تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: درخواست کمک دارم از دوستان بابت بازی زیبای microsoft flight simulator (شبیه ساز هواپیما)

اگه نباشه جاش خالی می مونه aligoodbeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض درخواست کمک دارم از دوستان بابت بازی زیبای microsoft flight simulator (شبیه ساز هواپیما)

سلام.تو تاپیک خودش سوال کردم کسی جوابمو نداد و پست هاشم قدیمی شده.
    این بازی 5 دی وی دی هست و موقع اجرا می گه حتما باید دی وی دی اول تو دستگاه باشه و چون این بازی مال دوستمه نمیشه ازش بگیرمش.
    اولین کاری که کردم این بود که با نرافزار deamon tools از دی وی دی اولش که تو کامپیوترم کپی شده یک درایو مجازی گرفتم و بازی رو اجرا کردم ولی اجرا نشد و گفت که فقط باید دی وی دی خودش باشه.
    دومین کاری که باید می کردم این بود که از رو دی وی دی اولش یکی رایت کنم و کردم.بعد اونو گزاشتم و بازی رو اجرا کردم و در کمال تعجب باز هم بازی رو اجرا نکرد و گفت که باید دی وی دی خودش باشه و قفل شده.
    دیگه موندم چیکار کنم.از طرفی خیلی دوس دارم بازیش کنم و از طرفی هم نمیشه خوب
    اگه دوستان راهی چیزی بلدن که قفل این بازی بشکنه ممنون می شم.
    در ضمن این بازی فارسی هست و به دست ایرانی ها قفل شده پس فکر کنم راهی باشه درست شه

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

اتفاقا دوستان هموطن در اینگونه موارد بسیار قوی تر عمل میکنند، در ابتدا پیشنهاد میکنم بازی رو بخرید تا از عزیزانی که روش کار کردن و وقت گذاشتن حمایت کرده باشید برای ایجاد محصولات با کیفیت بیشتر و ...

در ادامه موقع رایت کردن یا ایمیج گرفتن تو note ها خطا وجود نداره؟ شاید یک فایل برای اجرا ضروری باشه ولی تو کپی هایی که گرفتید کپی نشده. عموما از همین تکنیک ها استفاده میکنند.
    سعی کنید از disk مد نظرتون توی linux یک image بگیرید یا رایتش کنید. ضمن اینکه دیسک رو در همون درایوی بزارید که بازی رو باهش نصب کردید.

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

با نرافزار deamon tools از دی وی دی اولش که تو کامپیوترم کپی شده یک درایو مجازی گرفتم
    منظورت چیه؟ دی وی دی رو کپی کردی توی سیستمت بعد ازش درایو مجازی ساختی؟ اگر منظورت اینه که اول دی وی دی رو کپی کردی تو سیستمت بعد از اون کپی رفتی ایمیج ساختی کلا اشتباه کردی .
    ببین شما باید با یک نرم افزار خوب اول از خود دی وی دی اصلی ( نه کپی توی سیستمت ) یک ایمیج بگیری
    برای این کار توی همین ویندوز خودت بهتره از نرم افزار clone dvd استفاده کنی و بعد ایمیج گرفته شده رو یا باهمون clone یا با
    deamon tools
    توی درایو مجازی برنامه بازش کنی . یادمه قفل بعضی از سی دی ها رو با این clone باز میکردیم و کپی میگرفتیم .
    یا میتونی توی نت دنبال یک پچ و کرک خوب برای بازی بگردی که نیازی به دی وی دی اول نباشه .
    موفق باشی
    سعی کنید از disk مد نظرتون توی linux یک image بگیرید یا رایتش کنید.
    گرچه ویندوز خیلی خوبیه اما خدایی خیلی کار سختیه پیدا کردن سیستم لینوکس دار و کسی که بتونه باهاش کار کنه
    Last edited by Meysam Raz; 28-01-2014 at 23:09.

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

کاری نداره که! یک نسخه گنو/لینوکس کم حجم و لایو دانلود میکنید، فلشتون رو باهاش bootable میکنید و سیستم رو بالا میارید و تمام...

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

[QUOTE=Meysam Raz;8085343]منظورت چیه؟ دی وی دی رو کپی کردی توی سیستمت بعد ازش درایو مجازی ساختی؟ اگر منظورت اینه که اول دی وی دی رو کپی کردی تو سیستمت بعد از اون کپی رفتی ایمیج ساختی کلا اشتباه کردی .
    خوب برا این که یه درایو مجازی ساخته بشه باید ایمیجشو از قبل داشته باشیم دیگه. به خاطر همین دی وی دی اولو هر چی توش بود کپی کردم تو کامپیوتر و ازش یه ایمیج گرفتم بعدشم با دیمون تولز درایو مجازی از روش ساختم ولی بازم نشد . کمک لطفا

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها MUSK£T££R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    zahedan

پيش فرض

اگه منظورتون Microsoft Flight Simulator X هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NO CD Fix رو تست کنید ...!

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

چطوری دانلود میشه این؟

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام

اتفاقا دوستان هموطن در اینگونه موارد بسیار قوی تر عمل میکنند، در ابتدا پیشنهاد میکنم بازی رو بخرید تا از عزیزانی که روش کار کردن و وقت گذاشتن حمایت کرده باشید برای ایجاد محصولات با کیفیت بیشتر و ...

در ادامه موقع رایت کردن یا ایمیج گرفتن تو note ها خطا وجود نداره؟ شاید یک فایل برای اجرا ضروری باشه ولی تو کپی هایی که گرفتید کپی نشده. عموما از همین تکنیک ها استفاده میکنند.
    بازی 5 دی وی دی هست پولش زیاد میشه بابا خوب چه کاریه بخرم دوستم دارش دیگه
    موقع رایتشم خطا نداد حجم خود دی وی دی اول با اون چیزی که کپی کرده بودمم یکی بود یعنی فک نکنم چیزیش از قلم افتاده باشه

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها MUSK£T££R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    zahedan

پيش فرض

چطوری دانلود میشه این؟
    اگه دانلود منیجر دارین روی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک راست کنید و روی گزینه Download With IDM کلیک کنید ..!

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اگه دانلود منیجر دارین روی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک راست کنید و روی گزینه Download With IDM کلیک کنید ..!
    خوب دان کردم ولی یه صفحه ی اینترنتیه بازشم که می کنم همین فروم میاد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •