تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: نشناختن هارد اکسترنال Western Digital My Passport

اگه نباشه جاش خالی می مونه bida's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض نشناختن هارد اکسترنال Western Digital My Passport

سلام.
    من یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 160 گیگی دارم. دیروز درحالی که داشتم اطلاعات روش کپی می کردم وسط کار ویندوز خطا داد. بعدشم دیگه هاردو نشناخت.هربار که به پورت USB وصلش می کنم پیام Device not Recognised میده. پورت سالمه چون بقیه وسایل رو میشناسه. چراغ خود هارد درایو همهربار که وصلش می کنم روشن میشه و انگار که جریان هم داخلش هست.و صدای کارکردن از توش میاد.

حالا مشکل ماله چی می تونه باشه؟ یعنی درایو سوخته یا مشکل کابل داره و اگه مشکلش جدیه می شه اطلاعات داخلشو دوباره ریکاوری کرد.پر از اطلاعات مهمه.

کسی جایه خوب تو شیراز برایه تعمیر سراغ داره. راستی هارد گارانتی هم نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام.
    من یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 160 گیگی دارم. دیروز درحالی که داشتم اطلاعات روش کپی می کردم وسط کار ویندوز خطا داد. بعدشم دیگه هاردو نشناخت.هربار که به پورت USB وصلش می کنم پیام Device not Recognised میده. پورت سالمه چون بقیه وسایل رو میشناسه. چراغ خود هارد درایو همهربار که وصلش می کنم روشن میشه و انگار که جریان هم داخلش هست.و صدای کارکردن از توش میاد.

حالا مشکل ماله چی می تونه باشه؟ یعنی درایو سوخته یا مشکل کابل داره و اگه مشکلش جدیه می شه اطلاعات داخلشو دوباره ریکاوری کرد.پر از اطلاعات مهمه.

کسی جایه خوب تو شیراز برایه تعمیر سراغ داره. راستی هارد گارانتی هم نداره.
    برای من هم همین ارور رو میداد ، اشکال از آداپتورش بود، یعنی در واقع از پریز بود ، هر چی دو شاخه دیگه بود درآوردم و فقط آداپتور هارد رو گذاشتم و مشکلم حل شد.
    امیدوارم مشکل شما هم جدی نباشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •