تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: آیا من کمبود تستسترون دارم؟ مشکلم جدی هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض آیا من کمبود تستسترون دارم؟ مشکلم جدی هستش

سلام عزیزان....با توجه به علایمی که دارم حدس میزنم تستسترون بدم
    کمتر از حد طبیعی باشهمن با توجه به سنم ریش و سبیل صورتم خیلی کمه... ا
    صورتم خیلی کم مو داره اونم بعضی جاهای صورتم..‎
    دستهام هم موهای خیلی کمرنگی داره...
    جدا از بحث کم مویی صورت ، مقدار کمی احساس ضعف و استرس و دلشورگی دارم
    و از انجام کارهای طولی زود خسته میشم... نمیتونم به طور طولانی بدوم و ورزش کنم... انگار بدنم کم میاره..
    لاغر اندام هستم و بازوهای لاغری دارم... احساس عدم تمرکز و عدم اعتماد به نفس دارم....‎
    ‎روی سینه ام هم مویی ندارم...گوشت کم میخورم...حافظه ام مقداری کم شده...
    یا مشکل دیگه ای دارم؟باید چیکار کنم؟ خودم میتونم مشکل رو مثلا با دارو مثل تستسترون حل کنم؟
    اگه بشه با تزریق تستسترون مشکل بدون عارضه حل بشه حرفی ندارم... زیاد دوست ندارم به دکتر مراجعه کنم به خاطر آزمایش که باید کلی وقت بذارم برم آزمایش خون...2 روزه که برای مشکل ریش صورتم سر خود از ماینوکسیدیل استفاده میکنم شنیدم میگن خوبه...مشکل اضطراب و استرسم زیاد حاد نیست و میتونم بهش غلبه کنم ولی مشکل اصلی این ریش منه و هیکل لاغرمیا باید حتما به دکتر غدد مراجعه کنم؟
    Last edited by fori1369; 12-09-2012 at 16:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

شما هر علایمی هم که داشته باشی تا آزمایش ندی و میزان تستسترون خونت رو اندازه نگیرن هیچ کاری نمیشه براتون کرد .البته فقط تستسترون نیست فاکتورهای هورمونی دیگری هم نیازه اندازه گیری شه
    مصرف سرخود تستسترون عوارض بسیار زیاد و جبران ناپذیری داره .
    در مورد کم مویی هم می تونه بخاطر مسائل ژنتیکی باشه .
    Last edited by ahzo; 07-09-2012 at 14:14.

3. این کاربر از ahzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

شما هر علایمی هم که داشته باشی تا آزمایش ندی و میزان تستسترون خونت رو اندازه نگیرن هیچ کاری نمیشه براتون کرد .البته فقط تستسترون نیست فاکتورهای هورمونی دیگری هم نیازه اندازه گیری شه مصرف سرخود تستسترون عوارض بسیار زیاد و جبران ناپذیری داره . در مورد کم مویی هم می تونه بخاطر مسائل ژنتیکی باشه .
    ممنون... پس اینکه بعضی از افراد به طور خود سر استفاده میکنن مثل بدنسازها این عوارض داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

عزیزان میشه به این 2 تا سوال هم جواب بدید1. چه چیزهایی به طور طبیعی تستسترون رو افزایش میدهند؟ یعنی چه چیزی زیاد بخورم که تستسترون زیاد بشه؟2. تزریق تستسترون ممکنه چه پیامدهای بدی داشته باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام عزیزان....من 22 سالمه و با توجه به علایمی که دارم حدس میزنم تستسترون بدم
    کمتر از حد طبیعی باشهمن با توجه به سنم ریش و سبیل صورتم خیلی کمه... ا
    صلا در حد دیگر هم رده هام نیست... با اینکه سال آخر دانشگاهم ولی مثل بچه اول دبیرستانی هستم
    صورتم خیلی کم مو داره اونم بعضی جاهای صورتم..‎ ‎اینم عکس:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دستهام هم موهای خیلی کمرنگی داره...
    ولی رشد موی سر و زیر بغل و اطراف دستگاه تناسلی عادی و بدون مشکل هست...
    جدا از بحث کم مویی صورت ، مقدار کمی احساس ضعف و استرس و دلشورگی دارم
    و از انجام کارهای طولی زود خسته میشم... نمیتونم به طور طولانی بدوم و ورزش کنم... انگار بدنم کم میاره..
    . مشکل نداشتن قوای جنسی ندارم و هفته ای یکبار یا 2 هفته ای یکبار در خواب به جدول میزنم!
    البته در طول روز و در اجتماع بچه آدمی ام!از ارتباط با زنان و دختران فراری هستم!!!
    لاغر اندام هستم و بازوهای لاغری دارم... احساس عدم تمرکز و عدم اعتماد به نفس دارم....‎
    ‎روی سینه ام هم مویی ندارم...گوشت کم میخورم...حافظه ام مقداری کم شده...
    3 سال پیش کارای بدی با خودم میکردم!! ولی 3 ساله که توبه کردم و آدم شدم! میفهمید که چی میگم
    ... یعنی عوارض اون کاراست؟اینها علایم کمبود تستسترون هست؟
    یا مشکل دیگه ای دارم؟باید چیکار کنم؟ خودم میتونم مشکل رو مثلا با دارو مثل تستسترون حل کنم؟
    اگه بشه با تزریق تستسترون مشکل بدون عارضه حل بشه حرفی ندارم... زیاد دوست ندارم به دکتر مراجعه کنم به خاطر آزمایش که باید کلی وقت بذارم برم آزمایش خون...2 روزه که برای مشکل ریش صورتم سر خود از ماینوکسیدیل استفاده میکنم شنیدم میگن خوبه...مشکل اضطراب و استرسم زیاد حاد نیست و میتونم بهش غلبه کنم ولی مشکل اصلی این ریش منه و هیکل لاغرمیا باید حتما به دکتر غدد مراجعه کنم؟لطفا بی پرده مشکلاتم رو بگید تا حل کنم خیر سرم 4 روز دیگه باید برم سرکار از لحاظ تیپ و هیکل و صورت افتضاحم...
    مسئله موی صورت ممکنه به صورت ژنتیک باشه یعنی موی صورتت کلا همین مقدار باشه که خیلی ها به این شکل هستند و کاملا عادی هستش و یا اینکه جزء افرادی هستی که دیر موی صورتشون درمیاد من چندتا دوست دارم که 21 سالشون هست و موی صورتشون دقیقا مثل شماست که در هر دو صورت مسئله خاصی نیست
    ضعف جسمی هم ممکنه دلایلی مثل رژیم نامناسب غذایی یا مشکلات هرمونی(مثل غدد ترویید) و ... باشه اگر هیچ کدوم نباشه باید به صورتی درست و اصولی ورزش رو شروع کنی
    بحث ضعف روحی و عدم اعتماد به نفس و تمرکز و بقیه مشکلات احتمالا ناشی از همین نگرانی های روزمره شماست که مثلا با نگاه کردن در ایینه باعث نگرانی و عصبیت شما میشه به طور کل باید با ذهن خودت مشکلت رو حل کنی کم مویی صورت و لاغر بودن بازو وموی سینه هیچ تاثیر در آینده شما نداره من دوستان زیادی با ویژگی های شما دارم وجالب اینجاست که نگرانی های شما هم دارند ولی خودشون رو پذیرفتن ومشکلات اینطوری شون رو حل کردن

منظورتون از کار بدچیه ؟اگر خودارضائی هستش که باید بگم هیچ تاثیری نداره برادر از هر پزشکی که بپرسی هم همین جواب رو میده این ها باور های غلط عوام هست برای پرهیز کردن از این داستان

به طور کل این افکار رو از خودت دور کن حداقل مشکلات روحیت حل میشه و اینکه حتما به پزشک مراجعه کن برای پیگیری مشکلات جسمیت

7. این کاربر از pour-homme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •