تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1133 از 1133 اولاول ... 13363310331083112311291130113111321133
نمايش نتايج 11,321 به 11,324 از 11324

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2024

پيش فرض

درود دوستان بنده قصد دارم چند وقت دیگه که پول گیرم اومد وام بگیرم یه بیوک اسکایلارک بخرم کلا با ماشین ایرانی چینی حال نمیکنم فقط کلاسیک های آمریکایی
    ولی تجربه ای هم در تعمیرات ماشین ندارم سوالم اینه پیدا کردن قطعات این ماشین در بازار ایران چقدر مشکل هست و اینکه تعمیرکار خوب که از پس بازسازی ماشین بربیاد در ایران هست ( شهرش مهم نیست )
    در نهایت اینکه چرا قیمت هایی که توی دیوار هست اینقدر متغیرن طرف بیوک گذاشته و مدعی هست که هیچ مشکل فنی نداره بعد قیمتش ۲۰۰ تومنه یه نفر دیگه میگه روغن ریزی داره قیمت رو زده ۴۰۰
    و اینکه برای اینکه خودم به تعمیرات ماشین مسلط بشم چه منابعی هستن که مطالعه کنم.

داره خودمونی میشه hamid-48's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2022
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود دوستان بنده قصد دارم چند وقت دیگه که پول گیرم اومد وام بگیرم یه بیوک اسکایلارک بخرم کلا با ماشین ایرانی چینی حال نمیکنم فقط کلاسیک های آمریکایی
    ولی تجربه ای هم در تعمیرات ماشین ندارم سوالم اینه پیدا کردن قطعات این ماشین در بازار ایران چقدر مشکل هست و اینکه تعمیرکار خوب که از پس بازسازی ماشین بربیاد در ایران هست ( شهرش مهم نیست )
    در نهایت اینکه چرا قیمت هایی که توی دیوار هست اینقدر متغیرن طرف بیوک گذاشته و مدعی هست که هیچ مشکل فنی نداره بعد قیمتش ۲۰۰ تومنه یه نفر دیگه میگه روغن ریزی داره قیمت رو زده ۴۰۰
    و اینکه برای اینکه خودم به تعمیرات ماشین مسلط بشم چه منابعی هستن که مطالعه کنم.
    درود متقابل
    به کلوپ خودروهای امریکایی خوش آمدید
    واقعیت اینکه افراد مشابه شما تاکنون به کرات در این کلوپ این سوال ها رو مطرح کردن و جوابها و توضیحات کاملی هم توسط اعضا به اونها داده شده. توصیه دوستانه بنده اینه که اگر چنین تصمیمی دارین قدری وقت بزارین و از صفحه 500 به بعد این کلوپ رو به طور کامل مطالعه کنین. نه تنها پاسخ سوالات خودتون رو به طور تفصیلی پیدا میکنین، بلکه اطلاعات جامعی از مسائل فنی و تعمیر و نگهداری خودروهای امریکایی به خصوص شورلت نوا و بیوک اسکایلارک به دست میارین. اون موقع میتونین با یه پشتوانه اطلاعاتی خوب، تصمیم بگیرین که اصلا این کارو بکنین یا نه و در صورت مثبت بودن، چه کارهایی باید انجام بدین.
    موفق باشید

3. این کاربر از hamid-48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2024
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

اتفاقا اینا بنزین زیاد استفاده نمیکنند

5. این کاربر از Lar2024 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Moodi98's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2023

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    از دوستان عزیز کسی از استاد علی (Camaro lt ) خبر نداره؟
    مدتیست فعالیتی ندارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •