.
    مبدلهای دیگه ای هم هستند که در شرایط مختلف بهتر یا مشابه Pro Coder عمل می کنند.
    مثل Adobe Mpeg Encoder (نسخه ی اصلی نه Plug-in)
    َACE Video Workshop که خیلی نرم ازار ساده ای است و مبدلهای شرکت Xilisoft

11. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •