PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نتايج اين سايت چقدر معتبره

D o l f i n
06-02-2007, 23:00
سلام به همه برو بچ باحال
مي خوام بدونم نتايج اين سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چقدر معتبره و واقعا ميشه بهش اطمينان كرد اگه سايتهاي معتبرتر از اين سراغ داريد بگيد تا ما هم استفاده كنيم

Persian.Boy
07-02-2007, 00:20
Mahdia جان هر چند که بهتر بود در تایپک مقایسه آنتی ویروسها این سوال رو مطرح میکردید چون اونجا همه تست ها

از سایتهای معتبر گذاشته شده اند. و با کمی مرور کردن صفحات اون تایپک به نتیجه مثبتی میرسیدید.

بهر حال...

دوست عزیز اگر شما کمی به نتیجه ای که این سایت برای Internet Security ها قرار داده دقت بکنید متوجه میشید که

کسی که این مطالب رو قرار داده خودش اطلاعات چندانی در مورد اینترنت سکیوریتی ها نداره. و به همین دلیل یک آدمی

که اطلاعات چندانی نداره نمیتونه نظر درستی رو در مورد این گونه برنامه ها بده.

طبق گفته این سایت Internet Security هایی که مورد مقایسه قرار گرفتند همگی نسخه 2007 هستند. اما برای نمونه

اگر جزئیات Kaspersky را باز کنید میبینید که عکس نسخه 5 این آنتی ویروس رو به جای نسخه 2007 اون گذاشته. شما

برای پی بردن به این موضوع کافیه که Read Review را در زیر اسم Kaspersky کلیک کنید تا متوجه بشید.

حالا فرض کنیم که بیچاره ها عکس تازه تری رو نداشتند و یا گیرشون نیومده. هر چند که با مراجعه به سایت کسپر

کلی عکس رو میشه از توش در آورد.

گذشته از این مسئله اگر شما به مقایسه این برنامه ها دقت بیشتری بکنید میبینید که به فرض مثال برای کسپر

زده که Port Monitoring رو نداره. آخه یکی نیست به اینا بگه Kaspersky Internet Security یکی از بهترین برنامه ها

برای نظارت بر پورت ها است و این BitDefender IS است که Port Monitoring رو نداره نه کسپر. در اینجا جاهاشون

رو فکر کنم مثل عکسی که برای کسپر انتخاب کردند اشتباه گذاشتند.

در جای دیگه به این اشاره کرده که کسپر Wireless Network Monitoring رو نداره و باز هم باید بگم که کسپر این

قابلیت رو داره و این بیت دفندر هست که نداره.

در قسمت دیگه گفته که کسپرسکی Network Traffic Monitoring رو نداره و بازم هم من و همه کسانی که اطلاعاتی

در این مورد دارند میدونند که کسپرسکی Network Traffic Monitoring بسیار قوی داره.

خیلی از مقایسه های دیگه رو هم به همین صورت انجام داده و اگر من بخوام به این مقایسه رای بدم و نمرات هم از

1 تا 10 باشه . میتونم بگم 0 هم بهشون نمیدم چون اطلاعاتشون کاملا غلط هست.

vtn54
07-02-2007, 02:30
سلام دوست من

همانطور که دوست عزیزمان اشاره کردند نتایج این سایت اصلا معتبر نیست صاحبان این سایت به گرفتن پول و تبلیغ دروغ

در مقابل پول متهمند حتی سایت معتبر Spywarewarrior آنها را در زمره سایتهایی که اصطلاحا Rogue ( به معنی دغل)

نامیده می شوند قرار داده است :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D o l f i n
07-02-2007, 09:17
قربون هر دو تون دستتون درد نكنه فقط يه چيز ديگه اگه ميشه يه چند تا سايت كه معتبرترين تستها رو انجام ميدن بگيد
منتظرم
ممنون

vtn54
07-02-2007, 19:46
قربون هر دو تون دستتون درد نكنه فقط يه چيز ديگه اگه ميشه يه چند تا سايت كه معتبرترين تستها رو انجام ميدن بگيد
منتظرم
ممنون

سلام دوست من

اگر به تاپیک مقایسه آنتی ویروسها سری بزنی نتایج آخرین تستهای معتبر به عمل آمده و بحثهای مربوط به آنها را پیدا می کنی.:biggrin:

D o l f i n
07-02-2007, 22:08
متشكرم فهميدم