تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: افزايش قيمت گوشي تلفن همراه غير قانوني و با متخلفين برخورد مي شود!!!

پروفشنال Old Owl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    In The Wake Of Poseidon

پيش فرض افزايش قيمت گوشي تلفن همراه غير قانوني و با متخلفين برخورد مي شود!!!

رييس انجمن صنفي فروشندگان سيم‌كارت، گوشي و لوازم جانبي؛ با بيان مطلب فوق، گفت: در حال حاضر اعضاي انجمن تا مشخص نشدن وضع موجود و سرانجام رسيدن وضع موجود از فروش اين كالا خودداري مي كنند و آن دسته از فروشندگان هم كه از اين آب گل آلود براي سود بيشتر خويش ماهي مي گيرند خلاف قانون عمل مي كنند و با آنها برخورد خواهد شد.

وي در خصوص اعمل تعرفه 60 درصدي واردات تلفن همراه گفت: چنانچه اين تعرفه اعمال شود در اولين قدم قاچاق اين كالا افزايش مي يابد و در گام بعدي از آنجايي كه نمايندگي هاي رسمي شركت هاي معتبر ديگر توان رقابت را در اين حوزه را از دست مي دهند نمايندگي هاي خود را به كشورهاي همسايه از جمله دبي انتقال مي دهند.
    وي با بيان اين كه اين طرح كارشناسي نشده، معايبي به همراه خواهد داشت، اظهار كرد: افزايش تعرفه‌ي وارداتي گوشي تلفن همراه به ضرر مصرف كننده و به طور كلي سيستم‌هاي مرتبط تلفن همراه خواهد بود.
    وي در پاسخ به پرسشي مبني بر اين كه آيا اين طرح در راستاي جلب و جذب علاقه‌مندان براي توليد گوشي تلفن همراه است،‌ گفت: به هيچ وجه نمي توان در مدت زمان كوتاهي با بازاري كه توسط شركتهاي چيني قبضه شده رقابت كرد.
    وي در خصوص شايعاتي مبني بر اينكه عده اي از نمايندگي هاي شركتهاي معتبر در داخل كشور اقدام به واردات گوشي تلفن همراه با رقم بالا قبل از اعلام خبر افزايش تعرفه نموده اند، تصريح كرد: چنين چيزي به هيچ وجه صحيح نيست و نمايندگي هاي شركتهاي معتبر نيز با اين افزايش تعرفه مخالف هستند.
    منبع:سايت ايتيران

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

5 افزايش تعرفه گوشي تلفن همراه تصويب شد

رئیس کل گمرگ ایران گفت: گوشي‌هاي تلفن همراه در راستای افزایش تعرفه کالاهای مصرفی با تعرفه 60 درصدی وارد کشور می‌شود.

هاشم رهبری در گفت‌وگو با مهر درباره افزایش تعرفه واردات گوشی تلفن همراه از 4 به 60 درصد گفت: افزایش تعرفه گوشی تلفن همراه از 4 به 60 درصد به تصویب رسیده به گونه‌ای که از این پس گوشی های تلفن همراه با این تعرفه وارد کشور می شود.
    وی افزود: از آنجا که گوشی تلفن همراه با توجه به افزایش عرضه سیم‌کارت به یکی از پرمصرف‌ترین کالاها تبدیل شده درنتیجه تقاضا برای گوشی تلفن همراه بسیار افزایش یافته و باعث تبدیل شدن این کالا به یک کالای مصرفی شده است.

رهبری افزود : این تصمیم در راستای افزایش تعرفه‌های کالاهای پرمصرف همانند گوشی تلفن همراه، لوازم خانگی، صوتی و تصویری، کفش، پوشاک و صنایع نساجی گرفته شده است.
    وی درباره احتمال افزایش قاچاق تلفن همراه به کشور گفت: در این باره کنترل‌های لازم صورت می‌گیرد و از وارد شدن هر گونه گوشی تلفن همراه به کشور جلوگیری می‌شود.

رهبری تصریح کرد : مجلس شورای اسلامی در سال جاری میانگین موثر تعرفه ها را از 3/10 درصد به 16 درصد افزایش یابد و براین اساس درآمد حاصل از مالیات بر واردات افزایش داده شود.
    وی اضافه کرد : همچنین از سویی دیگر بسیاری از معافیت‌ها مالیاتی درهمین راستا حذف شده است.

رهبری درباره افزایش درآمدهای گمرک ایران در سال‌جاری گفت: در سال گذشته درآمدهای گمرک ایران 30 هزار و 400 میلیارد ریال بوده است که با انجام این تصمیمات این رقم درسال‌جاری به بیش از 52 هزار میلیارد ریال افزایش می یابد.

اما معلوم نيست با اين2 تيتر خبري متفاوت كه يك سايت معروف زده (منظورم p30world) نيست چقدر دلال پول هاي هنگفتي به جيب زدن.
    Last edited by anahita2002_anahita2002; 29-05-2006 at 12:02.

اگه نباشه جاش خالی می مونه doctor_apachi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام. رفتم تو كارش كه منم يه تعرفه جديد بدم بعد يكي از بچه ها هم هست تصويب ميكنه . انگار هر كي هر كيه.

حـــــرفـه ای Aminzikzak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ما نفهمیدیم تلویزیون ایران راست میگه ؟؟؟
    روزنامه ها راست میگن؟؟؟
    یا سایتهای خبری؟؟؟
    اخبار ساعت10 شبکه3 روز 85/2/4 گفت یه پیشنهاد بوده تشویب نشده...،
    روزنامه ها خبر از بالا رفتن قیمتها دادن...،
    اینم از سایتهای خبری...،
    ولی مهم اینه که گوشی گرون شده، حالا کی گرونش کرده خدا عالمه هیچ کس هم خبر نداره کار کی بوده...

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    In The Wake Of Poseidon

پيش فرض

اناهيتا جان ميشه بپرسم منبعت كجا بوده؟

خدمت شما هم دكتر جان عرض كنم منبع من معتبره.پس لطف كن الكي پست نده
    Last edited by Old Owl; 29-05-2006 at 17:40.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من قصد جسارت به شما رو نداشتم rammestain جان. چشم معذرت مي خوام من ديگه هيچي نميگم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Radin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

در مورد افزایش قیمت کاملا درسته و همه گوشی ها بین 20 تا 40 رفته روش

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

بابا چرا اين قدر خبراي بد ميدين من هنوز دي 600 نخريدما

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    In The Wake Of Poseidon

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط doctor_apachi2
    من قصد جسارت به شما رو نداشتم rammestain جان. چشم معذرت مي خوام من ديگه هيچي نميگم.
    منم شرمندم يه زره عصباني شده بودم .شرمنده

اميدوارم ببخشي

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط RAMMSTEIN
    منم شرمندم يه زره عصباني شده بودم .شرمنده

اميدوارم ببخشي
    خواهش ميكنم عزيزم. منم جديدا يه ذره حرف مفت زن شدم. تكرار نميشه. نوكرتم.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •