تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: زنگ زدن بدون افتادن شماره امکان پذیر شد!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه micropersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زیر سقف آسمان

پيش فرض

به شانس ربط داره من خودم یه ایرانسل دارم که 5 هفتست که وقتی gprs استفاده میکنم یه قرون کم نمیشه به اینا میگن اشتباهات اپراتور البته من ارسال sms ناشناس از سونی اریکسون به سونی اریکسون رو تست کردم و 100 درصد جواب میده

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بستگی به گوشی باید داشته باشه نه خط.حالا فکر نمی کنم امکان پذیر باشه دوست گرامی.
    كاري به گوشي نداره دوست من اشكال از اپراتور بوده
    به شانس ربط داره من خودم یه ایرانسل دارم که 5 هفتست که وقتی gprs استفاده میکنم یه قرون کم نمیشه به اینا میگن اشتباهات اپراتور البته من ارسال sms ناشناس از سونی اریکسون به سونی اریکسون رو تست کردم و 100 درصد جواب میده
    براي بيشتر خط هايي كه مجاني بود الان دارن پيگيري ميكننـــ كه پولي كنن الان بيشتر خط هايي كه مجاني بود الان داره پول كم ميكنـــه تو شهـــر ما
    براي ناشناس هم ميتوني ايميلي بفرستي براي سوني اريكسون هاااا
    موفق باشيد!

در آغاز فعالیت شبح's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بچه ها من میگم هر چی هست سر خط نه گوشی بهتر بگم دوتاشون بهم مربوطند یعنی اول خط تو با گوشی تنظیم می کنی بعد خط به هر گوشی بذاری کار می ده در واقع بعضی از کد ها بهش هم می خورند مثل کد #31# وقتی می زنی شمارت نمی افته می زنه ناشناس اما اگه خطت مثل ما عادی باشه می نویسه کنترل اپراتور مخصوصا گوشی های نوکیا

در آغاز فعالیت شبح's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بچه ها من میگم هر چی هست سر خط نه گوشی بهتر بگم دوتاشون بهم مربوطند یعنی اول خط تو با گوشی تنظیم می کنی بعد خط به هر گوشی بذاری کار می ده در واقع بعضی از کد ها بهش هم می خورند مثل کد #31# وقتی می زنی شمارت نمی افته می زنه ناشناس اما اگه خطت مثل ما عادی باشه می نویسه کنترل اپراتور مخصوصا گوشی های نوکیا

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •