تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: سوالی در مورد تورنت

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

14 سوالی در مورد تورنت

دوستان من میخوام یک تورنت 60 گیگابایتی رو دانلود کنم. این کار رو هم دارم با یک آپلود سنتر ( اکسپرس لیچ، رودفایل و اینا .... ) انجام میدم. ولی چون سید کم هستش سرعت کمه الان که یک ساعته شروع کردم فقط یک درصدش دانلود شده، اینجوری 100 ساعت طول میکشه تا فایل ها بیاد توی سرور آپلودسنتر اطلاعات فابل اینه: Seeders: 3
    Leechers: 11
    حالا سوالم اینه که چه کار کنم سرعت بره بالا؟ 1- آیا میشه خودم همون فایل رو توی آپلودسنتره های دیگه هم بذارم توی لیست دانلودشون و درنیتجه درخواست واسه اون فایل زیاد بشه و لیچرها رو زیاد کنم؟ 2- کلا واسه افزایش سرعت دانلود از تورنت باید چه کار کرد؟ 3- یک لیست ترکر دارم که نمیدونم جریانش چیه ولی وقتی خودم با نرم افزار تورنت یک فایلی رو دانلود میکنم لیست اون ترکر ها رو که اضافه میکنم سرعت میره بالا. مثلا 10 کیلوبایت میشه 15 . لیست رو یک از دوستام بهم داده که فک کنم 100-200 تا ترکر باشن. مثل این که مثل یک سری افراد میمونن که توی تورنت همیشه در حال تبادل اطلاعات هستن و ما به اونا وصل میشیم ( حالا دقیقا نمیدونم جریان چی به چیه ) حالا سوال سومم اینه که این لیست رو واسه ادمین آپلودسنتره بفرستم بگم اینا رو اضاف کنه به سرورش؟

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

یعنی هیچ کی نمیدونه؟

4. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •