تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: حافظه فلش

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

ببینید برای کسی که مصارف خونگی داره همون King ston هم جواب میده بسته به کاریه که می خواید ازش بکشید مثلا من به شخصه انقدر استفاده از کول دیسکام دارم که هر روز ازشون دود بلند میشه

اونطور که من اطلاع دارم از کینگ استون :

1 گیگ --------------- 10-13
    2 گیگ --------------- 15-18
    4 گیگ --------------- 19-22
    8 گیگ --------------- قیمت دقیق ندارم ولی مثل اینکه در حدود 30-40 تومنه

حالا بازم خود دانی ولی شما که میبینی رنج قیمت 2 گیگ با 4 گیگ توفیر آنچنانی نداره چرا 4 گیگ نخری ؟

در ضمن راجع به کیفیتش اطلاعی ندارم ولی اون چیزی که عقل میگه اینه که چون تجهیزات یکیه پس در نتیجه کیفیت هم نباید تفاوتی داشته باشه !!!

آخر فروم باز amin123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

فلش ها هر چی که حجم شان بالاتر میره قیمتشان هم طبعا بیشتر می شه حالا آیا کیفیت هم بالاتر می ره؟
    یعنی از نظر زمان دسترسی و بقیه چیزها...

و یعنی میشه این جوری گفت که فلش با حافظه 4 گیگ نسبت به 1 گیگ علاوه بر این که حجم اش بیشتره کیفیت اش هم بهتره یا این که نه؟؟؟؟
    با جواب این سوال خط مشی من هم معلوم میشه.
    از نظر بودجه هم حداکثر 20 الی 23 تومان.

از نظر كيفي كه فرقي نميكنن و فقط حجمشون زياد ميشه........

سرعت انتقال داده ( bit rate ) هم در يك نوع برند يكسان هست و كاري به حجم نداره....بلكه كار به پورت مورد استفاده داره مثلا usb1.1 و يا usb2.0 و يا firewire و.......... كه ديگه الان اكثر فلش ها از usb2.0 استفاده ميكنند..... پس در يك برند خاص و يك مدل سرعت يكسان هست.........

با توجه به بودجه شما من 4 گيگ A-DATA و يا KINGSTON را پيشنهاد ميكنم

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

ببین به نظر من سونی بخر اگه بگردی ژاپنیش هست .
    1 گیگ ................... 20000
    2 گیگ ................. 40000

آخر فروم باز amin123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ببین به نظر من سونی بخر اگه بگردی ژاپنیش هست .
    1 گیگ ................... 20000
    2 گیگ ................. 40000

دوست عزيز با اين قيمت هايي كه شما داديد،اين برند يا مالزيايي هست و يا چيني..........

sony اصلي ژاپن اولا فلزي هست و ثانيا vaio روش نوشته شده

يكي از همكار ها يك 32gb را از مالزي آورده بود .. خيلي چيز خفني بود... سرعتش هم عالي بود

داره خودمونی میشه ملت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    در مقوله انتخاب کول دیسک اولین شرط داشتن پول و بودجه مناسب هست
    این ترنسند که آشغال ترین و تقلبی ترین جنساش میاد یکی از بهترینهای دنیاست>>>>
    الان ترنسند یه گارانتی مرآت داره که گارانتی خوبیه و قیمت یه 4 گیگ مشکی مدل v30در حدود 19 تومنه گارانتی بعدی از این گارانتی های درپیتی هست بنام پرشین که 17 تومنه
    در مورد گینگ هم 4 گیگ بایت در حدود 17 تومنه جالبش اینجاست که تا دلت بخواد وارد کننده داره
    فقط میدونم که تو بازار هر چی هست تقلبه
    همین ترنسند مشکی ها ((چون تقلبیه)درصد خرابیشون خیلی بالاست
    ولی همه اینا رو گفتم اصلی رو نگفتم توینیموس رو همه میشناسید واقعل کول دیسکاش محشره گارانتی ماداماعمر
    و شرکت دریا کامپیوتر شرکتش هم در پیتی نیست ..
    یادمه یکی از محصولات توینیموس رو خریدم بردم دریا کامپیوتر قبول نکرد منم یه نامه خطی برای کمپانی معظم نوشتم یه ماه بعد از نمایندگی زنگ زدند((نامه فرستادند تلفنم رو نداشتند) گفتند بیائید رفتیم اونجا یکی برگشت گفت تو ........ چرا نامه نوشتی الان گیر دادند و هر روز دارند پیگیری میکنند چرا مشتری ما رو ناراضی کردی

همه جنس های مشهور تقلبیش بیشتر هست پس سراغ جنس های مشهور و خوش نام نرید ((البته در کشور عزیز ما ایران اینطوره چون هرکی برای خودش شده وارد کننده))

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    در مقوله انتخاب کول دیسک اولین شرط داشتن پول و بودجه مناسب هست
    این ترنسند که آشغال ترین و تقلبی ترین جنساش میاد یکی از بهترینهای دنیاست>>>>
    الان ترنسند یه گارانتی مرآت داره که گارانتی خوبیه و قیمت یه 4 گیگ مشکی مدل v30در حدود 19 تومنه گارانتی بعدی از این گارانتی های درپیتی هست بنام پرشین که 17 تومنه
    در مورد گینگ هم 4 گیگ بایت در حدود 17 تومنه جالبش اینجاست که تا دلت بخواد وارد کننده داره
    فقط میدونم که تو بازار هر چی هست تقلبه
    همین ترنسند مشکی ها ((چون تقلبیه)درصد خرابیشون خیلی بالاست
    ولی همه اینا رو گفتم اصلی رو نگفتم توینیموس رو همه میشناسید واقعل کول دیسکاش محشره گارانتی ماداماعمر
    و شرکت دریا کامپیوتر شرکتش هم در پیتی نیست ..
    یادمه یکی از محصولات توینیموس رو خریدم بردم دریا کامپیوتر قبول نکرد منم یه نامه خطی برای کمپانی معظم نوشتم یه ماه بعد از نمایندگی زنگ زدند((نامه فرستادند تلفنم رو نداشتند) گفتند بیائید رفتیم اونجا یکی برگشت گفت تو ........ چرا نامه نوشتی الان گیر دادند و هر روز دارند پیگیری میکنند چرا مشتری ما رو ناراضی کردی

همه جنس های مشهور تقلبیش بیشتر هست پس سراغ جنس های مشهور و خوش نام نرید ((البته در کشور عزیز ما ایران اینطوره چون هرکی برای خودش شده وارد کننده))
    اين ترنسد تايوانيها هم تقلبيند
    موقعي كه چيني 4 گيگ 20 تومن بود من تايواني 4 گيگ گرفتم 25 تومن (گارانتي امرتات مادامالعمر)

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام من يك twinmos هشت گيگ گرفتم مدلش سوئيچيه ميخواستم نظرتون رو راجع به ان بدانم

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام من يك twinmos هشت گيگ گرفتم مدلش سوئيچيه ميخواستم نظرتون رو راجع به ان بدانم
    سلام. ساخت کدوم کشوره ، مدت گارانتیش چه قدره؟ چند گرفتی؟
    کلأ از نظر کیفیت جزء مدل های خوب هست.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •