PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی می دونه تصاوی یک دوربن رو به صورت زنده میشه در سایت گذاشت

yasealghame
06-02-2007, 19:50
سلام من می خوام تصاویر یک وبکم یا دوربین رو که به کامپیوتر متصل هست رو به طور مستقیم رو سایت اینترنتی ام پخش کنم .
آیا برای این کار نرم افزار یا سیستم خاصی است؟
آیا به سخت افزار خاصی نیاز داره ؟

لطفا بگین !!!

my friend
14-02-2007, 20:45
حتما باید یه پهنای باند کلفت داشته باشی که تو این وضع اسفناک ( درست گفتم؟ ) اینترنت ایران میشه گفت خیالی بیش نیست!

parsafarshad1980
24-02-2007, 02:55
سلام

من چند مدت پیش تو این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که مر بوط به یک سایت تجهیزات امنیتی دوربین زنده ای رو دیدم

ولی قبل از دیدن حتمان باید برنامه تحت عنوان جاوا رو که تو خود سایت هست دانلود کنی

بعد میتونی اون دوربین و ببینی

ولی از چندو چون تخصصی کار خبری ندارم سایت و ببین شاید از سورسش بتونی به جایی برسی

اگر به نتیجه ای رسیدی ما رو هم بی خبر نزار.

ممنونم

H A M E D
24-02-2007, 20:15
به قول دوستمون يه پهناي باند و سرعت بالا نياز داري.. تو ايران محاله مگه تو كشور ديگه اي باشي..

whiskey
13-03-2007, 11:52
نه پهناي باند زياد نمي خواد، به دو دليل که من بلدم:
1) اگه پهناي باند مي خواست اون دوستمون نمي تونست تصاويري رو که از دوربين اون سايت ديده بود ببينه! اون دوستمونم توي ايرانه ديگه! گفته بود:من چند مدت پیش تو این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که مر بوط به یک سایت تجهیزات امنیتی دوربین زنده ای رو دیدم
2) اگه پهناي باند مي خواست ياهو بايد 11 سال پيش تعطيل مي شد! مي دونيد روزانه چند نفر با باندهاي ياهو به هم دوربين مي دن؟
منم چند وقتيه دنبال انجام اين کارم، اگه بشه خيلي با حاله.

Far Va Har
23-03-2007, 13:12
خب من اصلا به امکانات سخت افزاری کاری ندارم و فقط در نحوهی کار می نویسم
شما نیاز به یک ActiveX دارید این ActiveX می تواند مربوط به Windows Media Player یا Real Media Player باشد ویا ...
شما با این activeX ها میتوانید فیلم یا عکس های مورد نظر خودتون رو Buffer بیاندازید
اما در مورد اون سایت ها اگه بخواین با این پهنای باند کار کنه باید به عنوان مثال هر 30 ثانیه به 30 ثانیه عکس را رفرش کنید یعنی 1 فریم در 30 ثانیه یا 20 ثانیه یا ...
این کار آخری رو با جاوا اسکریپت میشه انجام داد ولی از اون طرف هم باید هر 30 ثانیه به 30 ثانیه تصویر دوربین مربوطه در سرور به حای عکس قبلی Save شود
اگه کار اون طرف (سرور) رو درست انجام بدی (ذخیره ی فریم مربوطه روی عکس قبلی) اینور مثل آب خوردنه
طرز کارش همونه با جاوا اسکریپت هر 30 ثانیه به 30 ثانیه یه تام اوت بنداز و src عکس رو عوص کن (البته اگه نخواستی عکس ها رو روی هم دیگه save کنی) و اگه خواستی رو همدیگه save کنی باید عکس رو با بازخوانی دوباره لود کنی
این باز خوانی به دو روش انجام میشه یکی استفاده از innerHTML در جاوا اسکریپت و دیگری تعریف متغیری با حالت آبجکت (new Object) و ریخت اون تو src عکس
امیدوارم که جاوا اسکریپت بلد باشی
موفق باشی