PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد جوی استیک :

J A V I D
06-02-2007, 21:58
سلام
من حدود چهار پنج ماه پیش یه جوی استیک خفن خریدم 12 تومن بیشتر برای بازی های ماشین بازی این جوی استیک شوک داره (ویبره) ولی تا حالا ندیدم تو بازی ای شوکش فعال باشه می خواستم ببینم این شوک تو جوی استیک ها واسه دکوره یا بازی وجود داره که این شوک توش فعال باشه یا باید تنظیمات خاصی انجام بدم که شوک فعال شه ؟!؟

MaFia
07-02-2007, 06:02
من حدود چهار پنج ماه پیش یه جوی استیک خفن خریدم 12 تومن

خفن ندیدی پس جاوید جان
۵۰ تومن بدی تازه خفن میشه

J A V I D
07-02-2007, 08:08
مهران جان دیگه پنجاه تومن واسه یه دسته ارزش نداره !!! اگه پنجاه تومن داشتم می رفتم خارج !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
حالا بی خیال خفن بودنش تا حالا دیدین شوک این دسته ها تو بازی ای کار کنه ؟!؟ یعنی اینجا کسی نیست یه همچین چیزی دیده یا ندیده باشه ؟!؟

h8me
07-02-2007, 11:49
vibration تو کامپیوتر نداره

J A V I D
07-02-2007, 14:10
vibration تو کامپیوتر نداره

آخه یه جورایی این حرف غیر منطقیه اگه تو کامپیوتر بازی ها شوک ندارن پس چرا دسته های کامپیوتر ها این قابلیت رو دارن چیز جدیدی هم نیست خیلی وقت که دسته هایی برای کامپیوتر ها ساخته می شه که این قابلیت رو دارن

آرش-19
07-02-2007, 14:50
حق با هاشم جانه
اگه بازی های گامپیوتر شوک یا ویبره داشت می تونستی در قسمت تنظیمات
کنترل در هر بازی شوک دسته هاتو تنظیم کنی مثلا خاموش یا روشن باشه و....
درست مثل بازی های کنسول ها که این قابلیت رو دارند.

J A V I D
07-02-2007, 16:19
ممنون
اما من هنوزم برام سخته که باور کنم این شوک تو دسته ها نقش دکور رو داره !!

*hamedkhatar*
07-02-2007, 16:48
سلام دوست عزیز
منم حدود یک سال پیش یه گیم پد گرفتم که شک دار بود
اون زمان میلرزید ولی الان دیگه نمیلرزه
اون زمان که میلرزید م Need For Speed Most Wanted باز میکردم ولی الان دیگه هر بازی که میکنم نمیلرزه
حتی carbon
شما هم برای تست اون بازی رو نصب کنید ببینید درست میشه یا نه
شاید بعضی از بازیها این قابلیت رو داشته باشند و بعضی ها نداشته باشند (که اکثرا ندارند)
;)

mostafaeshghi
07-02-2007, 17:07
حق با هاشم جانه
اگه بازی های گامپیوتر شوک یا ویبره داشت می تونستی در قسمت تنظیمات
کنترل در هر بازی شوک دسته هاتو تنظیم کنی مثلا خاموش یا روشن باشه و....
درست مثل بازی های کنسول ها که این قابلیت رو دارند.

نه دیگه کاملا اشتباه میکنی و اشتباهت کجاست اینجاست که میگی هر بازی

مگر کنسول پی اس 2 که دسته هاش شوک داند آیا در هر بازی کارآمدی دارند. عمرا اگر اینطوری باشه. در مورده کامپیوتر جز این قضیه که فقط 1% بازیهای شوک دارد. موضوع دیگری هم هست که هر شرکتی که بازی میزنه با یه شرکت دسته ساز قرارداد مینویسند که فقط بازیشون با اون دسته کار کنه. و نشه با هر دسته ای بازی کرد. خب اینجوری براشون سود داره.

Oracle_Eldorado
07-02-2007, 18:26
حق با دوستان هستش .
با این که من اطلاعاتی از جوی استیک ندارم ولی میدونم که روی کامپیوتر نمیشه .
تازه برید خدا رو شکر کنید Usb هستند من 8 سال پیش یدونه از این سریالی ها خردیم فلاپی داشت . پدر آدمو در میاورد تا نصب بشه .

J A V I D
07-02-2007, 18:42
رو ماست وانتد که کار نمی کرد ویبرش ... پس یعنی واقعا این ویبره به هیچ دردی نمی خوره تو دسته ها حیف دوازده تومنی که بابت دسته دادم ...

playstation 3
07-02-2007, 19:51
من خودم دسته ي شوك دار ندارم ولي فك كنم تواين بازي بشه توي تنظيماتش هم vibtubaon off , on
sonic riders
sonic heroes
sonic-dx

Maste^Bazy
07-02-2007, 19:59
آقا من ميدونم چرا كار نميكنه يه سيدي كوچيكي هست كه تقريبا ميشه گفت ديسكت ولي سيدي كوچيكي هست كه از فروشنده دسته ميتوني بگيري كلا پيشه دسته اونو ميدن اگه اونو نصب كني تو كامپيوترت شوكها كار ميكنند

J A V I D
07-02-2007, 20:48
سی دی که نداشت یه فلاپی داشت که اونم فقط واسه تست به کار می ره شک دارم کارایی دیگه ای داشته باشه حالا اونو نصب می کنم امتحان می کنم خبر می دم

J A V I D
07-02-2007, 21:33
خوب فلاپی شو نصب کردم الان تو ماست وانتد دسته می لرزه ولی بی خودی می لزه یعنی همش در حال لرزشه با ماشین های خفنم لرزشش چند برابره ...مثل پلی استیشن نیست که وقتی می خوری تو درو دیوار یه لرزشی داشته باشه وقتی چپو راست می کنی دسته رو می لرزه الان دستم (دستم نه جوی استیک دست خودم بس که لرزشش زیاد بود) رو ویبرس !!!

ممنون از تمامی دوستان

Maste^Bazy
07-02-2007, 22:22
خوب فلاپی شو نصب کردم الان تو ماست وانتد دسته می لرزه ولی بی خودی می لزه یعنی همش در حال لرزشه با ماشین های خفنم لرزشش چند برابره ...مثل پلی استیشن نیست که وقتی می خوری تو درو دیوار یه لرزشی داشته باشه وقتی چپو راست می کنی دسته رو می لرزه الان دستم (دستم نه جوی استیک دست خودم بس که لرزشش زیاد بود) رو ویبرس !!!

ممنون از تمامی دوستان

حال كردي؟

ايول اگه كامل شوك نداد تو option يه جايي هست كه شوكشو زياد كني

ali_md
07-02-2007, 23:59
میدونم جاش اینجا نیست ولی حالا که بحث مطرح شده می خواستم کمک کنید یه پد خوب با قیمت مناسب بخرم.
چه مارکی خوبه برا pc؟درسته که میشه پده ps1 رو گرفت و تغییر پورت داد برای pc؟

roohi_rsh
08-02-2007, 00:02
والا من که یه دسته گرفتم 6تومن تو کربن ویبرش کار می کنه البته یه سیدی کوچیک داشت که اونو نسب کردم و رفتم تو کنترول پنل که عکس دسته(جوی استیک) هست رفتم و از اونجا شدت لرزش و سالم بودنش رو امتحان کردم راستی دسته من مثل دسته پلی استیشن هستش البته نوعه دیگری هم داشت اما اینجوری خریدم که یه موقعیی اون پلاستیک زیرش خراب شد بتونم عوز کنم

ali_md
08-02-2007, 00:14
مارکش چی بود؟راضی هستی؟

RedSpoT
08-02-2007, 10:35
میدونم جاش اینجا نیست ولی حالا که بحث مطرح شده می خواستم کمک کنید یه پد خوب با قیمت مناسب بخرم.
چه مارکی خوبه برا pc؟درسته که میشه پده ps1 رو گرفت و تغییر پورت داد برای pc؟
آره مبدل USB داره که حدود 8 تومن

H @ M I D
08-02-2007, 11:20
سلام بهترین اتنخاب من همونطور که مهدی جان توی این تاپیک گفتند استفغده از تبدیل به عنوان دسته کامپیوتر است که میتونید از دسته های اصل ps1 یا ps2 استفاده کنید و دیگه با مشکل خراب شدن سریع هم مواجه نشید در کل عمریه دیگه .!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
08-02-2007, 13:03
البته تجربه به من ثابت کرده دسته های پی سی دوام خیلی بیشتری نسبت به دسته های پلی استیشن یک یا دو هر چند اصل داره ....

roohi_rsh
09-02-2007, 00:44
در مورد اینکه مارکش چی هست روی خوده دسته فقط علامت یو .اس. بی رو زده رو بسته ای که خریدم یادم نیست چی بود و فکر نکنم چیزه خاصی نوشته بود یه چنتا چینی نوشته بود

ودر مورد اینکه دسته پلی استیشن بخری که حالا با قیمت خیلی بالا تر این دسته (دسته کامپیوتر) بعد بری چقدر پول تبدیل بدی! من که همچین کاری نمیکنم چون هر چیزی یه عمر مفید داره حتی اگه دسته پلی استیشن باشه اگه با دسته کشتی نگیری به این زودیا خراب نمیشه البته دسته بیشتر از دو جهت خراب میشه یکی نشت چربی و خاک روی لمسیه دسته(اگر خوب کار نکرد دسته رو باز کرده و رویلمسیش با الکل یا با تمیز کننده قطعات کامپیوتری تمیز کنید) و دیگر خراب شدن پلاستیک زیرین دکمه که اون هم اگر مثل دسته سونی باشه حله

radepa007
21-02-2011, 21:30
دوستان لطفا درایور برای دانلود بزاری..ممنون

J A V I D
21-02-2011, 23:28
تاپیک صد سال پیش رو آوریدن بالا الان دیدمش خندم گرفت ! چون الان گیم پد 55 هزار تومنی لاجی تک دارم ! که شوکم نداره !!!!! اون دسته هم هنوز دارم فلاپیشم هست ! ولی مشکل اینجاست فلاپی درایو ندارم که بخوام چیزی برای شما بذارم برای دانلود ! بعد مدل دسته ها با هم فرق می کنه قرار نیست درایورهاشون به هم بخوره !