PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب مجدد آنتی ویروس نورتون

geja
05-02-2007, 22:10
من یک اشتباهی کردم خواستم آنتی ویروس کاسپیرسکی رو نصب کنم زدم آنتی ویروس نوتون را حذف ناقص کردم حالا هیچ آنتی ویروسی رو نمی تونم نصب کنم چکار کنم :sad: :sad: :sad:

vtn54
06-02-2007, 18:19
من یک اشتباهی کردم خواستم آنتی ویروس کاسپیرسکی رو نصب کنم زدم آنتی ویروس نوتون را حذف ناقص کردم حالا هیچ آنتی ویروسی رو نمی تونم نصب کنم چکار کنم :sad: :sad: :sad:

سلام دوست من از کدام نسخه نورتون استفاده می کردی ؟ سعی کن خود نورتون را مجددا نصب کنی بعد به طور کامل آن

را حذف کنی.اگر نشد نام کامل نسخه ای را که استفاده می کردی بگو.

mir@
06-02-2007, 19:19
این نورتن همین مرض رو داره
برو توی Add remove programs هرچی به نورتن ربط داره رو آنینستال کن
بعدش توی Program Files هرچی مربوط به اون بود رو پاک کن. (شاید مجبور بشی بری توی Safe Mode)

واقعاً برنامه بسیار آزاردهنده و مزخرفیه

geja
10-02-2007, 21:16
mr@همه این کارها رو کردم ولی باز هم نتونستم

geja
10-02-2007, 21:24
vtn54 جان من از نسخه norton antivirus 2004 استفاده میکنم لطفا اگه راهی داره بگو

vtn54
10-02-2007, 22:16
vtn54 جان من از نسخه norton antivirus 2004 استفاده میکنم لطفا اگه راهی داره بگو

این فایل را از یکی از آدرسهای زیر داونلود و اجرا کن ببین مشکلت حل می شود یا نه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

geja
11-02-2007, 12:23
چطور باید آنتی ویروس قبلی رو پاک کنم
راستی شما پیشنهادت برای یه آنتی ویروس خوب چیه ؟

vtn54
11-02-2007, 18:02
چطور باید آنتی ویروس قبلی رو پاک کنم
راستی شما پیشنهادت برای یه آنتی ویروس خوب چیه ؟
سلام دوست عزیز

کاری را گفتم انجام دادی ؟ این فایل برای پاک کردن نورتون از روی سیستم است اگر مشکلت حل نشد آن وقت مشکلت

از نورتون نیست بگو تا راه دیگری بگویم .

geja
12-02-2007, 20:07
vtn54 جان
آره برنامه رو دانلود واجرا کردم ولی فرقی نکرد .
واسه امنیت و کنترل nod32 رو نصب کردم

vtn54
13-02-2007, 02:51
vtn54 جان
آره برنامه رو دانلود واجرا کردم ولی فرقی نکرد .
واسه امنیت و کنترل nod32 رو نصب کردم

سلام

پس مشکلت از نورتون نبود احتمالا خود کاسپرسکی ناقص نصب شده است در هر حالت ظاهرا مشکلت حل شده و

توانسته ای نود 32 را نصب کنی ولی اگر خواستی کاسپرسکی را نصب کنی بگو تا راه حلش را برایت بگذارم.

geja
13-02-2007, 11:43
سلام
اگه لطف كني آدرس كاسپرسكي بهم بدي ممنونم

از راهنماييهاي شما نيز متشكرم انشاالله فرصت بشه زحماتت روجبران كنم رضا

geja
13-02-2007, 19:10
سلام vtn54

راستي يادم رفت بهت بگم بالاخره نتونستم نوترون رو پاك كنم تمام فايلها مرتبط رو نيز پاك كردم ولي توي خذف واضافه كردن برنامه اجازه حذف نميده

vtn54
13-02-2007, 21:08
سلام vtn54

راستي يادم رفت بهت بگم بالاخره نتونستم نوترون رو پاك كنم تمام فايلها مرتبط رو نيز پاك كردم ولي توي خذف واضافه كردن برنامه اجازه حذف نميده

سلام دوست من

برنامه ای که لینک آن را برایت گذاشتم تمامی فایلهای مرتبط با نورتون را از روی سیستم پاک می کند شما یا آن برنامه را

درست اجرا نکرده اید یا مشکل از جای دیگری است آیا اسم نورتون در قسمت Add or Remove Programs هنوز وجود

دارد ؟موقعی که می خواهی کاسپرسکی را نصب کنی چه پیغامی می دهد؟ برای نسخه آخر کاسپرسکی به تاپیک

اختصاصی آن سری بزن.

geja
14-02-2007, 09:02
سلام دوست من

برنامه ای که لینک آن را برایت گذاشتم تمامی فایلهای مرتبط با نورتون را از روی سیستم پاک می کند شما یا آن برنامه را

درست اجرا نکرده اید یا مشکل از جای دیگری است آیا اسم نورتون در قسمت Add or Remove Programs هنوز وجود

دارد ؟موقعی که می خواهی کاسپرسکی را نصب کنی چه پیغامی می دهد؟ برای نسخه آخر کاسپرسکی به تاپیک

اختصاصی آن سری بزن.
سلام
برنامه مورد نظر رو اجرا كردم نقاط مشكل دار رو مشخص كرد ولي اصلاح ويا پاكش نكرد اگه اشكالي در خصوص اجراي من هست بفرمائيد

اسم نورتون در قسمت يكه اشاره كردي نيز وجود داره .

amirgooran
14-02-2007, 12:40
اگه فقط مي خواي برنامه رو از Add/remove پاك كني،اسم برنامه اي كه داخل Add/remove هست رو داخل رجيستري جستجو كن و اطلاعات به دست آمده رو پاك كن...

geja
14-02-2007, 20:02
سالم دوست عزيز
منظورت چيه اگه ممكنه بيشتر توضيح بده

amirgooran
15-02-2007, 07:27
داخل منوي استارت برو توي Run بنويس Regedit بعد توي صفحه باز شده كليدهاي Ctrl+F رو بزن و كلمه Norton يا مشابه آن رو تايپ كن و اطلاعات به دست آمده رو پاك كن براي جستجوهاي بعدي هم كليد F3 رو بزن
براي حذف برنامه از Add/remove اينكارا رو بكن:
همانند مرحله قبل درمنوي Run عبارت Regedit‌را تايپ كن،سپس به آدرس زير برو:
HKEY_Local_Machine\Software\microsoft\windows\curr entversion\uninstall
در اين قسمت ليست تموم برنامه هايي كه داخل Add/remove‌ هستند،موجود هست.هر كدوم رو خواستي،پاك كن

vtn54
18-02-2007, 05:26
سلام
برنامه مورد نظر رو اجرا كردم نقاط مشكل دار رو مشخص كرد ولي اصلاح ويا پاكش نكرد اگه اشكالي در خصوص اجراي من هست بفرمائيد

اسم نورتون در قسمت يكه اشاره كردي نيز وجود داره .

شرمنده دوست عزیز

مثل اینکه این برنامه هم مثل سایر محصولات نورتون تو زرد از کار در آمد :blush: اگر می خواهی تمامی آثار باز مانده از نورتون را از روی سیستمت پاک کنی یک برنامه هست که می تواند کمکت کند و حدود 2 مگابایت حجم دارد اگر خواستی
بگو تا لینک و طرز کار آن را برایت بنویسم.

geja
22-02-2007, 16:40
شرمنده دوست عزیز

مثل اینکه این برنامه هم مثل سایر محصولات نورتون تو زرد از کار در آمد :blush: اگر می خواهی تمامی آثار باز مانده از نورتون را از روی سیستمت پاک کنی یک برنامه هست که می تواند کمکت کند و حدود 2 مگابایت حجم دارد اگر خواستی
بگو تا لینک و طرز کار آن را برایت بنویسم.

چاره اي نيست بگو شايد اينبار از دست نوترون راحت بشم

vtn54
22-02-2007, 18:00
چاره اي نيست بگو شايد اينبار از دست نوترون راحت بشم

سلام

اول از همه تمام فایلهای بازمانده از نورتون را از روی سیستمت پاک کن ( برنامه قبلی محل فایلهای بازمانده را نشانت می

دهد حتی می توانی کلمه Symantec و Norton را در کل کامپیوترت Search کنی خلاصه مطمئن شو که هیچ فایلی از

نورتون روی هاردت باقی نمانده باشد) بعد برنامه زیر را داونلود و نصب کن :

لینک برنامه:

لینک کرک:

پس از نصب و کرک هنگامی که برنامه را اجرا می کنی کمی صبر کن تا اطلاعات لازم را جمع آوری کند و کاشه خود را

آپدیت کند که در انتها پیام زیر ظاهر می شود :

حالا پنجره اصلی برنامه به شکل زیر باز می شود :

شما اول گزینه Software Manager را اجرا کن که پنجره ای به شکل زیر باز می شود :

در این پنجره شما تمامی نرم افزارهای پنهان و پیدای نصب شده در سیستمت را می بینی ( حتی درایورهای سخت

افزاری نصب شده بر روی سیستم) در اینجا در ستون اول و دوم به دنبال کلمات Symantec و Norton بگرد گزینه هایی

را که پیدا می کنی یک یک انتخاب کن و برای هر کلمه ای که پیدا می کنی گزینه Custom Uninstall را انتخاب

کن که صفحه دیگری به شکل زیر باز می شود:

در این پنجره اول گزینه Run Uninstaller را انتخاب کن پس از آنکه کار Uninstaller تمام شد یا پیغام زیر ظاهر شد :

گزینه دوم یعنی Search Registery Keys را انتخاب کن حالا تمامی چیزهایی را که پیدا می کند انتخاب ( Select All ) کن و گزینه Remove

را انتخاب کن اگر برنامه از تو پرسید که آیا از موارد پاک شده Backup بگیرد جواب مثبت بده مطابق شکل زیر:

این کار را باید برای تمامی گزینه هایی که از نورتون پیدا می کنی تکرار کنی .حالا در پنجره اصلی برنامه گزینه Registery Manager

را انتخاب کن در صفحه باز شده سربرگ Add\Remove Menu شما لیست دیگری را می بینی که با لیست موجود در پنجره Add\Remove Program

خود ویندوز یکسان است اینجا هم هر جا نامی از نورتون و یا سیمانتک بود Uninstall و یا Remove کن:

حالا در پنجره اصلی گزینه registery Cleaner را انتخاب کن و در پنجره باز شده Start را کلیک کن:

و بگذار سیستمت را اسکن کند پس از اتمام اسکن همه چیزهایی را که پیدا می کند انتخاب کن و گزینه Fix را انتخاب کن:

می توانی این مرحله را دوباره تکرار کنی تا کل رجیستری را پاک کند در تمامی زمان انجام مراحل فوق اگر آنتی ویروس داری آن را غیر

فعال کن پس از انجام این مراحل اگر مشکلت حل نشد بگو تا از گزینه های دیگر این برنامه حرفه ای استفاده کنیم.