تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: قرار دادن کلاس در یک dll

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض قرار دادن کلاس در یک dll

سلام من می خوام توی #c کلاسی رو بنویسم که خیلی برام کاربرد داره و می خوام توی چند تا فرم ازش استفاده کنم اما نمی دونم چه طور می تونم این کلاس رو در یک DLL قرار بدم اگه می شه مرحله به مرحله برام توضیح بدید چون تازه شروع به نوشتن برنامه با#c کردم .ممنون

داره خودمونی میشه H_E_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من با IDE ویژوال استدیو بلد نیستم اما اگه با خط فرمان بخوای کامپایل کنی اینجوری میشه :
    csc /t:library myfile.cs
    البته فایل سورست myfile.cs هست که بعد یه فایل به نام myfile.dll واست میسازه اگه دوست داری اسمش رو عوض کنی با سوییچ /out به همراه اسم دلخواه استفاده کن

پروفشنال bad_boy_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

به صورت عادي يك پرو‍ژه Win Aplication ايجاد كن
    پرو‍ژه را كاملا تست كن با يك فرم آزمايشي كه تو Win Application ايجاد كردي
    هر وقت 100% اطمينان پيدا كردي كه DLL تكمبل شده به بخش Properties پروژه برو و و بخش APPlication Type رو به ClassLibrary تغيير بده ، پروژه رو Build كن DLL رو تحويل بگير

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

به صورت عادي يك پرو‍ژه Win Aplication ايجاد كن
    پرو‍ژه را كاملا تست كن با يك فرم آزمايشي كه تو Win Application ايجاد كردي
    هر وقت 100% اطمينان پيدا كردي كه DLL تكمبل شده به بخش Properties پروژه برو و و بخش APPlication Type رو به ClassLibrary تغيير بده ، پروژه رو Build كن DLL رو تحويل بگير
    سلام ممنون به خاطر راهنماییتون اما همان طور که گفتم من توی #c تازه کارم.من در ساخت DLL باز هم مشکل پیدا کردم .شما ببینید چه کار اشتباهی می کنم.file/new project/windows application/ok/بعد پروژه رو build می کنم روی نام پروژه کلیک راست میکنم properties رو انتخاب می کنم و در Application Type گزینه Class Library انتخاب می کنم.دوباره روی نام پروژه کلیک راست میکنم گزینه Add /classرو انتخاب می کنم و کلاس رو در اونجا می نویسم اما وقتی اون رو Build می کنم بهم error می ده(چه طور می تونم مطمئن بشم که DLL درست ساخته شده؟)

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام ممنون به خاطر راهنماییتون اما همان طور که گفتم من توی #c تازه کارم.من در ساخت dll باز هم مشکل پیدا کردم .شما ببینید چه کار اشتباهی می کنم.file/new project/windows application/ok/بعد پروژه رو build می کنم روی نام پروژه کلیک راست میکنم properties رو انتخاب می کنم و در application type گزینه class library انتخاب می کنم.دوباره روی نام پروژه کلیک راست میکنم گزینه add /classرو انتخاب می کنم و کلاس رو در اونجا می نویسم اما وقتی اون رو build می کنم بهم error می ده(چه طور می تونم مطمئن بشم که dll درست ساخته شده؟)
    متن کامل خطا رو ذکر کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض خطا

متن کامل خطا رو ذکر کنید
    این خطا رو بهم می ده a poject with an output type of class library cannot be started directly inorder to debug this project ,add an executable project to this solution which references the library project.set the executable project as the startup project

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

همونطور که گفتم ، ابتدا پروژه رو تو مد Windows Application قرار میدید و کاملا تست میکنید و زمانی که 100% مطمئن شدید که مشکلی ندارد و میخواهید DLL را ایجاد کنید برنامه را مطابق تصویر پست پیشین به حالت Class Library میبرید و پروژه را Build میکنید.
    در حالت ClassLibrary پروژه قابل اجرا نیست و اگر سعی کنید که پروژه را اجرا کنید با خطای فوق مواجه خواهید شد.

8. این کاربر از bad_boy_2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •