PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوی ترین آنتی اسپای ور چیه؟

S0R3N4
06-02-2007, 19:15
سلام دوستان
من آنتی ویروس کسپرسکی 6.0.2.614 و فایروال کومودو 2.4 رو دارم.
اما آنتی اسپای ور ندارم.
به نظر شما قوی ترین آنتی اسپای ور چه نام دارد؟
می دونم نمیشه فقط یکی رو نام برد اما تا اون جایی که می دونم Ashampoo AntiSpyWare و SpyWare Doctor از همه بهتر هستند اما باز بین این دو کدوم قوی تر هست.
تو رو خدا کاری کنید که جوابم رو بگیرم!!!!!!

mir@
06-02-2007, 19:55
خود Kaspersky Internet Security آنتی همه چیزه! (Kasper Anti Virus نه ها !!)

البته باید اهل خبره جواب بدن ولی فکر نمی کنم چیز دیگه ای نیاز باشه.

Persian.Boy
06-02-2007, 20:45
سلام دوستان
من آنتی ویروس کسپرسکی 6.0.2.614 و فایروال کومودو 2.4 رو دارم.
اما آنتی اسپای ور ندارم.
به نظر شما قوی ترین آنتی اسپای ور چه نام دارد؟
می دونم نمیشه فقط یکی رو نام برد اما تا اون جایی که می دونم Ashampoo AntiSpyWare و SpyWare Doctor از همه بهتر هستند اما باز بین این دو کدوم قوی تر هست.
تو رو خدا کاری کنید که جوابم رو بگیرم!!!!!!

Spyware Doctor در کنار آنتی ویروس Kaspersky اختلال ایجاد میکنه و توصیه میکنم که به هیچ عنوان نصبش نکنی.

در غیر این صورت شاهد اضافه شدن پیغامهای کسپر خواهی بود. اما Ashampoo AntiSpyware برنامه خوبیه و دیتابیس

خوبی هم داره. اما این رو هم توصیه میکنم فقط بصورت غیر فعال استفاده کنی. چون هم رم زیاد و بیخودی رو میگیره

و هم گارد قوی نداره.

Ashampoo Anti Spyware رو به همراه a-squared 2.1Free استفاده کن. دیگه به برنامه های دیگه احتیاجی نداری.

pedy
03-05-2007, 01:14
همونطور که پرشین جان گفت این اسپایور داکتر اصلا با کاسپر نمیسازه . کاسپر در حین نصب اسپایور داکتر ( بخصوص ورژن 5 اش دهن آدمو سرویس میکنه!!!)

من با اجازه ات میخوام spysweeper رو بهت معرفی کنم که با کاسپر مشکلی نداره

spysweeper همیشه جزو 3 تا اسپای ور اول هستش . فقط معمولا نسخه هاش رو نمیشه آپدیت کرد .

S0R3N4
03-05-2007, 19:41
Spyware Doctor در کنار آنتی ویروس Kaspersky اختلال ایجاد میکنه و توصیه میکنم که به هیچ عنوان نصبش نکنی.

در غیر این صورت شاهد اضافه شدن پیغامهای کسپر خواهی بود. اما Ashampoo AntiSpyware برنامه خوبیه و دیتابیس

خوبی هم داره. اما این رو هم توصیه میکنم فقط بصورت غیر فعال استفاده کنی. چون هم رم زیاد و بیخودی رو میگیره

و هم گارد قوی نداره.

Ashampoo Anti Spyware رو به همراه a-squared 2.1Free استفاده کن. دیگه به برنامه های دیگه احتیاجی نداری.
خوب چرا این Ashampoo AntiSpyware تو هیچ تستی شرکت نکرده؟

محمد مهندس
05-05-2007, 14:47
بهترین نرم افزارآنتی اسپای ور که هم آنتی اسپای ور و هم اینترنت سکوریتی بسیار قوی و حرفه ای که من از آن استفاده می کنم و از هنگام استفاده تا امروز هیچ مشکلی برای من بوجود نیامده ونه هک شدم و نه اسپای وار و نه ویروس گرفتم آنتی اسپای وار شرکت زون لب هست به نام zone alarmورژن 7و خورده ای.