تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: یه برنامه یا سایت خوب واسه ی چت به زبان انگلیسی میخوام

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

14 یه برنامه یا سایت خوب واسه ی چت به زبان انگلیسی میخوام

سلام به همگی دوستان

یه سایت میخواستم واسه ی چت به زبان انگلیسی که افرادش فقط دنبال چیزایه جنسی نباشن و چت سالم کنن(هم با صدا و هم نوشتاری).واسه آموزش زبانم میخوام.
    راستی نگین یاهو مسنجر که از بس ربات توش ریختن که دیگه نمیشه یه آدم هم توش پیدا کرد.
    هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم.مرسی...بابای

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

1 IRC

کانال های IRC... چت واقعی اینه که متأسفانه مردم ایران تقریباً 99 درصد کوچکترین آشنایی باهاش ندارن...

اطلاعات بیشتر :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای استفاده از کانال های IRC هم میتونید از کلاینتای آنلاین و هم کلاینتای نصبی داخل کامپیوتر استفاده کنید که یکی از بهترین و ساده ترین اون ها کلاینت IRC داخل مرورگر Opera هستش که به واسطه ـش کنار مرور صفحات وب میتونید چتم در تب های کناری بکنید...

کار سختیم نیست... کمی از گوگل کمک بگیرید و همچنین توی Opera هم به Menu > Mail and Chat Accounts رفته و یکم کار کنید یاد میگیرید...

همچنین دستورات در کانال های IRC به صورت سطور کد استفاده میشن که بسته به سرورا ممکنه متفاوت باشه ولی یه سری کدای بین المللی و استاندارد هست که در همه سرورا یکیه... این کدا واسه کارای کاربری، ثبت نام در سرور و کارای مدیریتی و محدودیت کاربران و هزاران چیز دیگه به کار میرن (گوگل irc commands)...

کلاً بگردید دنبال کانالای خوب IRC که واسه چت آزاد باشن بعدش برید چت کنید... آمریکایی و انگلیسی اصیل و همچنین مردمان دیگه دنیائم هستن خیلیم واسه انگلیسی خوبه...! سرور رو به برنامه کلاینت اضافه کنید، وصل بشید، کانال ها رو لیست کنید، و به هر کدوم که خواستید (مثلاً شلوغ ترین) وارد بشید...

خود من دوستان بعضاً بسیار خوبی و افراد با تفکرات خیلی خوب تو بعضی کانالا پیدا کردم که هم صحبتای خیلی خیلی خوبی بودن برام...

زیادم مسائل جنسی عین یاهو ماهو و این ** خل بازیا توشون نیست... البته کانالای واسه این کارم هست ولی با توجه به وجود مدیر در کانالا و مدیریت توسط مردم، کسی بخواد چیزخل بازی دربیار چیزشر بگه خودشو جد و آبادش کیک میشن (اخراج)...!

به خاطر همین در کل خوبه... البته مردمان دیگر نقاط جهان غالباً تو صحبتاشون کلماتی به کار میبرن که ممکنه فکر کنی بی احترامی و فحشن ولی نیستن و زیاد جدی نگیر (به خصوص ملت غیورپرور آمریکایی)...

توی Opera اگه لینکی با پروتوکل irc مثل لینک زیر رو روش بزنی خودش اتوماتیک تنظیمات رو میاره و بعد به پنل chat اضافه میکنه :

کد:
    و یه همچین چیزیه :

Last edited by Cleeev; 24-07-2010 at 10:29.

3. 2 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من هم همون IRC رو پیشنهاد می کنم...!

تو اینترنت سرچ کنی می تونی کانال های زیادی پیدا کنی...! حتی مثلاً کانالی که فقط واسه آموزش زبان توش جمع شده باشن...!

شاید بعضی از سایت های آموزش زبان که هم خودشون کانال داشته باشن...!

یه برنامه هم واسه گوشی...! اسمش Morange ه...! (البته اسم ورژن جدیدش Mozat ه...!)

می تونی از اینجا دانلودش کنی...! :

کد:
    همه برنامه های چت و سرویس های اینترنتی و... رو جمع کرده تو یه برنامه...! می تونی از اون هم استفاده کنی...!

موفق باشی...!

5. 2 کاربر از !Plus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •