تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: آنتن تماس های اضطراری یا Sos از کجا می آید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض آنتن تماس های اضطراری یا Sos از کجا می آید؟

در بعضی نقاط تلفن شما آنتن ندارد ولی شما قدر به گرفتن تماسهای ضروری مانند پلیس و غیره هستید... این آنتن برای تماس های اضطراری از کجا دریافت می شود؟

مثلا شما با ایرانسل به شهری رفته اید که آنتن ندارد اما آنتن برای تماسهای ضروری دارید... این آنتن رو از اپراتور دیگه می گیره؟ ... یعنی کلیه اپراتور ها بهم برای تماسهای اضطراری آنتن می دن؟؟ ... یا قضیه چیز دیگریست؟

آخر فروم باز nima_949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    توی یه دنیای دیگه

پيش فرض

سوال خوبی کردی
    فکر کنم به قضیه آنتن دهی بر نمیگرده این یه سرویس از طرف همه اپراتور ها در سراسر دنیا ست که به راحتی حتی اگه سیم کارت تو گوشی نباشه این کارو انجام بدی
    سرویس تماس های ضروری

پروفشنال Gladiator King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من چند روز پیش میخواستم با ایرانسل پلیس و اورژانس رو بگیرم ولی نمیشد.اون موقع ایرانسل خط نمیداد ولی وقتی خط نمیده هم باید بگیره ولی نمیدونم چرا نمی گرفت؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من چند روز پیش میخواستم با ایرانسل پلیس و اورژانس رو بگیرم ولی نمیشد.اون موقع ایرانسل خط نمیداد ولی وقتی خط نمیده هم باید بگیره ولی نمیدونم چرا نمی گرفت؟؟
    با ایرانسل اول باید 112 رو بگیری و بعد شماره مورد نظر ... البته تو بعضی از شهر ها مستقیما میشه ...

خودم فکر می کنم از اپراتورهای دیگه میگیره ... چون موبایل بدون آنتن که اصلا کار نمی کنه حالا می خواد پلیس باشه یا هر جای دیگه ...

یعنی کلیه اپراتورها به کلیه گوشی ها بدون در نظر گرفتن نوع سیم کارت خدمات ضروری رو ارائه می دن

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

خودم فکر می کنم از اپراتورهای دیگه میگیره ... چون موبایل بدون آنتن که اصلا کار نمی کنه حالا می خواد پلیس باشه یا هر جای دیگه ...
    اكثر يا بهتر بگم تمام گوشي ها ميتونن بدون سيم كارت شماره هاي ضروري رو بگيرن. ديگه چه جوريه، اونشو نميدونم!

پروفشنال Gladiator King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با ایرانسل اول باید 112 رو بگیری و بعد شماره مورد نظر ... البته تو بعضی از شهر ها مستقیما میشه ...
    یعنی برای گرفتن پلیس باید 112110 رو بگیرم؟ درست فهمیدم.

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه دوست من. شما 112 رو بگیر بعدش خانومه میاد روخط میگه باید چیکار کنی. در ضمن رایگان هم هست.
    در مورد عنوان تاپیک و سوالش هم بگم که بله این آنتن از فعال ترین اپراتور موجود در اون منطقه گرفته میشه.
    به طور مثال من یه دفعه رو Emergency calls only بودم و تو گوشیهای سونی هم همونطور که میدونید در این حالت هم آنتن پره. ولی دیدم آنتن داره خالی میشه تا رسید به 2 خط. سریع گوشی بابام رو نگاه کردم دیدم که اونم 2 خطه (بابام دولتی داره و من ایرانسل).
    نتیجه گرفتم که آنتن تماس ضروری از اپراتور همراه اول بوده. چند بار هم تجربه کردم اینو.

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آنتن تماس های اضطراری نداریم.
    اینا همش شبکه ی موبایله.وقتی که شما شبکه ی موبایل اصلیت آنتن نده گوشیت قوی ترین شبکه رو پیدا میکنه و وصل میشه بهش(اگه شبکه ها از نظر رومینگ برابر باشند مثل ایران).حالا بسته به نوع رومینگ این دو شبکه یعنی شبکه ی اصلیت و شبکه ی دومی که بهش وصل میشی میتونی از خدمات متفاوتی استفاده بکنی ولی چون توی ایران اپراتور ها با هم رومینگ ندارن پس از هیچ سرویسی نمیتونی استفاده کنی به جز تماس های اضطراری که یعنی فقط میتونی با 112 و 911 تماس بگیری.
    به فرض اگه ایرانسل و مخابرات رومینگ داشتن شما میتونستی تماس معمولی هم بگیری یا شاید اس ام اس هم بزنی یا اگه Gprs داشت میتونستی استفاده بکنی.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

از همه بچه ها که جواب دادن ممنونم ...

در واقع از یه اپراتور دیگه کمک میگیره ... بلاخره آنتنی هست ... هیچی که نمیشه ... منظورم از آنتن همون سیگناله ...

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

میشه ماهواره ای باشه بقول دوستمون باید آنتنی چیزی باشه بدون سیم کارت یا انتن دهی که نمیشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •