PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه شرکتی فلش مموری های Kingston رو گارانتی کرده؟

vandu
06-02-2007, 20:50
سلام دوستان عزیز!
خواستم ببینم شما میدونید که کدوم شرکت توی ایران فلش مموری های Kingston اصل رو گارانتی کرده؟ اگه چنین شرکتی هست. گارانتیش چه جوریه؟ چند ساله اس؟ اصلا توی جعبه فلش مموری کارت گارانتی داره؟
آخه من یه Kingston گرفتم ولی هیچ چیزی در مورد گارانتی توش نوشته نشده. البته وقتی سریالش رو توی سایت اصلی کینگستون چک کردم، طبق اون چیزی که سایت گفته بود تقلبی نبود. ولی حالا نمیدونم اگه یه وقت مشکلی واسش پیش بیاد باید گارانتیش رو کجا انجام بدم؟

سپاسگزارم...

J A V I D
06-02-2007, 20:54
فلش مموری ها روشون یه برچسب هلوگرام داره اون گارانتیشه ... مثل رم ها .
البته به نظر من گارانتی تو ایران واژه بسیار خنده داریه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

vandu
06-02-2007, 22:19
یعنی این شرکت ایمانتک که میگن الکیه؟

J A V I D
06-02-2007, 22:24
نه گارانتی ها الکی نیست ولی وقتی قطعت مشکل پیدا می کنه می بری گارانتی ازت می گیرن درستش می کنن بعد می گن این مشکلی که پیش اومده بود جوز گارانتی نیست هزینشو بدید !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فلش مموری چیز خاصی نداره که بخواد خراب بشه زیاد به این موضوع فکر نکن ...

vandu
06-02-2007, 23:28
آقا جاوید خیلی ممنون از راهنماییتون...

drravari
08-02-2007, 02:55
mini sd kingston خراب شد

FreeMagic
08-02-2007, 03:49
کول دیسک من هم kingston ولی این هم گارانتی نداره

آذرخش
08-02-2007, 04:08
یکی دو سال پیش شرکت سریر هم بود که بعضی از قطعات وارداتی خودش از جمله کینگستون رو گارانتی میکرد.
ایمانتک یکی از اون شرکتهای خوبه، اگه گارانتی اونجا باشه دردسر کمتری دارید ( البته تجربه من )

Spy
09-02-2007, 23:05
اولا فلش مموری چیزی نیست که به همین زودی ها خراب بشه ...دومن من که یکی گرفتمیه سال پیش 5 سال تعویض تا حالا هم مشکلی پیش نیومده

vandu
10-02-2007, 16:16
اسپای جان (... ... / این اسم و فامیلی اصلیت بود که سانسور شد!) اون فلشی که تو سال پیش گرفتی، فکر کنم استفاده من ازش بیشتر بوده تا خودت! خلاصه شرمنده! بعدشم همون آواتار چوبین خیلی بهتر بود تا این یکی...

metycpu
10-02-2007, 22:43
دوستان عزیز اولا اینو بگم که بر پدر و مادر kingston لعنت! حالم از cool disk اش بهم میخوره!
ولی من یه بار بدون قید و شرط اون رو توی نمایندگیش ( ... که یادم نمیاد اسمش چی بود؟ ) در بدو ورودی بازار رضا تعویض کردم...