PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل به هم ریختن فونت my phone explorer

Mohsen P
07-02-2007, 00:17
وقتی با my phone explorer می خوام با موبایل sms بفرستم یا درافت کنم فونت فارسی به هم می ریزه و همش ؟؟؟؟؟؟؟(علامت سوال) می شه
ایا باید فونت خاصی رو نصب کنم اگه اینجوریه فونتشو بهم بدین.

راستی نرم افزاری هست که از این برنامه بهتر باشه.

Mohsen P
17-02-2007, 23:35
یکی نیست جواب بده.

Razel
17-02-2007, 23:49
سلام
این اتفاق برای من هم افتاد ، بعد متوجه شدم علت از این بود که مطلبم رو از Notepad کپی می کردم.
همون مطلب رو اول از Notepad به Word کپی کردم و از اونجا به MyphoneExplorer مشکلم حل شد.

همین کارو بکن درست میشه.

موفق باشی:happy:

Mohsen P
20-02-2007, 01:17
فونت فارسی یا انگلیسی اونقدر بزرگه که کوچیک ترین smsرو تبدیل به چند sms می کنه چی کار کنم فونت کوچیک شه.
فونت 2007 word و my phone explorerرو کوچیک کردم تاثیری نداشت.

Mohsen P
25-02-2007, 15:02
یکی نیست جواب بده.

Razel
25-02-2007, 18:22
فونت فارسی یا انگلیسی اونقدر بزرگه که کوچیک ترین smsرو تبدیل به چند sms می کنه چی کار کنم فونت کوچیک شه.
فونت 2007 word و my phone explorerرو کوچیک کردم تاثیری نداشت.
اندازه sms به سایز فونت بستگی نداره و تو همه گوشیا استاندارده،بلکه به تعداد کاراکترها ربط داره که اگه از 160 تا بیشتر باشه (فکر کنم) اونوقت به حساب sms دوم میاد.

Mohsen P
09-03-2007, 22:57
sms های 20 حرفی رو 2 sms می کنه .

abdenian
17-09-2013, 00:26
اگرچه این تاپیک مال خیلی وقت پیشه با توجه به این که این نرم افزار یکی از نرم افزار های خوب برای مدیریت گوشی های با سیستم عامل اندروید است حیفم اومد جواب این مشکل را قرار ندم دوستان برای اینکه بتونید کانتکت ها و پیام های فارسی را ویرایش کنید ، بنویسید ، ذخیره کنید و ... لازمه که اولا در قسمت تنظیمات نرم افزار در قسمت apperance زبان نرم افزار رو روی persian قرار بدین (به فونت دست نگذارید) ثانیا لازمه که به control panel به قسمت region & language برید و هرچی تنظیمات تو این قسمت هست رو برای زبان فارسی و کشورمون ایران تنظیم کنید موفق باشید اگه این قسمت دوم کار را انجام ندین همه ی فونت ها داخل نرم افزار و نیز پیام های فارسی و نیز کانتکت هایی که ادیت می کنید بصورت علامت سوال براتون میاد