تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: تغییر صدای بلوتوث در v3x

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض تغییر صدای بلوتوث در v3x

سلام
    میخوام واسه اونایی که دوست دارن صدار بلوتوثشونو عوض کنن (من اینو رو v3xامتحان کردم)
    یه راه حل بزارم

در مواقعی که برای شما یک فایل فرستاده میشه زنگی خواص به همراه ویبره و یک پیغام روی صفحه نمایش ظاهر میشود
    پیغام دارای دو گزینه grant & deney هست که با زدن grant میتوانید مراحل بعدی بلوتوث را انجام دهید و با زدن deney شما اجازه نمیدهید که ارتباطی با شما برقرار شود
    حالا میخوام عوض کردن اون زنگ را اموزش بدم :
    ابتدا گوشی را به کابل و کامپیوتر وصل کنین
    بر نامه LeaderGL FlexEditor را اجرا کنید و گوشی را به بر نامه Connected کنین
    حالا مسیر زیز را دنبال کنین strumentes>resource explorer> یک لود ظاهر میشود بعد از چند لحظه یک پنجره که دارای 2 قسمت است ظاهر میشود سمت راست دارای درایو های گوشی و کامپیوتر است و سمت راست اطلاعات داخل فایل ها را نشان میدهد حالا به سراغ اهنک مورد نظر بروید(نکته حتما mp3 یا mid باشد ) حالا raname کنید و اسم ان را عوض کنین
    ~014 بگذارید (اسم فایل انگلیسی) حالا فایل را کپی کنید و در مسیر زیر بریزید
    phon(a)>mobile>audio
    حالا فایلی که با همین نام در این مسیر بود را پاک کنید( فایل های دیگر را به اشتباه پاک نکنین)
    پنجره را بسته سپس به مسیر زیر رفته و گوشی را restart کنین
    phone> restart phon
    حالا دیگه امتحانش کن حالشو ببر
    امید وارم مفید باشه

در آغاز فعالیت snowboy-v3x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    میخوام واسه اونایی که دوست دارن صدار بلوتوثشونو عوض کنن (من اینو رو v3xامتحان کردم)
    یه راه حل بزارم

در مواقعی که برای شما یک فایل فرستاده میشه زنگی خواص به همراه ویبره و یک پیغام روی صفحه نمایش ظاهر میشود
    پیغام دارای دو گزینه grant & deney هست که با زدن grant میتوانید مراحل بعدی بلوتوث را انجام دهید و با زدن deney شما اجازه نمیدهید که ارتباطی با شما برقرار شود
    حالا میخوام عوض کردن اون زنگ را اموزش بدم :
    ابتدا گوشی را به کابل و کامپیوتر وصل کنین
    بر نامه LeaderGL FlexEditor را اجرا کنید و گوشی را به بر نامه Connected کنین
    حالا مسیر زیز را دنبال کنین strumentes>resource explorer> یک لود ظاهر میشود بعد از چند لحظه یک پنجره که دارای 2 قسمت است ظاهر میشود سمت راست دارای درایو های گوشی و کامپیوتر است و سمت راست اطلاعات داخل فایل ها را نشان میدهد حالا به سراغ اهنک مورد نظر بروید(نکته حتما mp3 یا mid باشد ) حالا raname کنید و اسم ان را عوض کنین
    ~014 بگذارید (اسم فایل انگلیسی) حالا فایل را کپی کنید و در مسیر زیر بریزید
    phon(a)>mobile>audio
    حالا فایلی که با همین نام در این مسیر بود را پاک کنید( فایل های دیگر را به اشتباه پاک نکنین)
    پنجره را بسته سپس به مسیر زیر رفته و گوشی را restart کنین
    phone> restart phon
    حالا دیگه امتحانش کن حالشو ببر
    امید وارم مفید باشه
    من یه راه ساده تر بلدم برو تو setting گوشی بعد ring style حالا نوشته دوم و بعد file transfer حالا میتونی از همه آهنگ های گوشیت استفاده کنی حتی mp3

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز این راهی که شما گفتین عملی نیست یعنی من امتحان کردمو صدا رو عوض نکرد روی چند تا گوشیه دیگه هم امتحان کردم و فایده نداشت( همه گوشیها v3x)بود نمیدونم کار برد اون فایل ترانسفر چیه؟

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز این راهی که شما گفتین عملی نیست یعنی من امتحان کردمو صدا رو عوض نکرد روی چند تا گوشیه دیگه هم امتحان کردم و فایده نداشت( همه گوشیها v3x)بود نمیدونم کار برد اون فایل ترانسفر چیه؟
    حرفه شما تایید میشه anti_girl عزیز. این روشه دوستمون ربطی به صدایه بولوتوس نداره. ممنونم از آموزشت.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خواهش میکنم اموزش که قابل شما رو نداشت شما استاد ما هستی دوست عزیز

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خواهش میکنم اموزش که قابل شما رو نداشت شما استاد ما هستی دوست عزیز
    اختیار داری قربان.شما لطف دارین.ممنون.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من یه راه ساده تر بلدم برو تو setting گوشی بعد ring style حالا نوشته دوم و بعد file transfer حالا میتونی از همه آهنگ های گوشیت استفاده کنی حتی mp3
    دوست عزیز من رفتم دنبال پاسخ شما به یه چیزی هم رسیدم دیدم که بعد از این که من grant رو میزنم همون صدایی که رو file transfer گذاشتم به مدت خیلی کوتاه اجرا میشه در حد 1 یا 2 ثانیه خوب فکر نکنم با این زمان کم بشه اهنگهای دلخواه رو روش گذاشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •