تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کمک در مورد گوشی G900 (سخت افزاری)

داره خودمونی میشه m p c's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

13 کمک در مورد گوشی G900 (سخت افزاری)

سلام دوستان عزیز cpu گوشی من ضربه دی ده و حالا وقتی که گوشی رو روشن می کنم و می ره که رمز عبور بدم وارد گوشی بشه رمز رو می دم ولی گوشی ریست می شه و دوباره از اول می آد بالا گوشی رو فلش کردم ولی اینبار دیگه سیم کارت رو هم نمی شناسه و تاچ اسکرین کوشی هم از کار افتاده من بردم چند تا تعمیرات موبایل همشون گفتن از cpu هست و گفتن چون این گوشی ها کم یاب هستن قطعاتشون پیدا نمی شه یکی دیگه هم که گوشی G900 اوراقی داشت گفت بده من تعمییر می کنم ولی متاسفانه از شانس من گوشی اوراقی بردش سوخته بود و تعویض نشد گفتن باید یک گوشی اوراقی پیدا بشه که cpu سالم باشه یکی دیگه هم گفت من cpu شو دارم ولی نمی دونم گفت چون پایه cpu کنده شده نمی شه تعویض کرد و گوشی دور انداختی است

حالا سوال من اینه که واقعا گوشی دور انداختنی است یا امیدی به احیای دوباره گوشی وجود داره و اگه داره چجوری و کجا می تونم بدم تعمیرش کنند لطفا کمک کنید در ضمن هرکی هم گوشی G900 اوراقی داره که cpu سالم باشه می خرم ازش

ناظر های محترم لطفا این تاپیک رو قفل و یا حذف نکنید شاید یه امیدی برای باز گردوندن گوشی باشه
    Last edited by m p c; 24-06-2011 at 14:58.

داره خودمونی میشه سعید عسگری's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    زرندیه

پيش فرض

سلام دوستان عزیز cpu گوشی من ضربه دی ده و حالا وقتی که گوشی رو روشن می کنم و می ره که رمز عبور بدم وارد گوشی بشه رمز رو می دم ولی گوشی ریست می شه و دوباره از اول می آد بالا گوشی رو فلش کردم ولی اینبار دیگه سیم کارت رو هم نمی شناسه و تاچ اسکرین کوشی هم از کار افتاده من بردم چند تا تعمیرات موبایل همشون گفتن از cpu هست و گفتن چون این گوشی ها کم یاب هستن قطعاتشون پیدا نمی شه یکی دیگه هم که گوشی G900 اوراقی داشت گفت بده من تعمییر می کنم ولی متاسفانه از شانس من گوشی اوراقی بردش سوخته بود و تعویض نشد گفتن باید یک گوشی اوراقی پیدا بشه که cpu سالم باشه یکی دیگه هم گفت من cpu شو دارم ولی نمی دونم گفت چون پایه cpu کنده شده نمی شه تعویض کرد و گوشی دور انداختی است

حالا سوال من اینه که واقعا گوشی دور انداختنی است یا امیدی به احیای دوباره گوشی وجود داره و اگه داره چجوری و کجا می تونم بدم تعمیرش کنند لطفا کمک کنید در ضمن هرکی هم گوشی G900 اوراقی داره که cpu سالم باشه می خرم ازش

ناظر های محترم لطفا این تاپیک رو قفل و یا حذف نکنید شاید یه امیدی برای باز گردوندن گوشی باشه
    سلام
    cpu باید توی بازار موجود باشه
    شما از کدوم شهر هستین تا راهنمایی کنم به همکاران تعمیرکار

داره خودمونی میشه m p c's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من شهر تبریز

داره خودمونی میشه سعید عسگری's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    زرندیه

پيش فرض

سلام
    تبریز سه راه طالقانی- بعد از پاساژ سهند- پاساژ جام جم- اذر جی اس ام
    مسعود آریافر - آموزش تعمیرات داره
    منتظر نتیجه هستم

5. این کاربر از سعید عسگری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام به همه.من گوشی g900 4 ساله دارم.الان دیگه تاچش کار نمیکنه میخوام اس ام اس های تو گوشی پاک کنم بعد برم بدم تاچشو عوض کنن.کسی میتونه کمک کنه؟

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام به همه.من گوشی g900 4 ساله دارم.الان دیگه تاچش کار نمیکنه میخوام اس ام اس های تو گوشی پاک کنم بعد برم بدم تاچشو عوض کنن.کسی میتونه کمک کنه؟

دکمه مسیج را بزن

برو تو inbox

بعد دونه دونه اس هاتو با دکمه C پاک کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •