تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: اورجینال کردن فیلم های Div-x جهت نمایش زیر نویس آنها در DVD-Player

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

14 اورجینال کردن فیلم های Div-x جهت نمایش زیر نویس آنها در DVD-Player

سلام
    ما یک دستگاه پخش دی وی دی Sony گرفتیم
    من در حدود دویست دی وی دی دارم که توش فیلم هایی که از تورنت دانلود کردم رو با پسوند دایو ایکس رایت کردم و زیر نویس هاشون هم همچنین. دستگاه دی وی دی پلیر ما هم دایو ایکس رو میخونه. ولی مشکل اینجاست که زیر نویس فارسی هایی که من دارم رو دستگاه نمیشناسه و ما همیشه با کامپیوتر و نرم افزار KMplayer فیلم ها رو با زیر نویس میدیدیم
    خوب سوال من اینه :
    من یک فلش مموری دارم و میتونم فیلم ها رو اصلاح کنم و بریزم رو اون بعدش بکنم تو دستگاه ، اما مشکل اینجاست که اگر من بخواهم زیر نویس رو با فیلم یکی کنم تا تو دستگاه نشون داده بشه زمان خیلی زیادی میبره چون باید با دو نرم افزار خاص دو بار فیلم رو کامل رندر کنم تا زیر نویس و فیلم با پسوند Div-x یکی شن. ولی اینهمه فیلم رو بخواهم اینطوری کنم نصف عمرم تلف میشه

خوب من میخواهم بدونم چه راهی هست که من فیلم دایو ایکسی رو که دارم بدون اینکه رندرش کنم بریزم رو یک دی وی دی و زیرنویس هم در کنارش بزارم تا دستگاه اون رو بشناسه.
    (مثل این دی وی دی هایی که منو دارن و با کنترل دستگاه زیر نویس رو پخش میکنی ...)
    منم میخواهم فیلم دایو ایکس رو خیلی سریع کاریش کنم تا اورجینال بشه و زیرنویسش رو دستگاه بخونه

میدونم سوالم خیلی پیچیده هست ولی ممنون میشم راهنمایی کنید

پروفشنال ghasem13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم دقیقا همین مشکل رو دارم و ممنون می شم اگه کسی جواب این تایپیک رو بده. مشکل دایویکس پلیر من اینه که وقتی فیلم رو با زیرنویس فارسی تو فلش می ریزم و به دستگاه وصل می کنم دستگاه زیرنویس رو نشون میده ولی فونتش به هم ریخته است و غیر قابل خواندن من دفترچه دایویکس پلیر رو نگاه کردم و فهمیدم که زبان فارسی یا عربی رو پشتیبانی نمی کنه ایا مشکل از همین جاست؟؟؟
    Last edited by ghasem13; 10-04-2009 at 18:08.

پروفشنال Marmoulak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزیز تا اونجایی که می دونم راه حل همونی هست که خودت گفتی و باید همه رو رندر کنی چون زمانی دستگاه پلیرت می تونه پخشش کنه که زیر نویس روی فیلم باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه telescope's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Garage inc

پيش فرض

با برنامه ConvertXtoDvd 3 هم میشه زیرنویس اضافه کرد هم با کیفیت رایت کرد. من با این برنامه کار میکنم و تا به حال به مشکلی برنخوردم. باز سوالی بود در خدمتم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    ما یک دستگاه پخش دی وی دی Sony گرفتیم
    من در حدود دویست دی وی دی دارم که توش فیلم هایی که از تورنت دانلود کردم رو با پسوند دایو ایکس رایت کردم و زیر نویس هاشون هم همچنین. دستگاه دی وی دی پلیر ما هم دایو ایکس رو میخونه. ولی مشکل اینجاست که زیر نویس فارسی هایی که من دارم رو دستگاه نمیشناسه و ما همیشه با کامپیوتر و نرم افزار KMplayer فیلم ها رو با زیر نویس میدیدیم
    خوب سوال من اینه :
    من یک فلش مموری دارم و میتونم فیلم ها رو اصلاح کنم و بریزم رو اون بعدش بکنم تو دستگاه ، اما مشکل اینجاست که اگر من بخواهم زیر نویس رو با فیلم یکی کنم تا تو دستگاه نشون داده بشه زمان خیلی زیادی میبره چون باید با دو نرم افزار خاص دو بار فیلم رو کامل رندر کنم تا زیر نویس و فیلم با پسوند Div-x یکی شن. ولی اینهمه فیلم رو بخواهم اینطوری کنم نصف عمرم تلف میشه

خوب من میخواهم بدونم چه راهی هست که من فیلم دایو ایکسی رو که دارم بدون اینکه رندرش کنم بریزم رو یک دی وی دی و زیرنویس هم در کنارش بزارم تا دستگاه اون رو بشناسه.
    (مثل این دی وی دی هایی که منو دارن و با کنترل دستگاه زیر نویس رو پخش میکنی ...)
    منم میخواهم فیلم دایو ایکس رو خیلی سریع کاریش کنم تا اورجینال بشه و زیرنویسش رو دستگاه بخونه

میدونم سوالم خیلی پیچیده هست ولی ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام
    ببینید حتما پسوند فایلهای زیر نویس SRT هست که شما باید اونها رو به SUB تبدیل کنید به همین راحتی میتونید در دستگاهتون با زیر نویس مشاهده کنید .
    بهترین نرم افزار برای اینکار SubtitleCreator
    اگه درست شد یه چندتایی از فیلما رو هم بده ما ببینیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

باسلام.
    راستش من بابرنامهdvdcomposerوdvd-lab proمنودرست کردم وبعد وقتی کامپایلشون میکنم منوهاشون کارنمیکنه انگارکه روی عکس کلیک میکنم ووقتی تستشون میکنم بعدازتایمی که خوددستگاه درنظرگرفته منوهاشون عوض میشه واخرهم فیلم واسه خودش شروع میشه.وفقط توی مدیاپلیرخوب کارمیکنه.ممنون میشم بگیدچیکارکنم که منوهاشون کارکنه.

پروفشنال Alone_In_Hell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

اگه اشتباه نکنم فرمت های Idx و Sub روی دستگاه قابل اجراست ... اگه هم نشد Hard Sub کردنش می تونه مفید باشه که من بلد نیستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •